Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ML0123 Ida Sedláčková

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km RET Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km RET Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -
13. 5. 2016 Těšánky L - 60km 3. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 13,71 4:22:37 65,79
13. 5. 2016 Těšánky L - 60km FTQ/ME Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km WD Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková - - -
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km WD Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice Z - 40km 1. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 12,88 3:06:24 31,20
24. 10. 2015 Všetice Z - 40km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 12,88 3:06:23 30,60
4. 7. 2015 Borotín Z - 42km 9. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 12,01 3:29:45 37,20
4. 7. 2015 Borotín Z - 42km 10. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 12,02 3:29:43 36,60
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 8. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 13,03 4:50:04 62,40
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 9. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 13,03 4:50:05 61,60
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km 4. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 14,16 4:22:45 51,20
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km 5. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 14,16 4:22:47 50,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 1. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,45 2:35:22 36,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 2. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,44 2:35:24 35,40

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2014 Borotín L - 63km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 12,54 5:01:19 64,00
5. 7. 2014 Borotín L - 63km ELIM Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,38 2:36:03 51,00
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 1. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,38 2:36:05 34,20
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 2. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,38 2:36:06 33,60
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km ELIM Králová Hana Orion 13 Ida Sedláčková - - -
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 7. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,22 2:37:41 38,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 8. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,22 2:37:41 37,80
12. 4. 2014 Plavecké Podhradie, SVK Z - 46km 1. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 15,32 3:00:13 37,80
12. 4. 2014 Plavecké Podhradie, SVK Z - 46km 2. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 15,31 3:00:14 37,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 10. Remešová Petra Sisi 17 Ida Sedláčková 17,60 2:16:20 34,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 11. Sedláčková Ida Kuhailan Urkub I MT/Grand Ida Sedláčková 17,60 2:16:22 33,60

Celkový počet záznamů: 29


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz