Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MV0068 Sdružení AMBRA

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km FTQ/GA Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km FTQ/GA Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km FTQ/GA Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 8. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 16,68 3:35:47 62,90
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km FTQ/GA Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEIYJ 1* - 82 km FTQ/ME Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA - - -
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) L - 60 km 1. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 16,91 3:35:56 51,20
20. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI 1*: - 84 km 40. Burda Robin zahraniční Sdružení AMBRA 13,63 6:09:45 115,50
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 5. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 14,58 5:29:12 91,00

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km 5. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 17,04 3:31:17 54,40
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 7. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 15,53 5:09:08 83,00
9. 9. 2017 Hoštka L - 60km 3. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 15,61 3:50:38 56,00
9. 9. 2017 Hoštka Z - 40km 3. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 17,39 2:18:03 33,60
5. 7. 2017 Borotín L - 72km 7. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 10,78 6:40:34 76,83
5. 7. 2017 Borotín Z - 54km FTQ/ME Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km 1. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 13,78 3:20:16 44,83
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km 6. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 11,45 4:01:07 41,83

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 10. 2016 Kolesa L - 60 km 8. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 13,83 4:20:15 48,00
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 4. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 13,97 2:51:45 45,36
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 9. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 13,11 3:03:02 42,36
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 6. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 12,84 3:06:57 35,88
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 12. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 10,24 3:54:30 32,28

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Burda Daniel Gambler Sdružení AMBRA - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín Z - 40km 2. Burda Robin Gambler Sdružení AMBRA 15,93 2:30:40 35,64
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 6. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 14,64 3:49:26 59,84
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 8. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 17,95 2:13:43 31,80
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km ELIM Burda Robin Gambler Sdružení AMBRA - - -

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km ELIM Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA - - -
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 5. Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA 14,78 3:06:41 57,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km RET Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 5. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 13,57 5:53:40 101,80
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km ELIM Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA - - -

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 8. Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA 15,08 3:58:45 82,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 9. + BC Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 15,07 3:58:49 91,60

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 9. 2008 Vilémov S - 83km 3. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 12,32 6:44:19 101,40
20. 9. 2008 Vilémov S - 83km 4. Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA 12,32 6:44:20 100,40
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Jaitnerová Vendula Čiko 3 Sdružení AMBRA - - -
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km 9. Jaitnerová Vendula Čiko 3 Sdružení AMBRA 14,34 3:04:09 58,40

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Jaitnerová Vendula Čiko 3 Sdružení AMBRA - - -
23. 6. 2007 Kozlov Z - 40km 1. Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 14,18 2:49:15 52,40
23. 6. 2007 Kozlov L - 64km 3. Jaitnerová Vendula Čiko 3 Sdružení AMBRA 15,02 4:15:35 80,40

Celkový počet záznamů: 41


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz