Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MG0216 JS Karolína

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 4. 2018 Kolesa L: - 60 km 10. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 13,50 4:26:35 48,80

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 10. 2016 Kolesa S - 80 km 3. Pflugová Pavlína PC Sedderik JS Karolína 15,48 5:10:05 84,00

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 5. Pflug Tomáš PC Sedderik JS Karolína 14,37 5:34:03 112,00
24. 10. 2015 Všetice S - 80km ELIM Lančíková Andrea Sheursa JS Karolína - - -
3. 10. 2015 Proruby S - 83km FTQ/LA Lančíková Andrea Sheursa JS Karolína - - -
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 6. Lančíková Andrea Sheursa JS Karolína 13,49 4:26:56 55,20
1. 8. 2015 Zábřeh L - 64km 7. Pflugová Karolína PC Sedderik JS Karolína 15,11 4:14:08 68,00
1. 8. 2015 Zábřeh L - 64km 8. Lančíková Andrea Sheursa JS Karolína 15,11 4:14:09 67,20
1. 8. 2015 Zábřeh ST - 124km 2. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 14,51 8:32:47 -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 5. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 14,51 8:32:47 249,60
23. 5. 2015 Šamorín, SVK L - 60km 5. Pflug Tomáš PC Sedderik JS Karolína 14,92 4:01:21 48,80
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEIYJ** - 120km FTQ/LA Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína - - -
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK Z - 40km 4. Pflug Tomáš PC Sedderik JS Karolína 13,82 3:02:22 28,20
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK Z - 40km FTQ/LA Lančíková Andrea zahraniční JS Karolína - - -
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEIYJ** - 120km 1. Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína 13,30 9:14:53 -

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2014 Topolčianky, SVK CEI** - 140km FTQ/LA Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína - - -
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 7. Lančíková Andrea PC Sedderik JS Karolína 12,36 3:14:15 30,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 3. Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína 14,98 5:20:24 -
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km 1. Pflugová Karolína Albert 2 JS Karolína 14,98 5:20:24 160,00
12. 7. 2014 Verona, ITA CEIYJ-CH-E - 124km 25. Pflugová Karolína Kadi JS Karolína 13,65 9:05:00 280,80
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK CEI** - 120km 7. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 14,13 8:29:42 161,20
2. 5. 2014 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 5. Pflugová Karolína Kadi JS Karolína 15,53 7:43:44 158,60
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 16. Pflug Tomáš PC Sedderik JS Karolína 13,61 2:56:20 33,00
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km ELIM Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína - - -
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km RET Lančíková Andrea Wizella JS Karolína - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI* - 80km 6. Pflugová Pavlína Wizella JS Karolína 14,74 5:25:38 99,00
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI** - 120km ELIM Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína - - -
27. 7. 2013 Tarbes, FRA CEIYJ-CH-W - 120km 45. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,15 8:28:48 322,00
5. 7. 2013 Borotín ST - 114km RET Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína - - -
5. 7. 2013 Borotín MČRj,y - 114km RET Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína - - -
5. 7. 2013 Borotín S - 93km 2. Pflug Tomáš Esterella JS Karolína 13,14 7:04:46 116,50
28. 6. 2013 Solt, HUN CEI** - 120km ELIM Lančíková Andrea Wizella JS Karolína - - -
28. 6. 2013 Solt, HUN CEI*** - 160km ELIM Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,50 5:32:57 110,66
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 2. + BC Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,50 5:32:58 120,56
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ** - 121km 1. + BC Pflugová Karolína Split JS Karolína 14,22 8:30:34 -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Hladišová Dana Leknín JS Karolína - - -
11. 5. 2013 Těšánky S - 80km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 13,03 6:08:17 99,80
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 9. Pflugová Pavlína Artex 9 JS Karolína 13,81 5:47:38 100,10
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km RET Lančíková Andrea Esterella JS Karolína - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 2. + BC Pflugová Karolína Kevin 7 JS Karolína 16,79 7:08:56 171,60
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,16 4:10:28 100,10
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 5. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 15,76 5:04:39 95,70
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 17,72 3:23:10 62,40
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 2. Pflugová Karolína Wizella JS Karolína 17,72 3:23:12 61,60
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 4. + BC Pflugová Pavlína Split JS Karolína 16,60 4:49:05 102,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 5. Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,14 5:17:03 91,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2012 Weissenhorn, GER CEI** - 120km 5. Hladišová Dana Dean JS Karolína 16,32 7:21:16 140,00
15. 9. 2012 Most S - 80km 2. Pflug Tomáš Albert 2 JS Karolína 15,75 5:04:43 99,80
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 6. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,80 6:51:20 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 11. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,88 7:41:00 -
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 2. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,80 6:51:20 158,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 5. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,88 7:41:00 155,62
8. 9. 2012 Mont le Soie (BEL) CEI** - 120km ELIM Pflug Tomáš Artex 9 JS Karolína - - -
8. 9. 2012 Mont le Soie (BEL) CEIYJ-CH-E - 120km ELIM Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína - - -
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) L - 60km 3. Hladišová Dana Al Tahir Bin Salim JS Karolína 14,88 3:41:56 66,00
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) S - 80km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,02 4:42:28 82,00
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) S - 80km 3. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 15,05 5:19:10 80,00
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) S - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,02 4:42:29 83,00
18. 8. 2012 Vrchovany ST - 100km 1. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 11,72 8:31:47 124,00
10. 8. 2012 Bábolna (HUN) CH-W-8-YO - 120km 12. Hladišová Dana Dean JS Karolína 16,05 7:28:32 138,00
10. 8. 2012 Bábolna (HUN) CH-W-8-YO - 120km ELIM Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína - - -
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 6. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 12,42 6:26:27 104,80
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 8. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 12,42 6:26:29 102,80
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 9. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 13,00 9:23:00 141,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI*** - 160km 3. + BC Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,25 10:25:37 171,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI*** - 160km 4. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,25 10:25:42 160,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEIYJ* - 85km ELIM Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína - - -
6. 7. 2012 Borotín S - 80km 2. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 13,63 5:52:03 101,80
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Bíza Roman Wizella JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Pflugová Pavlína Artex 9 JS Karolína - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 6. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,82 6:44:43 116,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 5. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 14,68 8:10:21 145,00
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,77 5:03:28 -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,77 5:03:28 121,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) L - 60km 4. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 15,63 3:50:23 64,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 6. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,53 6:28:30 137,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 12. Hladišová Dana Dean JS Karolína 14,82 8:06:00 131,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 18,56 6:27:55 123,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 2. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 19,71 4:03:29 89,00
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR CEI** - 120km ELIM Hladišová Dana Perseverance Matrix JS Karolína - - -
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR CEIYJ** - 120km ELIM Pflugová Karolína Al Borak Picalo JS Karolína - - -
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 5. + BC Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim JS Karolína 16,54 3:55:50 97,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 10. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 13,41 4:50:50 82,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 11. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 13,41 4:50:51 81,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 15,58 5:27:16 105,90
28. 4. 2012 Mont le Soie (BEL) CEI* - 100km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 15,64 6:23:38 107,00
28. 4. 2012 Mont le Soie (BEL) CEI** - 120km 2. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,56 7:42:48 129,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) Z - 40km 10. Hladišová Dana Sissi 5 JS Karolína 15,75 2:32:23 62,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 8. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 17,60 4:32:39 104,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km 6. Hladišová Dana Dean JS Karolína 14,44 8:18:39 130,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km 8. Pflug Tomáš Split JS Karolína 12,90 9:18:00 128,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína - - -
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 4. Pflug Tomáš Artex 9 JS Karolína 14,57 5:29:32 82,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 8. Pflugová Pavlína Albert 2 JS Karolína 13,40 2:59:04 53,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 7. Bíza Roman Artex 9 JS Karolína 16,08 3:43:56 69,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km ELIM Pflug Tomáš Wizella JS Karolína - - -
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 1. Pflugová Karolína Split JS Karolína 15,75 5:04:41 83,00
31. 3. 2012 Paaren im Glien, GER CEI* - 81km 10. Hladišová Dana Dean JS Karolína 15,50 5:21:11 94,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 4. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 18,30 3:16:45 80,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 2. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,58 4:18:24 99,00
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 3. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 14,06 7:06:47 110,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 5. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 15,21 5:15:36 106,80
15. 10. 2011 Topolčianky, SVK S - 80km 7. Hladišová Dana Dean JS Karolína 17,34 4:36:48 88,00
1. 10. 2011 Paseky S - 90km 6. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 12,31 7:18:42 121,80
1. 10. 2011 Paseky S - 90km ELIM Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína - - -
18. 9. 2011 Most S - 80km 2. Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína 15,16 5:16:41 103,80
18. 9. 2011 Most S - 80km 3. Hladišová Dana Dean JS Karolína 14,57 5:29:31 102,80
18. 9. 2011 Most CEI* - 80km 1. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 15,32 5:13:13 82,00
17. 9. 2011 Most S - 80km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 13,76 5:48:49 102,80
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,86 8:12:35 136,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Pflugová Pavlína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 1. + BC Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 15,97 7:38:28 143,00
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 11. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,54 3:51:36 84,60
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 4. + BC Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína 15,52 5:09:19 115,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 6. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 15,02 5:19:37 103,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 10. Hladišová Dana Dean JS Karolína 13,71 5:50:12 99,80
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 3. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,05 3:59:13 80,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 4. + BC Bíza Roman Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 15,05 3:59:14 89,00
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 2. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 19,46 4:37:25 -
22. 7. 2011 Mikulov CEI** - 120km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 12,43 9:39:23 124,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 2. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 19,46 4:37:25 113,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,79 4:29:45 96,00
25. 6. 2011 St. Valentin (AUT) Z - 40km 1. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 13,56 2:56:18 -
25. 6. 2011 St. Valentin (AUT) S - 80km 6. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 15,29 5:13:30 85,00
25. 6. 2011 St. Valentin (AUT) S - 80km 8. Hladiš Petr Dean JS Karolína 13,12 6:05:00 83,00
25. 6. 2011 St. Valentin (AUT) CEI* - 100km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,63 6:49:10 100,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) Z - 40km 2. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 14,41 2:46:34 51,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) S - 80km 4. Hladiš Petr Dean JS Karolína 14,72 5:26:06 84,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 13,37 5:58:59 83,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 8. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 14,11 8:30:25 128,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 3. Pflugová Karolína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 13,37 5:58:58 80,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 15,75 7:37:12 127,00
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 1. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 17,03 3:27:55 79,40
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 2. + BC Hladiš Petr Dean JS Karolína 17,20 3:27:56 88,40
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 6. Pflug Tomáš Split JS Karolína 15,92 3:42:21 74,40
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 8. Bíza Roman Artex 9 JS Karolína 14,42 4:05:33 72,40
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko L - 60km 12. Lančíková Andrea Split JS Karolína 14,04 4:16:29 -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko L - 60km 13. Hladiš Petr Dean JS Karolína 13,98 4:17:34 60,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km 9. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,23 4:38:37 96,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km 15. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 16,30 4:54:24 90,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEIYJ* - 80km 3. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 16,48 4:51:21 90,00
16. 4. 2011 Plavecké Podhradie, Slovensko Z - 48km ELIM Lančíková Andrea Split JS Karolína - - -
16. 4. 2011 Plavecké Podhradie, Slovensko L - 60km 1. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 17,76 3:22:45 52,00
16. 4. 2011 Plavecké Podhradie, Slovensko L - 60km 4. Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 15,00 3:59:55 49,60
16. 4. 2011 Plavecké Podhradie, Slovensko S - 80km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 16,59 4:49:18 86,00
16. 4. 2011 Plavecké Podhradie, Slovensko S - 80km 3. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 16,29 4:54:35 85,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) S - 80km 7. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 14,20 5:38:03 85,00
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) S - 81km 9. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 15,27 5:18:20 87,00
1. 10. 2010 Most Z - 51km 6. Pflugová Pavlína Esterella JS Karolína 14,34 3:33:22 65,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km ELIM Bíza Roman Ken 1 JS Karolína - - -
1. 10. 2010 Most L - 68km 6. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 16,96 4:00:30 89,30
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km ELIM Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína - - -
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km RET Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína - - -
3. 9. 2010 Kuznia Nowowiejska, POL CEI* - 80km 12. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 16,92 4:43:45 85,00
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 4. Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína 14,06 2:50:40 58,40
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 6. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 13,35 5:59:32 100,80
24. 7. 2010 Mikulov L - 68km 1. + BC Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,38 4:43:45 99,30
24. 7. 2010 Mikulov L - 68km 2. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 14,38 4:43:46 88,30
24. 7. 2010 Mikulov L - 68km 5. Pflugová Karolína Wizella JS Karolína 14,35 4:44:20 85,30
24. 7. 2010 Mikulov CEI* - 98km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
24. 7. 2010 Mikulov CEI** - 136km ELIM Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína - - -
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 3. Bíza Roman Artex 9 JS Karolína 13,27 3:00:52 58,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,84 3:47:18 88,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 3. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,37 4:36:20 104,80
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 18,57 3:13:52 68,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 2. Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 16,10 4:58:09 83,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 3. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,73 5:05:14 83,00
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 3. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 14,51 2:45:27 52,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 4. Hladišová Dana Sisi 12 JS Karolína 14,50 2:45:31 51,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 6. Bíza Roman Ken 1 JS Karolína 14,18 2:49:13 49,40
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km ELIM Pflug Tomáš Esterella JS Karolína - - -
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,00 5:42:52 99,80
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 3. Pflugová Pavlína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 12,70 6:17:57 98,80
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko L - 60km 18. Pflug Tomáš Wizella JS Karolína 13,30 4:30:41 67,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko L - 60km 19. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 13,30 4:30:42 66,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko S - 80km 6. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 14,27 5:36:23 82,00
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 13. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 15,93 3:00:47 76,10
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) Z - 40km 11. Bíza Roman Wizella JS Karolína 11,88 3:22:00 42,00
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) L - 60km 4. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,46 4:08:54 64,00
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) L - 60km ELIM Pflug Tomáš Esterella JS Karolína - - -
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) S - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,06 5:41:19 83,00
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) S - 80km ELIM Pflugová Pavlína Split JS Karolína - - -

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 4. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 18,68 2:43:46 70,70
10. 10. 2009 Most L - 68km 10. Hladiš Petr Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 15,22 4:28:09 86,30
10. 10. 2009 Most S - 89km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,33 4:36:15 114,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,76 4:44:38 112,70
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km ELIM Veselá Barbora Kevin 7 JS Karolína - - -
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km 4. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 13,57 4:51:48 87,90
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km ELIM Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína - - -
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 8. Hladiš Petr Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 13,40 2:59:09 57,40
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km ELIM Pflugová Pavlína Split JS Karolína - - -
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 2. + BC Pflugová Karolína Kevin 7 JS Karolína 15,22 5:15:18 110,80
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,06 3:48:35 81,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 12. Pflugová Karolína Red´s Tinky JS Karolína 14,34 4:32:03 73,50
13. 6. 2009 Marianka, Slovensko L - 60km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -
30. 5. 2009 Bad Blumau, Rakousko Z - 40km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 14,96 2:48:28 50,00
30. 5. 2009 Bad Blumau, Rakousko L - 60km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,07 3:34:27 69,00
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,97 2:12:50 64,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 6. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 16,79 2:30:06 62,80
21. 3. 2009 Piancogno, Itálie S - 87km 9. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 13,68 6:21:29 92,00
21. 3. 2009 Piancogno, Itálie CEI** - 122km RET Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 13,62 2:07:46 54,10
11. 10. 2008 Most Z - 42km 7. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 17,54 2:23:43 57,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 9. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,79 2:50:23 55,80
11. 10. 2008 Most ST - 120km 2. Pflug Tomáš Split JS Karolína 13,81 8:41:12 147,20
20. 9. 2008 Vilémov L - 60km 3. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 12,93 4:38:26 76,60
20. 9. 2008 Vilémov S - 83km 2. Pflug Tomáš Split JS Karolína 14,01 5:55:26 102,40
6. 9. 2008 Paseky L - 58km ELIM Hladiš Petr Karsen 1 JS Karolína - - -
6. 9. 2008 Paseky S - 87km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 4. Hladiš Petr Leknín JS Karolína 13,52 4:26:20 89,20
18. 7. 2008 Kuznia Nowowiejska, Polsko L - 70km ELIM Hladiš Petr Kevin 7 JS Karolína - - -
18. 7. 2008 Kuznia Nowowiejska, Polsko CEI*** - 120km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 6. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 13,05 2:17:58 50,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 1. + BC Pflug Tomáš Kevin 7 JS Karolína 15,48 4:39:06 103,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km ELIM Hladiš Petr Dag 5 JS Karolína - - -
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko Z - 40km 4. Hladiš Petr Dag 5 JS Karolína 14,96 2:40:27 45,00
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko CEI** - 80km 3. Pflug Tomáš Split JS Karolína 16,08 4:58:31 84,00
3. 5. 2008 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 120km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km 6. Hladiš Petr Dag 5 JS Karolína 15,85 2:46:34 61,40
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov S - 81km 1. + BC Pflug Tomáš Split JS Karolína 14,96 5:24:48 113,00
15. 9. 2007 Paseky Z - 50km ELIM Komoňová Barbora Azil JS Karolína - - -
15. 9. 2007 Paseky L - 70km 5. Pflug Tomáš Split JS Karolína 16,09 4:21:01 85,70
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Pflug Tomáš Split JS Karolína - - -
23. 6. 2007 Kozlov Z - 40km ELIM Komoňová Barbora Ahmed JS Karolína - - -
23. 6. 2007 Kozlov L - 64km 1. Pflug Tomáš Split JS Karolína 15,24 4:11:53 82,40
28. 4. 2007 Zbraslav Z - 50km 3. Pflug Tomáš Kevin 7 JS Karolína 14,14 3:32:10 62,50

Celkový počet záznamů: 239


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz