Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MG0151 JK Habrovany

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 3. 2018 Dubai Crown Prince Endurance Cup CEI 2* - 120 km FTQ/GA Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany - - -
6. 1. 2018 Dubai, UAE - HH SH. MOHAMMED ENDURANCE CUP CEI *** - 160 km FTQ/GA Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany - - -
6. 1. 2018 Dubai, UAE - HH SH. MOHAMMED ENDURANCE CUP CEI *** - 160 km FTQ/OT Kopecká Andrea zahraniční JK Habrovany - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Punta del Este, Uruguay CEI 3* - 160km 9. Kopecká Andrea zahraniční JK Habrovany 18,84 8:29:28 279,00
2. 9. 2017 Topolčianky (SVK) CEI * - 80km 1. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 16,65 4:48:13 92,40
17. 8. 2017 Brusel (BEL) CH-EU-E - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km RET Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 45. Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany 16,70 7:11:09 322,40
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 46. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 16,70 7:11:10 321,10
8. 7. 2017 Mengusovce (SVK) CEI** - 2x70km 1. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 14,80 9:28:12 187,20
8. 7. 2017 Mengusovce (SVK) S - 80km 5. Kopecká Rozálie Santana 5 JK Habrovany 15,67 6:05:14 88,00
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) CEI1* - 80km 5. Kopecká Tereza Asmina al Trescol JK Habrovany 17,04 4:41:40 92,40
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) CEI2* - 120km 3. Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany 17,07 7:01:47 162,50
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) S - 80km 1. Kopecká Andrea Sheina JK Habrovany 15,32 5:13:24 80,00
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI*** - 160km FTQ/GA Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - A - 90km 1. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 18,47 4:19:57 103,40
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - B - 80km 1. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 19,17 4:10:21 99,00
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - B - 80km 2. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 19,17 4:10:22 97,90
29. 4. 2017 Babolna (HUN) CEI** - 120km FTQ/GA Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany - - -
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 18,93 4:13:33 93,50
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 5. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 18,18 4:23:59 91,30
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 1. Kleinová Karolína Šiva 1 JK Habrovany 15,58 2:34:00 28,20
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 2. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 15,58 2:34:01 27,60
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome Z - 40km 3. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 15,58 2:34:02 27,00
8. 4. 2017 Plavecké Podhraie (SVK) S - 80km 2. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 15,85 5:05:46 84,00
18. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEN 119km - 119km 134. Lorenzová Silvie Suraya JK Habrovany 14,36 8:17:18 369,60
4. 3. 2017 La Perserverancia (ROU) CEI** - 120,2 km 9. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 16,29 7:22:47 164,06
4. 3. 2017 La Perserverancia (ROU) CEI** - 120,2 km 10. Hemzalová Kateřina zahraniční JK Habrovany 16,29 7:22:49 162,76
7. 1. 2017 H.H. Sh. Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup (UAE) CEI*** - 160km FTQ Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany - - -

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 5. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 14,96 5:20:57 96,00
15. 10. 2016 Babenhausen (GER) CEI *** - 160 km 2. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 14,45 11:04:28 252,00
7. 10. 2016 Topolčianky, SVK CEI * - 80 km 1. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 14,83 5:23:38 92,40
7. 10. 2016 Topolčianky, SVK Z - 40 km 8. Reichmann Peter Lara S JK Habrovany 12,78 3:07:52 25,20
7. 10. 2016 Topolčianky, SVK Z - 40 km 9. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 12,77 3:07:53 24,60
1. 10. 2016 Valeggio sul Mincio (ITA) CEI** - 120 km 8. Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany 13,62 8:53:12 170,30
1. 10. 2016 Valeggio sul Mincio (ITA) CEI** - 120 km 9. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 13,62 8:53:13 169,00
26. 8. 2016 Proruby L - 57km 7. Kopecká Andrea Sheina JK Habrovany 12,68 4:29:37 62,59
26. 8. 2016 Proruby L - 57km 8. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 12,67 4:29:56 61,79
18. 8. 2016 Brusel (BEL) CEI0 *** - 160km 7. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,72 - 288,00
17. 8. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km FTQ/GA Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
17. 8. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km RET Kopecká Andrea Sokrates R JK Habrovany - - -
6. 8. 2016 Mengusovce (SVK) S - 80km 1. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 13,90 5:45:23 83,00
6. 8. 2016 Mengusovce (SVK) Z - 40km 1. Kopecká Andrea Sheina JK Habrovany 14,10 2:50:16 27,60
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 5. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,66 10:54:36 271,50
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 6. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 13,75 11:38:08 270,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km FTQ/ME Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany - - -
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 8. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 15,24 7:52:27 166,40
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 9. Kopecká Rozálie Vie de Niellans JK Habrovany 15,24 7:52:28 165,10
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 14,66 5:27:22 95,70
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Kopecká Andrea Sheina JK Habrovany 15,09 2:39:05 29,40
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 6. Kopecká Rozálie Melia du Barthas JK Habrovany 13,86 5:46:15 92,40
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 7. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 13,86 5:46:16 91,30
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 11. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 12,66 4:30:02 57,58
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI*** - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI* - 80km 3. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 14,61 5:28:38 90,20
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI* - 80km 4. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,61 5:28:39 89,10
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 2. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 17,55 4:33:35 93,50
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 17,78 4:30:00 90,20
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km FTQ/GA Kopecká Tereza Asmina al Trescol JK Habrovany - - -
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 8. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 17,47 4:34:40 93,50
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 6. Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany 15,36 5:12:35 81,00
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 7. Kopecká Rozálie Victor Destourelles JK Habrovany 15,35 5:12:37 80,00
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 Z - 40km WD Pumprlová Alena Santano JK Habrovany - - -
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 11. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 12,94 3:05:28 28,20
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 12. Michálková Klára Lara S JK Habrovany 12,94 3:05:32 27,60
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km FTC Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany - - -
9. 1. 2016 Dubai (UAE) CEI*** - 160km FTQ Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 12. 2015 Barcelona, ESP CEI*** - 180km FTQ/LA Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany - - -
14. 11. 2015 Follonica, ITA CEI*** - 180km FTQ/LA Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
24. 10. 2015 Travagliato, ITA CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 16,75 7:09:55 169,00
10. 10. 2015 Topolčianky, SVK S - 80km 4. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 13,45 5:56:50 83,00
10. 10. 2015 Topolčianky, SVK S - 80km 5. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 13,45 5:56:51 82,00
10. 10. 2015 Topolčianky, SVK CEI** - 140km 1. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 15,42 9:05:25 200,20
19. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 200km 11. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 16,65 12:04:49 319,50
19. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 200km FTQ/LA Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany - - -
19. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 200km FTQ/LA Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
12. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI-CH-E - 160km FTQ/LA Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
5. 9. 2015 Florac, FRA CEI*** - 160km 12. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 14,12 11:26:03 309,00
22. 8. 2015 Kolesa CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 16,66 5:24:12 101,20
22. 8. 2015 Kolesa CEIYJ* - 90km 1. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 15,09 5:57:50 -
22. 8. 2015 Kolesa MČRj,y - 90km 2. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 15,09 5:57:50 148,80
15. 8. 2015 Šamorín, SVK S - 80km 5. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 15,40 5:11:37 85,00
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 1. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 18,20 4:23:40 94,60
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km FTQ/ME Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany - - -
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 17,15 4:39:50 89,10
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 5. Kleinová Karolína Penelope 7 JK Habrovany 13,43 6:50:57 115,00
1. 8. 2015 Zábřeh CEI** - 124km 1. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 16,42 7:33:12 -
1. 8. 2015 Zábřeh CEI** - 124km 2. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,41 7:33:17 -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 1. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 16,42 7:33:12 256,00
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 2. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,41 7:33:17 270,40
17. 7. 2015 Mengusovce, SVK L - 60km 3. Kleinová Karolína Vie de Niellans JK Habrovany 12,89 4:39:17 48,80
17. 7. 2015 Mengusovce, SVK L - 60km 4. Lorenzová Silvie Victor Destourelles JK Habrovany 12,89 4:39:22 48,00
17. 7. 2015 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,16 8:39:51 193,70
26. 6. 2015 Šamorín, SVK S - 80km 3. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 15,39 5:11:52 81,00
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany 17,40 4:35:52 92,40
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 2. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 18,02 6:39:39 162,50
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 3. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 18,01 6:39:42 161,20
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km 2. + BC Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany 16,77 9:32:27 265,50
20. 6. 2015 Illertissen (GER) CEI*** - 160km 5. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,61 9:34:12 255,00
20. 6. 2015 Illertissen (GER) CEI*** - 160km RET Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany - - -
6. 6. 2015 Třeština S - 82km 1. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 13,31 6:09:42 93,00
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Rozálie Melia du Barthas JK Habrovany 13,00 4:37:02 65,60
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 8. Kleinová Karolína Penelope 7 JK Habrovany 12,99 4:37:05 64,80
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km WD Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km FTQ/LA Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany - - -
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 7. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 14,68 5:27:02 99,00
1. 5. 2015 Bábolna, HUN S - 80km 4. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 13,93 5:44:39 81,00
1. 5. 2015 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 15,05 5:19:00 90,20
1. 5. 2015 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 3. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 14,32 4:11:25 61,60
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km FTQ/LA Kleinová Karolína Penelope 7 JK Habrovany - - -
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 3. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,62 5:07:17 103,00
17. 4. 2015 Šamorín, SVK S - 80km 3. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 15,67 5:06:15 83,00
17. 4. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 2. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,90 7:06:07 165,10
17. 4. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 3. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 16,90 7:06:08 163,80
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK Z - 40km 6. Kleinová Karolína Asmina al Trescol JK Habrovany 12,70 3:18:23 27,00
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Lara S JK Habrovany 16,31 5:05:22 97,90
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI* - 80km 5. Hemzalová Kateřina Razzia du Barthas JK Habrovany 15,05 5:30:54 93,50
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI* - 80km 6. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 15,05 5:30:56 92,40
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 14,03 8:46:01 156,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 14. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 13,49 2:57:53 28,20
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 15. Kleinová Karolína Penelope 7 JK Habrovany 13,49 2:57:55 27,60
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 8. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 13,96 4:17:58 57,60
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 9. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 15,14 5:17:07 96,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín Z - 48km 9. Kopecká Rozálie Urem du Barthas JK Habrovany 12,64 3:47:47 37,20
2. 11. 2014 Borotín Z - 48km 10. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 12,64 3:47:50 36,60
11. 10. 2014 Topolčianky, SVK CEI* - 80km 5. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 13,53 5:54:47 92,40
27. 9. 2014 Šamorín, SVK CH-W-7-YO - 121km 16. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,72 7:41:53 298,00
27. 9. 2014 Šamorín, SVK CH-W-7-YO - 121km FTQ/LA Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany - - -
18. 9. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 236km FTQ/ME Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
28. 8. 2014 Sartilly, WEG, Francie CEI-CH-W - 160km FTQ/ME TR Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
28. 8. 2014 Sartilly, WEG, Francie CEI-CH-W - 160km FTQ/ME TR Lorenzová Silvie Razzia du Barthas JK Habrovany - - -
26. 7. 2014 Verona, ITA CEIO*** - 126km ELIM Lorenzová Silvie Lara 3 JK Habrovany - - -
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Cimbálníková Lada Zara 3 JK Habrovany - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 4. Kopecká Andrea Šiva 1 JK Habrovany 15,81 5:26:26 118,80
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 11. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 13,72 6:15:58 111,10
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 12. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 13,72 6:15:59 110,00
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 4. + BC Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 15,04 8:19:28 188,50
12. 7. 2014 Mengusovce, SVK CEI*** - 175km ELIM Lorenzová Silvie Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
5. 7. 2014 Borotín Z - 46km 6. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 13,13 3:30:14 41,40
5. 7. 2014 Borotín L - 63km 1. Cimbálníková Lada Zara 3 JK Habrovany 14,20 4:26:16 64,80
5. 7. 2014 Borotín ST - 160km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,66 10:13:12 -
5. 7. 2014 Borotín ST - 160km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,66 10:13:12 324,80
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
27. 6. 2014 Solt, HUN CEI** - 120km ELIM Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany - - -
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK Z - 46km 2. Jadczaková Nela Sokrates R JK Habrovany 14,77 3:06:51 29,40
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK Z - 46km 3. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 14,77 3:06:53 28,80
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km 1. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 16,14 3:43:07 53,60
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km 2. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 16,13 3:43:08 52,80
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK CEI* - 83km 1. Lorenzová Silvie Razzia du Barthas JK Habrovany 17,31 4:47:40 94,60
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK S - 83km ELIM Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany - - -
14. 6. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 80km 2. Lorenzová Silvie Šiva 1 JK Habrovany 18,24 4:23:12 97,90
14. 6. 2014 Šamorín, SVK CEI** - 120km 2. + BC Lorenzová Silvie Lara S JK Habrovany 16,80 7:08:39 172,90
6. 6. 2014 Kevelaer, GER CEI*** - 160km ELIM Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany - - -
24. 5. 2014 Šamorín, SVK Z - 42km 1. Kopecká Andrea Asmina al Trescol JK Habrovany 14,24 2:56:56 27,60
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 82km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,54 4:11:51 118,80
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 82km 3. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 18,14 4:31:09 116,60
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI** - 120km 2. Lorenzová Silvie Saga du Sauveterre JK Habrovany 18,24 6:34:47 172,90
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 160km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
2. 5. 2014 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 19,22 4:09:47 110,00
2. 5. 2014 Bábolna, HUN CEI* - 80km 3. Lorenzová Silvie Lara S JK Habrovany 14,78 5:24:51 88,00
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 13. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 14,27 2:48:12 34,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 20. Cimbálníková Lada Zara 3 JK Habrovany 13,12 3:02:57 30,60
25. 4. 2014 Vivaro, ITA CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 17,00 4:56:56 110,00
19. 4. 2014 Weissenhorn, GER CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,81 4:32:37 124,30
19. 4. 2014 Weissenhorn, GER CEI* - 90km 3. Lorenzová Silvie Mambul JK Habrovany 18,82 4:46:52 122,10
28. 3. 2014 Fontainebleau, FRA CEI** - 120km 52. Lorenzová Silvie Saga du Sauveterre JK Habrovany 13,91 8:37:56 202,80
28. 3. 2014 Fontainebleau, FRA CEI*** - 160km 7. Lorenzová Silvie Razzia du Barthas JK Habrovany 19,50 8:12:14 363,00
15. 3. 2014 Les Ste Maries de la Mer, FRA CEI* - 90km 18. Lorenzová Silvie Tozeur du Sauveterre JK Habrovany 16,41 4:52:27 111,10

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 1. + BC Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 15,92 3:31:05 71,84
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 2. Jadczaková Nela zahraniční JK Habrovany 13,43 5:56:00 82,00
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 3. Lorenzová Silvie zahraniční JK Habrovany 13,39 5:57:00 81,00
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 4. Hemzalová Kateřina zahraniční JK Habrovany 13,40 5:57:00 80,00
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) S - 80km 3. Lorenzová Silvie Mambul JK Habrovany 12,19 :: 84,00
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) S - 80km 4. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 12,19 6:33:46 83,00
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) S - 80km 2. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 13,63 5:52:16 85,00
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) Z - 53km ELIM Filípková Petra Zara Thustra JK Habrovany - - -
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) Z - 53km ELIM Pospíšilová Jana El Fahir Bay JK Habrovany - - -
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 18,29 6:50:03 192,40
18. 9. 2013 EEER 2013 (SVK) CEI*** - 228km 6. + BC Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 17,36 13:07:14 394,50
14. 9. 2013 Most CEI-CH-E - 160km ELIM Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
14. 9. 2013 Most CEI-CH-E - 160km ELIM Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 1. Pospíšilová Jana El Fahir Bay JK Habrovany 21,41 1:52:07 36,00
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 8. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 18,14 3:18:27 70,40
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km ELIM Filípková Petra Zara Thustra JK Habrovany - - -
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 7. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 15,82 5:03:27 103,00
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 8. Lorenzová Silvie Mambul JK Habrovany 15,82 5:03:28 102,00
16. 8. 2013 Sartilly, FRA CEI** - 129km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,96 8:29:37 204,10
5. 7. 2013 Borotín S - 93km 4. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 12,89 7:12:49 114,50
5. 7. 2013 Borotín S - 114km 2. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 13,27 8:35:22 143,90
5. 7. 2013 Borotín S - 114km 6. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 11,65 9:46:54 139,90
28. 6. 2013 Solt, HUN CEI** - 120km 8. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 18,56 6:27:51 175,50
21. 6. 2013 Dillingen, GER CEI* - 80km ELIM Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany - - -
21. 6. 2013 Dillingen, GER CEI*** - 160km 14. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 15,92 10:02:52 261,00
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km 3. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 15,09 8:01:13 -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km 1. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 15,09 8:01:13 225,76
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 6. Filípková Petra Zara Thustra JK Habrovany 9,51 6:18:39 64,16
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 9,51 6:18:40 63,36
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
24. 5. 2013 Šamorín, SVK Z - 40km 2. Moudrá Dana Nikosia JK Habrovany 13,87 2:53:00 24,60
24. 5. 2013 Šamorín, SVK S - 80km 9. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 15,08 5:18:19 83,00
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEI** - 120km 1. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 17,56 6:50:06 170,30
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEI** - 120km RET Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany - - -
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEI*** - 160km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,10 9:21:23 264,00
11. 5. 2013 Těšánky Z - 40km 11. Pospíšilová Jana Ares 8 JK Habrovany 10,82 3:41:44 30,24
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 2. + BC Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 16,53 3:37:49 77,28
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 3. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 14,89 4:01:49 68,48
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 8. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 11,57 5:11:08 64,48
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 9. Filípková Petra Zara Thustra JK Habrovany 11,57 5:11:11 63,68
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 11. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 10,34 5:48:06 62,08
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 12. Pipová Markéta CW Athos JK Habrovany 10,34 5:48:08 61,28
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 13. Jadczaková Nela Nikosia JK Habrovany 10,34 5:48:12 60,48
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km RET Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI*** - 160km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 15,04 10:38:26 247,50
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km 6. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 15,19 5:16:01 94,60
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Mesal JK Habrovany - - -
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 9. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 14,76 4:03:54 56,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,72 4:30:57 95,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 6. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 15,08 5:18:20 90,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 7. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 15,08 5:18:21 89,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km ELIM Moudrá Dana Mesal JK Habrovany - - -
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 4. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 15,75 2:32:25 33,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 5. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 16,75 3:34:54 65,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 9. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 15,51 3:52:05 62,40
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 17,58 4:33:02 101,00
2. 2. 2013 Kathu, JAR CEI** - 120km 2. Kopecká Tereza Cameo Esteem JK Habrovany 15,95 7:33:19 161,20
2. 2. 2013 Kathu, JAR CEI** - 120km 3. Lorenzová Silvie Dagbreek Arab JK Habrovany 15,95 7:33:19 159,90

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek Z - 40km 1. Kopecká Andrea Naira JK Habrovany 15,77 2:32:13 53,40
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km ELIM Moudrá Dana Mesal JK Habrovany - - -
27. 10. 2012 Schanskraal, JAR CEI** - 120km 3. Lorenzová Silvie PSV Ibis JK Habrovany - - 120,00
20. 10. 2012 Weissenhorn, GER CEI* - 100km ELIM Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany - - -
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK S - 80km 1. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 17,91 4:28:08 99,00
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK S - 80km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,43 4:52:18 93,00
29. 9. 2012 Valeggio sul Mincio, ITA CEI** - 129km 4. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,35 7:26:01 164,00
15. 9. 2012 Most CEI*** - 161km 13. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 14,12 11:23:54 211,81
15. 9. 2012 Most CEI*** - 161km 14. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 14,12 11:23:55 210,81
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 4. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 15,00 5:20:07 112,80
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km 4. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 13,89 4:19:11 82,60
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km 3. Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 13,12 7:37:08 128,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI* - 85km 6. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 18,18 4:40:31 92,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 18,04 6:45:50 147,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 6. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 16,79 7:15:58 144,00
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 13. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 14,33 2:47:31 52,00
6. 7. 2012 Borotín ST - 150km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,05 10:40:43 184,50
6. 7. 2012 Borotín ST - 150km 4. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 12,65 11:51:16 181,50
6. 7. 2012 Borotín S - 100km 5. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 11,58 8:38:07 121,00
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 20. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 11,63 3:36:44 48,20
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 5. Hemzalová Kateřina CW Athos JK Habrovany 15,47 6:27:56 117,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 2. + BC Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 16,69 7:11:26 158,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 3. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 16,69 7:11:27 147,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 20,93 3:49:20 90,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 3. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 14,86 10:45:50 164,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,94 4:00:41 90,00
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR ST - 120km 3. Lorenzová Silvie Hanneliza Inanda JK Habrovany 19,57 6:07:54 134,00
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,61 2:52:58 62,50
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 3. Reichmann Peter Naira JK Habrovany 16,64 3:54:18 89,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany - - -
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km ELIM Lorenzová Silvie CW Athos JK Habrovany - - -
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 3. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 17,38 3:27:12 80,60
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 7. Cimbálníková Lada Jessika 1 JK Habrovany 14,99 2:40:07 54,40
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 2. + BC Lorenzová Silvie Nanu 1 JK Habrovany 18,98 4:12:58 120,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
21. 4. 2012 Gartow (GER) CEI*** - 160km ELIM Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
21. 4. 2012 Gartow (GER) CEIYJ* - 90km 1. + BC Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 17,57 5:07:16 -
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 19,30 3:06:33 75,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 3. Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany 18,71 3:12:27 73,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 6. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 16,90 3:33:02 70,00
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km ELIM Jadczaková Nela Sinope JK Habrovany - - -
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 19,45 3:05:05 83,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 1. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 18,64 4:17:29 100,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 12. Pipová Markéta CW Athos JK Habrovany 13,84 5:46:44 89,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km 2. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 15,16 3:57:26 74,60
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Tamanah JK Habrovany - - -
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,80 4:29:42 120,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 8. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 15,14 5:17:00 103,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 13. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 14,37 5:34:04 98,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 14. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 14,37 5:34:05 97,80
21. 9. 2011 Bratislava-Bábolna (SVK-HUN) CEI*** - 253km 9. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 15,04 16:48:08 275,00
21. 9. 2011 Bratislava-Bábolna (SVK-HUN) CEI*** - 253km ELIM Reichmann Peter Naira JK Habrovany - - -
18. 9. 2011 Most S - 80km 1. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 15,39 5:11:54 104,80
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany - - -
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 5. Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany 18,30 3:16:44 90,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 9. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 16,57 3:37:16 86,60
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 2. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 16,00 5:00:03 107,80
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Tamanah JK Habrovany - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 3. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 18,54 4:51:20 -
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 4. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Habrovany 15,53 5:47:43 97,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 5. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 15,53 5:47:45 96,00
22. 7. 2011 Mikulov CEIYJ** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,71 8:09:20 137,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 5. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 18,54 4:51:20 110,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 8. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Habrovany 15,53 5:47:43 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 9. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 15,53 5:47:45 -
8. 7. 2011 Orfu, Maďarsko CEI* - 80km 3. Reichmann Peter Naira JK Habrovany 14,80 5:32:22 90,00
8. 7. 2011 Orfu, Maďarsko CEI** - 120km ELIM Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 8. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 13,91 4:18:51 84,20
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 8. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 11,68 6:50:58 112,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 9. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 11,68 6:50:59 111,60
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany - - -
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,70 4:03:39 82,00
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 2. Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany 21,27 1:55:39 58,60
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 4. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 18,27 2:14:40 56,60
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 3. Jadczaková Nela Sinope JK Habrovany 16,96 3:28:42 77,40
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 4. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,96 3:28:43 76,40
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko S - 80km ELIM Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany - - -
16. 4. 2011 Kašovice Z - 44km 3. Pospíšilová Jana Tamanah JK Habrovany 19,13 2:18:00 72,20
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 13. Jadczaková Nela Sinope JK Habrovany 13,69 4:49:21 81,90
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 14. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 13,68 4:49:22 -
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km ELIM Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany - - -
9. 4. 2011 Gartow, Německo CEI* - 90km 1. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 18,61 4:50:08 125,00
9. 4. 2011 Gartow, Německo CEI* - 90km 8. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 17,84 5:02:39 118,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 14,66 :: 42,00
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) S - 80km 1. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 19,89 4:01:23 91,00
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Kopecká Tereza Sinope JK Habrovany 13,59 2:56:33 41,00
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) L - 60km 5. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 16,19 3:42:25 60,00
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany - - -
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km 2. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 17,18 5:10:52 96,00
4. 8. 2010 Kreuth, Německo CEIYJ-CH-E - 120km 14. Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 17,63 6:48:19 157,00
24. 7. 2010 Mikulov S - 98km ELIM Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany - - -
24. 7. 2010 Mikulov CEIYJ** - 136km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 13,17 10:19:26 136,00
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km 2. Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany 12,49 6:24:16 99,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 4. + BC Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 17,37 4:36:21 113,80
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 4. Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany 15,58 3:51:07 66,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 4. Hemzalová Kateřina CW Aramis JK Habrovany 15,11 5:17:42 81,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,24 4:38:27 95,00
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 3. Hemzalová Kateřina Maikopchik 34 JK Habrovany 15,27 3:55:43 75,60
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEI** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,26 6:13:48 146,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km 3. + BC Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 16,33 9:47:58 173,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEIYJ** - 120km 1. + BC Hemzalová Kateřina Arista JK Habrovany 19,26 6:13:47 135,00
17. 4. 2010 Pezinok (SVK) S - 80km ELIM Hemzalová Kateřina CW Aramis JK Habrovany - - -

Celkový počet záznamů: 339


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz