Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MF0344 Endurance Lifestyle

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Topolčianky (SVK) L: - 60 km 5. Letovancová (Hrabalová) Lada Madir Al Ufar Endurance Lifestyle 15,52 4:03:33 49,60

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 13,68 4:23:10 59,20
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km FTQ/LA Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle - - -

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 8. 2014 Cehnice S - 80km FTQ/LA Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle - - -
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada zahraniční Endurance Lifestyle - - -
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 3. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 14,07 2:50:33 39,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 9. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 15,90 3:46:24 61,60

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 12. Fiľakovská Ivana Marhori Endurance Lifestyle 13,65 4:06:13 55,04
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 13. Letovancová (Hrabalová) Lada Šiva 1 Endurance Lifestyle 11,36 7:02:43 99,80
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) S - 85km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Šiva 1 Endurance Lifestyle 11,22 7:50:45 -
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 10. Perlíková Magdalena Alex 9 Endurance Lifestyle 17,39 2:17:59 30,60
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 14. Prchlá Naděžda Baron 20 Endurance Lifestyle 13,15 3:02:31 28,20
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 15. Rysková Naďa Dirian Endurance Lifestyle 13,15 3:02:32 27,60
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 1. Dudková Petra Bagír Endurance Lifestyle 20,55 2:55:11 76,00
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 10. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 16,41 3:39:20 68,80
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 21. Letovancová (Hrabalová) Lada Šiva 1 Endurance Lifestyle 12,48 4:48:35 60,00
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km RET Dušková (Kutilová) Eva Mahirli Endurance Lifestyle - - -
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km ELIM Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle - - -
24. 8. 2013 Kolesa ST - 100km 6. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 14,21 7:02:20 121,20
20. 7. 2013 Úpořiny Z - 42km 11. Perlíková Magdalena Alex 9 Endurance Lifestyle 10,73 3:54:46 33,84
20. 7. 2013 Úpořiny L - 63km 2. + BC Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 14,30 4:24:17 75,36
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 16. Dušková (Kutilová) Eva Mahirli Endurance Lifestyle 12,47 4:19:52 42,78
5. 7. 2013 Borotín L - 66km 2. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 15,88 4:09:18 71,12
5. 7. 2013 Borotín S - 114km 3. Janatová Milada Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,56 9:04:22 142,90
5. 7. 2013 Borotín S - 114km 4. Fiľakovská Ivana Dadžra el Nil Endurance Lifestyle 12,56 9:04:25 141,90
5. 7. 2013 Borotín S - 114km 5. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 12,56 9:04:28 140,90
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 6. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,37 6:26:04 101,60
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 3. Krejčík Vítek Hakim 2 Endurance Lifestyle 14,42 2:46:23 35,28
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 4. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 14,42 2:46:25 34,68
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 1. Dudková Petra Bagír Endurance Lifestyle 14,09 5:40:38 112,60
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km ELIM Janegová Veronika Holliday Endurance Lifestyle - - -
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 7. Henzlová Tereza Glen Larcon Endurance Lifestyle 18,79 2:07:45 38,04
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 17. Dušková (Kutilová) Eva Mahirli Endurance Lifestyle 12,63 3:09:58 32,04
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 18. Půžová Marie Saryiah el Nil Gadda Endurance Lifestyle 12,63 3:10:04 31,44
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 20. Perlíková Magdalena Alex 9 Endurance Lifestyle 12,62 3:10:07 30,24
11. 5. 2013 Těšánky Z - 40km 8. Rejl Vlastimil Marhori Endurance Lifestyle 13,74 2:54:40 32,04
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Šiva 1 Endurance Lifestyle - - -
11. 5. 2013 Těšánky S - 80km 4. Fiľakovská Ivana Dadžra el Nil Endurance Lifestyle 12,81 6:14:36 98,80
11. 5. 2013 Těšánky S - 80km 5. + BC Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 12,81 6:14:40 107,80
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ* - 80km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 9. Krejčík Vítek Hakim 2 Endurance Lifestyle 14,21 2:48:53 30,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 1. Dudková Petra Bagír Endurance Lifestyle 19,54 3:04:16 68,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 13. Janatová Milada Hamir 1 Endurance Lifestyle 14,42 4:09:34 59,20
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 14. Fiľakovská Ivana Dadžra el Nil Endurance Lifestyle 14,42 4:09:35 58,40
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 4. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 13,01 6:09:01 88,00
2. 2. 2013 Kathu, JAR CEI** - 120km 5. Letovancová (Hrabalová) Lada Zarafa Gumil Endurance Lifestyle 13,97 8:37:28 157,30

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek Z - 40km 6. Rejl Vlastimil Dadžra el Nil Endurance Lifestyle 13,65 2:55:52 48,40
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek L - 60km 4. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 14,00 4:17:06 75,60
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km 8. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,38 6:27:45 105,80
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK Z - 40km 9. Letovancová (Hrabalová) Lada Šiva 1 Endurance Lifestyle 12,00 3:20:55 40,00
16. 9. 2012 Most Z - 50km 2. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 16,68 2:59:49 67,50
15. 9. 2012 Most S - 80km 4. Schovánková Jitka Morgana 1 Endurance Lifestyle 13,72 5:49:48 97,80
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 11. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,26 9:12:05 149,62
25. 8. 2012 Euston Park, UK CEI-CH-W - 160km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
18. 8. 2012 Vrchovany L - 60km 5. Půžová Marie Morgana 1 Endurance Lifestyle 12,69 4:43:46 78,60
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km 9. Půžová Marie Morgana 1 Endurance Lifestyle 10,56 3:47:12 54,40
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km ELIM Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle - - -
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 9. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 11,31 7:04:20 101,80
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 11. Letovancová (Hrabalová) Lada Gazal Fatima Endurance Lifestyle 12,54 9:43:41 139,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 11. Letovancová (Hrabalová) Lada Gazal Fatima Endurance Lifestyle 11,86 10:07:04 139,00
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle - - -
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 5. Henzlová Tereza Hamadan 11 SK Endurance Lifestyle 12,48 4:48:23 82,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 8. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 11,96 5:00:53 79,20
2. 6. 2012 Euston Park, GBR CEI*** - 160km 8. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 14,08 11:22:02 175,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) S - 80km 9. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 14,78 5:24:50 80,00
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR CEI** - 120km 37. Fiľakovská Ivana Perseverance Isis Endurance Lifestyle 15,36 7:48:51 146,00
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 6. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 12,08 4:58:06 77,60
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 8. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 12,39 6:27:30 100,80
21. 4. 2012 Gartow (GER) CEI** - 120km 17. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 12,05 9:57:43 128,00
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 15. Henzlová Tereza Hamadan 11 SK Endurance Lifestyle 13,49 4:53:36 81,90
31. 3. 2012 Paaren im Glien, GER CEI** - 120km ELIM Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle - - -
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 8. Henzlová Tereza Hamadan 11 SK Endurance Lifestyle 14,55 2:44:57 51,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 16. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 13,47 4:27:12 68,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Fontanafredda (ITA) CEI** - 120km 22. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 14,74 8:08:18 136,00
17. 9. 2011 Most ST - 122km 2. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 12,47 9:47:09 148,60
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 9. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 13,06 9:20:34 130,00
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 10. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,47 9:47:05 124,00
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 17. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 10,54 3:47:45 50,40
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 16. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 12,36 4:51:13 79,60
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 3. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 12,74 7:50:47 124,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 2. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 15,47 3:52:45 81,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 10. Schovánková Jitka Kalifornie Endurance Lifestyle 13,01 4:36:40 74,00
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
22. 7. 2011 Mikulov CEIYJ** - 120km 6. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,43 9:39:26 122,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 14. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 11,34 3:52:52 60,10
1. 7. 2011 Kuznia Nowowiejska (POL) CEI** - 120km 5. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 14,03 8:33:20 126,00
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 10. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 12,04 3:19:24 66,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 11. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 12,03 3:19:34 65,80
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 9. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 13,74 8:44:13 127,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 4. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,88 8:38:54 125,00
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 5. Řežuchová Eliška Aladar Endurance Lifestyle 17,54 2:20:14 55,60
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 20. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 12,71 3:08:51 49,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km 4. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,63 6:31:44 91,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ** - 125km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 1. Řežuchová Eliška Aladar Endurance Lifestyle 15,02 2:39:47 56,40
3. 9. 2010 Kuznia Nowowiejska, POL CEIYJ* - 80km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 15,13 5:17:15 82,00
21. 8. 2010 Pezinok, Slovensko S - 90km 3. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,86 6:55:10 95,00
24. 7. 2010 Mikulov CEI* - 98km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -
24. 7. 2010 Mikulov CEI** - 136km 3. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 11,03 12:19:46 138,00
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km 6. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 12,16 8:03:23 123,60
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 14,20 5:38:02 81,00
5. 6. 2010 Třebušín ST - 100km 2. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 9,45 10:34:54 133,00
17. 4. 2010 Kašovice S - 96km 4. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 15,16 6:20:04 117,20
5. 3. 2010 Severloh, Německo CEI* - 80km 10. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 15,95 5:00:58 90,00

Celkový počet záznamů: 107


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz