Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MG0132 Eques z.s.

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 11. 2018 Borotín Z - 40 km 4. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 15,03 2:39:40 33,20
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 5. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 16,56 3:37:23 60,00
28. 9. 2018 Pohorská ves Z: - 40 km 6. Abel Jan Ayan Ibn Rasim Eques z.s. 11,83 3:22:49 31,70
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 2. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 16,93 3:32:40 55,20
8. 9. 2018 Hoštka L: - 60 km 7. Švarcová Jana Kanasta Eques z.s. 15,75 3:48:34 51,20
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 2. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 17,59 4:32:55 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 7. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 14,99 5:20:18 112,00
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) CEI 1* - 80 km 9. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 13,92 5:44:55 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 3. Hasoňová Kateřina FF Rock Me Darling Eques z.s. 14,02 2:51:12 32,64
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 2. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 17,59 4:32:55 166,08
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 8. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 13,92 5:44:55 156,48
3. 8. 2018 Kalamenová (SVK) L - 60 km 1. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 14,54 4:24:08 69,60
3. 8. 2018 Kalamenová (SVK) S - 80 km 1. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,73 5:50:17 100,00
27. 7. 2018 Staré Sedlo L - 66 km 6. Abel Jan Sweaty Eques z.s. 10,55 6:15:20 72,10
27. 7. 2018 Staré Sedlo Z - 44 km 4. Švarcová Jana Kanasta Eques z.s. 13,65 3:13:28 35,40
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km FTQ/ME Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. - - -
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 4. + BC Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 13,62 5:52:29 110,80
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 15,52 6:26:31 124,00
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 3. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 14,28 7:00:13 122,00
16. 6. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 1. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 15,54 3:51:39 71,40
16. 6. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 4. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 13,31 4:30:26 69,00
2. 6. 2018 Kalamenová (SVK) L: - 64 km 1. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 16,27 3:54:10 58,40
2. 6. 2018 Kalamenová (SVK) L: - 64 km 10. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 12,52 5:06:40 51,20
26. 5. 2018 Budislavice Z: - 44 km 15. Abel Jan Sweaty Eques z.s. 12,19 3:36:32 31,40
26. 5. 2018 Budislavice S: - 88 km FTQ/GA Hladiš Petr Budvar Eques z.s. - - -
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 2. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 12,18 4:55:35 71,36
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km FTQ/GA Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km FTQ/GA Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. - - -
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 3. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 18,57 4:18:29 100,00
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 8. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 15,30 5:13:50 85,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 2. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 14,95 5:21:05 94,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 3. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 14,95 5:21:10 93,00
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 5. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 15,81 3:47:44 52,00

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa Z: - 40km 8. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 15,25 2:37:21 27,60
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 2. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 17,32 4:37:09 88,00
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 3. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 17,32 4:37:11 87,00
30. 9. 2017 Pohorská Ves Z - 40km 7. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 12,38 3:13:52 32,90
30. 9. 2017 Pohorská Ves L - 60km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,91 4:01:25 70,60
9. 9. 2017 Hoštka S - 80km 3. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 14,92 5:21:43 88,00
9. 9. 2017 Hoštka S - 80km 4. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,68 5:26:57 87,00
9. 9. 2017 Hoštka S - 80km 5. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 14,68 5:26:58 86,00
12. 8. 2017 Budislavice L - 63km 6. Abel Jan Kalifornie Eques z.s. 13,56 4:38:52 61,80
12. 8. 2017 Kalamenová (SVK) L - 60km 1. + BC Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 15,84 3:47:04 63,20
29. 7. 2017 Staré sedlo L - 66km 1. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 14,48 4:33:34 74,50
29. 7. 2017 Staré sedlo L - 66km 2. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 14,43 4:34:27 73,70
5. 7. 2017 Borotín 2xS - 2x54km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 12,72 8:29:27 147,56
5. 7. 2017 Borotín 2xS - 2x54km 2. + BC Drásalová Vlasta Maret Eques z.s. 12,72 8:29:35 156,56
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 6. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 12,43 9:39:21 -
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km 1. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 16,46 4:51:35 177,30
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 4. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 12,43 9:39:21 235,50
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 5. Drásalová Vlasta Maret Eques z.s. 13,71 5:50:09 101,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 6. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 12,81 6:14:47 100,80
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 2. Dvořáčková Lenka Budvar Eques z.s. 13,84 4:20:05 60,50
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km FTQ/GA Abel Jan Sweaty Eques z.s. - - -
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - B - 80km 5. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 19,17 4:10:30 94,60
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 3. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,60 5:36:59 111,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 10. Abel Jan Kalifornie Eques z.s. 13,22 4:46:01 61,00
15. 4. 2017 Kolesa ST - 100km 4. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 12,30 8:07:40 121,20
15. 4. 2017 Kolesa ST - 100km FTQ/GA Abelová Kamila Darius 4 Eques z.s. - - -
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km 7. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 14,04 4:16:27 51,20
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km 9. Abelová Kamila Kalifornie Eques z.s. 13,98 4:17:25 49,60
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 8. + BC Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,63 5:28:10 93,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. - - -
15. 10. 2016 Kolesa L - 60 km 4. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,17 4:14:00 51,20
15. 10. 2016 Kolesa L - 60 km 7. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 14,07 4:15:50 48,80
1. 10. 2016 Paseky S - 84 km 1. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 14,92 5:37:48 116,90
12. 9. 2016 Hoštka L - 60km 4. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,38 4:10:22 53,60
26. 8. 2016 Proruby S - 80 km 1. + BC Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 16,82 4:45:17 121,60
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 14,46 2:45:58 47,16
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 2. Hladiš Petr Janis 1 Eques z.s. 14,46 2:46:00 46,56
5. 7. 2016 Borotín MČR junioři a mladí jezdci - 90km 1. + BC Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 16,64 5:24:36 199,84
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 1. + BC Drásalová Martina Essay 1 Eques z.s. 14,50 7:18:43 143,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 5. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 11,33 9:21:33 129,30
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 10. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 12,19 3:21:49 32,17
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km WD Drásalová Martina Essay 1 Eques z.s. - - -
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km FTQ/ME Drásalová Martina Attila 1 Eques z.s. - - -
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 3. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 12,63 4:45:01 68,96
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km 2. + BC Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 14,34 5:34:45 121,60
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km 3. Drásalová Martina Essay 1 Eques z.s. 14,04 5:41:56 110,60
13. 5. 2016 Těšánky Z - 40km 8. Dvořáčková Lenka Budvar Eques z.s. 12,65 3:09:45 33,48
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km 8. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 13,94 3:09:20 33,84
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km FTQ/GA Dvořáčková Petra Lucia Ferra Eques z.s. - - -
16. 4. 2016 Killarney (AUS) S - 80km 13. Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. 11,88 6:44:00 99,00
9. 4. 2016 Plavecké Podhradie (SVK) CEI* - 80km FTC Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 9. Dvořáčková Lenka Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 14,79 2:42:16 29,40
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 2. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 18,06 4:25:46 100,00
26. 3. 2016 Faraway Easter Carnival (AUS) S - 80km 4. Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. 12,53 6:23:00 98,00
12. 3. 2016 Maxisoy Endurance Challenge (Cooyar) (AUS) Z - 40km - Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. - 3:42:00 -
6. 3. 2016 Maryborough (AUS) Z - 40km - Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. - 3:56:27 -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 10. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 13,69 5:50:31 107,00
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 11. Suchá Miroslava Janis 1 Eques z.s. 13,69 5:50:33 106,00
22. 8. 2015 Kolesa MČRj,y - 90km FTQ/LA Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. - - -
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 1. + BC Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 16,15 5:41:46 129,00
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km FTQ/LA Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
4. 7. 2015 Borotín S - 82km FTQ/ME Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. - - -
4. 7. 2015 Borotín S - 100km 4. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 13,17 7:35:27 123,00
4. 7. 2015 Borotín S - 100km 5. Dvořáčková Lenka Sissi 5 Eques z.s. 13,17 7:35:31 122,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 1. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 13,52 4:39:36 68,00
8. 5. 2015 Cehnice CEI** - 120km FTQ/LA Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
8. 5. 2015 Cehnice CEIYJ** - 120km 1. Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 12,80 9:22:35 -
17. 4. 2015 Šamorín, SVK CEIYJ* - 80km 1. Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 15,10 5:17:46 -
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 3. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 15,88 5:02:14 102,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km FTQ/LA Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 3. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,49 4:07:53 72,80
27. 9. 2014 Šamorín, SVK CH-W-7-YO - 121km FTQ/ME Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 1. + BC Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 15,65 5:06:43 119,00
13. 9. 2014 Těšánky S - 80km 2. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,64 5:06:48 108,00
24. 8. 2014 Kolesa S - 80km 2. Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 15,97 5:00:38 86,00
9. 8. 2014 Cehnice L - 60km 3. Suchá Kateřina Sissi 5 Eques z.s. 14,27 4:12:20 56,80
9. 8. 2014 Cehnice S - 80km 1. + BC Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,20 5:15:54 107,00
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 9. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 13,20 4:32:50 56,80
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 2. Suchá Miroslava Sissi 5 Eques z.s. 13,32 6:27:22 101,00
5. 7. 2014 Borotín Z - 46km 9. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 13,09 3:30:50 39,60
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 4. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 12,36 12:56:41 320,00
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 82km 14. Dvořáčková Lenka Sissi 5 Eques z.s. 15,17 5:24:20 104,50
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 160km RET Hladiš Petr Dean Eques z.s. - - -
2. 5. 2014 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 9. Suchá Kateřina Janis 1 Eques z.s. 14,84 2:41:44 37,20
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 2. Dvořáčková Lenka Dean Eques z.s. 14,94 8:01:53 176,40
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 1. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 16,54 4:50:17 97,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 2. Suchá Miroslava Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 16,54 4:50:18 96,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 5. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 14,54 5:30:12 107,80
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 6. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 14,54 5:30:13 106,80
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI** - 120km ELIM Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. - - -
28. 9. 2013 Paseky L - 56km 10. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 16,61 3:22:16 64,80
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI* - 110km 7. Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 13,55 8:07:05 126,50
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 11. Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,27 9:25:43 193,70
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 4. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 14,54 3:09:50 35,16
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Hladiš Petr Dean Eques z.s. - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Hladiš Petr Dean Eques z.s. - - -
24. 5. 2013 Šamorín, SVK S - 80km 3. Dvořáčková Lenka Sissi 5 Eques z.s. 15,98 5:00:25 89,00
24. 5. 2013 Šamorín, SVK S - 80km 4. Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 15,98 5:00:27 88,00
11. 5. 2013 Těšánky Z - 40km 3. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 15,24 2:37:32 35,04
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 1. + BC Hladiš Petr Dean Eques z.s. 15,88 7:33:17 191,10
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 6. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 13,86 2:53:12 31,80
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km ELIM Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. - - -
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 6. + BC Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 16,71 3:35:23 72,80
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 2. + BC Dvořáčková Lenka Sissi 5 Eques z.s. 14,06 5:41:18 103,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 3. Hladiš Petr Al Tahir Bin Salim Eques z.s. 14,06 5:41:19 89,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek Z - 40km 2. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 15,76 2:32:14 52,40
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek L - 60km 1. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 15,28 3:55:36 78,60
29. 9. 2012 Paseky Z - 50km 7. Dvořáčková Petra Koheilan Jasir Eques z.s. 13,48 3:42:33 75,00
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 2. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 15,68 2:33:05 63,40
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 11. Suchá Miroslava Naomi 8 Eques z.s. 13,02 3:13:36 57,20

Celkový počet záznamů: 144


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz