Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MK0067 Jezdecký klub Salome Kaceřov

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 7. 2018 Staré Sedlo L - 66 km 2. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,47 5:17:37 75,30
27. 7. 2018 Staré Sedlo L - 66 km 5. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,99 6:00:20 72,90

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 7. 2017 Staré sedlo Z - 44km 4. Turnerová Nikola Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,90 3:24:40 37,85
29. 7. 2017 Staré sedlo L - 66km 6. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,20 5:00:06 70,50
29. 7. 2017 Staré sedlo L - 66km FTQ/LA Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 7. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,19 6:03:53 94,00
15. 10. 2016 Kolesa Z - 40 km 8. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,05 2:50:52 25,80
26. 8. 2016 Proruby Z - 40km FTQ/GA Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
30. 7. 2016 Všetice L - 60km FTQ/GA Bumbová Alena Risk 1 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
5. 7. 2016 Borotín MČR senioři - 120km FTQ/GA Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 2. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,42 6:11:08 104,40
4. 7. 2016 Borotín S - 83km FTQ/OT Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 8. Bumbová Alena Catarine Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,63 5:52:16 90,20
28. 5. 2016 Třebušín S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 11,42 7:00:15 106,60
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 7. Mullerová Iveta Keyoon El-Ghareeb Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,61 5:39:19 65,76
10. 4. 2016 Praha-Řepy L - 59km 3. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,02 4:12:35 64,70
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 7. Mullerová Iveta Genethni Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,31 2:36:43 30,60
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 2. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,54 3:37:38 58,40
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,62 5:07:22 98,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 13. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,20 6:03:45 98,00

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 6. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,03 4:39:20 67,20
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 8. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,01 3:59:46 65,60
26. 9. 2015 Paseky S - 100km FTQ/LA Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 13. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,49 3:12:12 27,60
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 15. Molcarová Vendula Vránuška Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,80 2:42:08 26,40
1. 8. 2015 Zábřeh ST - 124km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,91 9:36:14 -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 7. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,91 9:36:14 246,40
4. 7. 2015 Borotín L - 61km RET Hosová Klára Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
4. 7. 2015 Borotín S - 82km FTQ/LA Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
4. 7. 2015 Borotín Z - 42km 15. Bumbová Alena Karisa Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,14 3:27:31 33,60
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 8. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,07 5:03:16 65,60
29. 5. 2015 Třebušín S - 80km 1. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,38 6:27:38 110,00
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 5. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,42 4:49:52 65,60
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km 1. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,81 7:14:30 136,80
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 5. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,32 5:13:19 101,00
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 4. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,55 3:11:12 40,20
11. 4. 2015 Všetice S - 80km 3. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,67 6:18:57 100,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,71 5:05:28 101,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 10. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,05 5:18:58 95,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 9. 2014 Paseky S - 84km 6. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,60 6:39:54 118,00
27. 9. 2014 Paseky S - 84km FTQ/LA Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
9. 8. 2014 Cehnice S - 80km 2. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,19 5:15:55 96,00
9. 8. 2014 Cehnice S - 80km FTQ/LA Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
5. 7. 2014 Borotín S - 80km 5. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,76 6:16:07 102,00
5. 7. 2014 Borotín S - 80km ELIM Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 6. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,63 5:28:05 113,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 7. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,63 5:28:06 112,00
15. 6. 2014 Pyskočely ST - 100km 2. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,21 7:34:04 159,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 11. Bartoňová (Tupá) Štěpánka Largo 16 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,00 2:40:02 45,60
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 7. Mullerová Iveta Keyoon El-Ghareeb Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,09 3:03:20 30,60
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,56 5:08:33 104,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 5. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,50 5:09:35 103,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km 2. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,04 7:40:10 123,00
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 8. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 18,76 2:07:56 35,40
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 18,35 3:16:13 66,40

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín Z - 40km 10. Mullerová Iveta Genethni Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,63 3:45:48 30,84
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 9. Bumbová Alena Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,10 3:58:22 57,44
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 10. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,09 3:58:24 56,64
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,62 5:28:23 109,80
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 12. Mullerová Iveta Mr.Doc´s Smile Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,64 2:43:55 29,40
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 4. Havlíčková Jindřiška Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 18,41 3:15:30 73,60
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km ELIM Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
24. 8. 2013 Kolesa ST - 100km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,54 6:52:43 123,60
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 3. Mikešová Barbora Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,34 2:47:19 34,44
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 4. Havlíčková Jindřiška Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,34 2:47:20 33,84
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km RET Mullerová Iveta Genethni Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 1. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,24 3:56:10 60,48
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km ELIM Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
5. 7. 2013 Borotín L - 66km 1. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,89 4:09:17 71,92
5. 7. 2013 Borotín L - 66km 8. Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,93 4:44:19 66,32
5. 7. 2013 Borotín S - 93km 3. + BC Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,14 7:04:48 125,50
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 1. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,62 4:06:12 68,16
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 3. Šnajdrová Tereza Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,92 4:18:37 66,56
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 12,28 6:30:58 110,60
18. 5. 2013 Ptice L - 60km 2. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 17,49 3:25:47 64,48
18. 5. 2013 Ptice L - 60km ELIM Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 4. Havlíčková Jindřiška Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov 19,31 :: 39,84
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 3. Hosová Klára Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,19 3:31:23 42,30
4. 5. 2013 Cehnice L - 60km 1. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,73 3:48:55 65,28
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,18 5:38:38 105,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,80 3:34:21 67,20
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 4. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,79 3:34:22 66,40

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most L - 61km 4. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,30 3:59:17 76,81
15. 9. 2012 Most ST - 122km 2. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,06 8:40:48 -
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 10. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,60 8:40:48 150,62
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 9. Bumbová Alena Tereza 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 14,04 2:50:54 56,40
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 9. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,48 5:56:13 107,80
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 4. Bumbová Alena Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov 15,76 2:32:14 61,00
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km ELIM Molcarová Vendula Pocket Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -
2. 6. 2012 Třebušín ST - 100km 1. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 10,31 9:41:47 -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 13,87 5:45:58 104,80
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 7. Molcarová Vendula Dakota 10 Jezdecký klub Salome Kaceřov 16,18 3:42:34 77,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km ELIM Šnajdrová Tereza Lobin Jezdecký klub Salome Kaceřov - - -

Celkový počet záznamů: 94


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz