Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MZ9999 zahraniční

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 8. 2018 Euston Park (GBE) CEI 1* - 80 km 71. zahraniční jezdec Umnyah zahraniční 15,70 - 185,90
18. 8. 2018 Euston Park (GBE) CEI 1* - 80 km 72. zahraniční jezdec Tanija zahraniční 15,70 5:06:43 184,80
27. 7. 2018 Pisa San Rossore (ITA) CEI 1* - 80 km 51. zahraniční jezdec Suraya zahraniční 15,20 14:54:40 156,20
8. 6. 2018 Solt (HUN) CEI2* - 120 km FTQ/GA zahraniční jezdec Urem du Barthas zahraniční - - -
8. 6. 2018 Solt (HUN) CEI2* - 120 km FTQ/GA zahraniční jezdec Sahar zahraniční - - -
8. 6. 2018 Solt (HUN) CEI1* - 86 km 5. zahraniční jezdec Pretoria Symphonie zahraniční 12,80 6:43:16 102,30
26. 5. 2018 Budislavice S: - 88 km 6. zahraniční jezdec Umnyah zahraniční 12,79 6:52:47 98,80
26. 5. 2018 Budislavice S: - 88 km 7. zahraniční jezdec Hadyah zahraniční 12,79 6:52:48 97,80
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 3*: - 160 km 17. zahraniční jezdec Suraya zahraniční 15,32 10:26:37 244,50
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2*: - 120 km FTQ/ME zahraniční jezdec Šiva 1 zahraniční - - -
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 11. zahraniční jezdec Tanija zahraniční 13,77 5:48:34 82,00
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 10. zahraniční jezdec Attila 1 zahraniční 13,78 5:48:28 83,00
20. 4. 2018 Babenhausen (GER) CEI 3*: - 160 km 4. zahraniční jezdec Sahar zahraniční 14,98 10:38:44 244,50
20. 4. 2018 Babenhausen (GER) CEI 3*: - 160 km 5. zahraniční jezdec Urem du Barthas zahraniční 14,98 10:38:45 243,00
20. 4. 2018 Babenhausen (GER) Z: - 40 km zahraniční jezdec Sunshine 5 zahraniční - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Babenhausen (GER) CEI 2* - 120km 8. zahraniční jezdec Sahar zahraniční 14,03 8:24:30 167,70
30. 9. 2017 Pohorská Ves L - 60km 5. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 12,78 4:41:40 67,40
12. 8. 2017 Budislavice Z - 42km RET zahraniční jezdec Tanija zahraniční - - -
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) CEI** - 120km 4. zahraniční jezdec Vie de Niellans zahraniční 17,07 7:01:47 161,20
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - B - 80km 6. zahraniční jezdec Vie de Niellans zahraniční 18,44 4:20:21 93,50
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI1* - A - 80km FTQ/GA zahraniční jezdec Sahar zahraniční - - -
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI1* - A - 80km 8. zahraniční jezdec Suraya zahraniční 15,76 5:04:31 95,70
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 4. zahraniční jezdec Saga du Sauveterre zahraniční 18,93 4:13:34 92,40
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 7. zahraniční jezdec Suheyla zahraniční 16,25 4:55:27 89,10
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI** - 120km 3. zahraniční jezdec Sahar zahraniční 17,96 6:40:49 163,80

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km FTC zahraniční jezdec Asmina al Trescol zahraniční - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km 2. zahraniční jezdec Suheyla zahraniční 13,64 8:47:39 159,90
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI ** - 120km FTQ/ME zahraniční jezdec Urem du Barthas zahraniční - - -
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 3. zahraniční jezdec Vie de Niellans zahraniční 17,54 4:33:36 92,40

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 2. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 15,26 6:33:04 141,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 5. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 14,96 5:20:47 99,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2014 Topolčianky, SVK CEI** - 140km WD Doležalová Karin Allastar zahraniční - - -
27. 9. 2014 Paseky L - 56km 9. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 15,01 3:43:49 68,00
23. 8. 2014 Aschen, AUT L - 60km 3. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 15,80 3:47:50 50,40
19. 7. 2014 Třeština S - 86km ELIM zahraniční jezdec Onufry zahraniční - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 2. + BC Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 15,59 5:07:55 120,80
28. 9. 2013 Paseky L - 56km 8. zahraniční jezdec Salma Hayek zahraniční 16,75 3:20:39 66,40
28. 9. 2013 Paseky L - 56km 9. zahraniční jezdec Šumava zahraniční 16,74 3:20:40 65,60
28. 9. 2013 Paseky S - 84km 8. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 13,42 6:15:37 121,00
18. 9. 2013 EEER 2013 (SVK) CEI*** - 228km RET zahraniční jezdec Salem Aleppo zahraniční - - -
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 9. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 15,12 5:17:28 101,00
3. 8. 2013 St. Valentin, AUT S - 80km 9. zahraniční jezdec Nayla Hayek zahraniční 12,04 6:38:31 83,00
20. 7. 2013 Úpořiny S - 84km 2. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 12,67 6:37:48 115,90
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km ELIM zahraniční jezdec Šumava zahraniční - - -

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 9. 2012 Paseky L - 60km 2. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 16,43 3:39:06 89,20
16. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 4. zahraniční jezdec Shakiro zahraniční 13,52 5:55:00 96,80
15. 9. 2012 Most CEI* - 80km 5. zahraniční jezdec Leknín zahraniční 15,41 5:11:25 100,80
15. 9. 2012 Most CEI* - 80km ELIM zahraniční jezdec Sahim R zahraniční - - -
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km ELIM zahraniční jezdec Poesia zahraniční - - -
18. 8. 2012 Vrchovany L - 60km 3. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 14,60 4:06:40 80,60
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km 6. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 13,63 4:24:04 80,60
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEIYJ** - 120km ELIM zahraniční jezdec Poesia zahraniční - - -
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 8. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 15,03 2:39:39 57,00
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 14. Doležalová Karin Syrgyn zahraniční 12,18 :: 54,20
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) Z - 40km ELIM Kroupa Janek Rugby zahraniční - - -

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 9. 2011 Bratislava-Bábolna (SVK-HUN) CEI*** - 253km 11. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,02 16:50:36 273,00
27. 8. 2011 Tauscha (GER) Z - 42km 1. zahraniční jezdec Joulik de Villeneuve zahraniční - - 58,00
1. 7. 2011 Kuznia Nowowiejska (POL) CEI** - 120km 2. + BC Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 18,24 6:34:50 139,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 1. Doležalová Karin Allastar zahraniční 17,58 9:05:59 171,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 4. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,50 10:19:27 168,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI** - 120km 3. + BC Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 16,90 7:05:58 144,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) S - 80km 6. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,96 5:00:46 86,00
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 3. Doležalová Karin Allastar zahraniční 17,45 7:09:44 137,00
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 4. + BC Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 16,63 7:31:01 146,00
3. 9. 2010 Kuznia Nowowiejska, POL CEI* - 80km 4. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 19,80 4:02:24 93,00
21. 8. 2010 Pezinok, Slovensko S - 90km RET Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční - - -
4. 8. 2010 Kreuth, Německo CEI** - 120km 2. Doležalová Karin Allastar zahraniční 16,34 7:20:40 132,00
10. 7. 2010 Stare Zukowice, POL CEI** - 120km 2. Doležalová Karin Allastar zahraniční 15,12 7:55:02 126,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 3. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,11 5:17:40 82,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km ELIM Doležalová Karin Allastar zahraniční - - -
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 4. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 10,36 5:47:26 81,20
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km ELIM Doležalová Karin Allastar zahraniční - - -

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most S - 89km 8. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 15,31 5:48:52 108,70
10. 10. 2009 Most CEI* - 89km 1. Doležalová Karin Allastar zahraniční 19,50 4:33:48 106,00
11. 9. 2009 Warka, Polsko CEI* - 80km 1. Doležalová Karin Allastar zahraniční 17,95 4:27:28 87,00
15. 8. 2009 Slavošov S - 90km 2. Doležalová Karin Allastar zahraniční 11,75 7:39:28 118,80
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 6. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 15,58 3:51:05 84,60
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 6. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 15,75 4:07:40 79,50
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 7. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 14,48 2:45:42 57,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 8. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 16,98 2:21:18 63,80
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 2. Doležalová Karin Allastar zahraniční 16,65 3:36:16 88,20

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most L - 65km 5. + BC Doležalová Karin Alakma zahraniční 16,10 4:02:10 96,70
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 10. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 12,96 4:37:47 83,20
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 2. Hladišová Dana Leknín zahraniční 13,34 1:52:25 46,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 4. Pinterová Magda Šejna zahraniční 13,98 1:47:20 44,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 5. Zajícová Lenka Gáhira zahraniční 13,05 1:54:58 43,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 6. Fiřtová Eva Amír Al Asmar zahraniční 12,89 1:56:21 42,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 9. Juříková Nikola Sirhael zahraniční 13,11 1:54:23 39,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 11. Pipová Markéta Zara Thustra zahraniční 13,51 1:51:03 37,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 14. Zapletalová Lucie Roy One Osteo zahraniční 13,62 1:50:09 34,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 15. Timoftejová Nikola Roy De Wald zahraniční 11,93 2:05:41 33,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 16. Průchová Anna Robin 2 zahraniční 10,42 2:23:58 32,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 18. Terberová Natálie Muf zahraniční 11,80 2:07:08 30,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 20. Kozáková Eliška Jupiter 6 zahraniční 10,28 2:25:56 28,50
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km ELIM Spěváková Renata Cocco Jet zahraniční 14,34 1:44:37 -

Celkový počet záznamů: 95


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz