Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MF0221 JK Shagya Vilémov

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 11. 2018 Borotín Z - 40 km 9. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 10,81 3:41:59 30,20
3. 11. 2018 Borotín Z - 40 km 10. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 10,81 3:42:00 29,60
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 11. Prchalová Dana Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,57 2:56:52 27,00
20. 10. 2018 Kolesa Z - 40 km 12. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 13,57 2:56:54 26,40
20. 10. 2018 Kolesa L - 60 km 4. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 16,70 3:35:35 60,80
20. 10. 2018 Kolesa S - 80 km 5. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,90 5:01:54 84,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 3. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 12,87 6:12:56 84,00
8. 9. 2018 Hoštka S: - 80 km 5. Kučerová Kateřina Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,87 6:12:58 82,00
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 1. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:22 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) S - 80 km 2. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:24 -
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 6. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:22 159,68
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) MČRJY - 80 km 7. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 14,06 5:41:24 158,08
3. 8. 2018 Kalamenová (SVK) S - 80 km 5. Kučerová Kateřina Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,35 6:57:41 86,00
27. 7. 2018 Staré Sedlo S - 84 km 2. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 11,11 7:33:36 111,90
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 3. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,10 5:40:33 101,80
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km FTQ/ME Kučerová Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 5. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,31 4:30:27 68,20
26. 5. 2018 Budislavice L: - 66 km 7. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,36 4:56:29 62,10
26. 5. 2018 Budislavice L: - 66 km 8. Kučerová Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 13,36 4:56:31 61,30
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 5. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 11,11 5:24:08 68,96
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 6. Zahálková Kristýna Tobruk JK Shagya Vilémov 11,11 5:24:10 68,16
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 17. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,14 2:38:30 30,60
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 18. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,14 2:38:31 30,00
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 13. Prchalová Dana Aznavu JK Shagya Vilémov 12,57 3:10:58 28,20
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km FTQ/GA Kučerová Kateřina Ahmed JK Shagya Vilémov - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa Z: - 40km FTQ/GA Kučerová Kateřina Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
14. 10. 2017 Kolesa ST: - 100km 1. + BC Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 13,98 7:09:07 134,40
14. 10. 2017 Kolesa ST: - 100km 2. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,98 7:09:10 121,20
30. 9. 2017 Pohorská Ves Z - 40km 5. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 12,40 3:13:34 34,10
30. 9. 2017 Pohorská Ves Z - 40km 6. Kučerová Kateřina Ahmed JK Shagya Vilémov 12,40 3:13:35 33,50
9. 9. 2017 Hoštka L - 60km 4. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,61 3:50:39 55,20
5. 7. 2017 Borotín Z - 54km 8. Vavrušková Kateřina Artuš 16 JK Shagya Vilémov 12,30 4:23:20 48,77
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 4. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 15,18 5:16:13 -
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km 2. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 15,18 5:16:13 159,70
10. 6. 2017 Slavošov MČRjy - 80km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 3. Komoňová Barbora Hagen 2 JK Shagya Vilémov 13,71 5:50:05 103,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 4. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,71 5:50:07 102,80
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 1. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,23 4:31:52 79,26
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 6. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,51 4:39:51 64,20
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 7. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 13,22 4:45:58 63,40
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 8. Komoňová Barbora Hagen 2 JK Shagya Vilémov 13,22 4:45:59 62,60
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 13. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 14,72 2:43:06 27,60
15. 4. 2017 Kolesa S - 80km 2. + BC Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,55 5:08:42 91,00
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 19. Komoňová Barbora Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,22 3:16:20 27,00
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 20. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,22 3:16:22 26,40
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 9. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 13,00 6:09:20 82,00
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 10. Vavrušková Kateřina Artuš 16 JK Shagya Vilémov 12,21 6:33:12 81,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 7. Kovářová Jitka Artuš 16 JK Shagya Vilémov 15,80 3:47:54 56,80
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov - - -
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/FTC Machková Eva Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
15. 10. 2016 Kolesa Z - 40 km 7. Kovářová Jitka Artuš 16 JK Shagya Vilémov 15,34 2:36:27 26,40
1. 10. 2016 Paseky L - 56 km 7. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 13,49 4:09:04 62,34
1. 10. 2016 Paseky L - 56 km 8. Machková Eva Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,45 4:09:53 61,54
26. 8. 2016 Proruby S - 80km 3. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 15,37 5:12:18 109,60
26. 8. 2016 Proruby S - 80km 5. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,35 5:12:42 107,60
26. 8. 2016 Proruby L - 57km 9. Prchalová Dana Aznavu JK Shagya Vilémov 11,89 4:47:35 60,99
26. 8. 2016 Proruby L - 57km 10. Machková Eva Samanta 15 JK Shagya Vilémov 11,89 4:47:39 60,19
5. 7. 2016 Borotín MČR junioři a mladí jezdci - 90km 5. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 12,90 6:58:41 177,44
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 2. Prchalová Dana Dadži 1 JK Shagya Vilémov 12,56 8:26:32 132,30
4. 7. 2016 Borotín S 2x53 - 106km 3. Kovářová Jitka CJ Leonna JK Shagya Vilémov 12,56 8:26:33 131,30
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 8. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 12,32 4:47:27 61,11
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 9. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 12,31 4:47:28 60,31
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI ** - 120km 3. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 13,64 8:47:40 158,60
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) Z - 38km 3. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 15,02 2:31:45 27,59
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 6. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 11,76 5:06:00 66,56
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km RET Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov - - -
13. 5. 2016 Těšánky L - 60km 4. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 11,88 5:03:06 64,96
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km 11. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 13,82 3:10:58 32,04
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 10. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 16,52 4:50:32 91,30
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km 11. Vavrušková Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 16,52 4:50:34 90,20
10. 4. 2016 Praha-Řepy L - 59km 2. Kovářová Jitka CJ Leonna JK Shagya Vilémov 14,79 3:59:20 65,50
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 6. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 15,38 2:36:04 31,20
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 11. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 13,20 6:03:32 91,00

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 8. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,81 5:47:29 109,00
24. 10. 2015 Všetice S - 80km FTQ/LA Prchalová Dana Artuš 16 JK Shagya Vilémov - - -
3. 10. 2015 Proruby Z - 43km 3. Vavrušková Kateřina Aznavu JK Shagya Vilémov 12,66 3:23:45 37,20
3. 10. 2015 Proruby L - 65km 1. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 12,49 5:12:12 71,20
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 10. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 13,60 4:07:04 64,00
26. 9. 2015 Paseky L - 56km 11. Prchalová Dana Artuš 16 JK Shagya Vilémov 13,60 4:07:04 63,20
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 5. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 14,27 7:00:27 138,00
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 8. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 12,80 3:07:29 30,60
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 9. Prchalová Dana Artuš 16 JK Shagya Vilémov 12,80 3:07:28 30,00
22. 8. 2015 Kolesa S - 80km 4. Kovářová Jitka Fakira JK Shagya Vilémov 15,56 5:08:29 90,00
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 9. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 12,21 4:59:49 64,80
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 11. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 12,21 4:59:46 63,20
4. 7. 2015 Borotín L - 61km RET Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov - - -
4. 7. 2015 Borotín S - 100km 6. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 12,10 8:15:58 121,00
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 8. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 10,83 3:52:43 29,40
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km FTQ/LA Kovářová Jitka CJ Leonna JK Shagya Vilémov - - -
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 9. Vavrušková Kateřina Artuš 16 JK Shagya Vilémov 12,62 4:45:21 64,00
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 10. Kovářová Jitka Fakira JK Shagya Vilémov 12,62 4:45:23 63,20
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 11. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,15 4:14:28 60,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 12. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 14,15 4:14:29 60,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 7. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 13,86 5:46:15 97,00
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 6. Kovářová Jitka Fakira JK Shagya Vilémov 12,49 3:12:09 30,60
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 8. Machková Eva Ahmed JK Shagya Vilémov 12,49 3:12:08 29,40
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 5. Prchalová Dana Fakira JK Shagya Vilémov 12,26 3:15:42 39,60
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km FTQ/LA Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -
11. 4. 2015 Všetice S - 80km 2. + BC Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 13,31 6:00:44 111,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 5. Zahálková Kristýna Artuš 16 JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:57 33,60
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 6. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:58 33,00
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 2. Kovářová Jitka Dadži 1 JK Shagya Vilémov 14,87 4:02:07 62,40
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 5. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,54 4:07:35 60,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 10. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 12,24 5:13:49 67,20
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 11. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 12,24 5:13:50 66,40
27. 9. 2014 Paseky Z - 44km 19. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 9,84 4:28:15 39,00
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 4. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 14,28 2:48:06 31,80
13. 9. 2014 Těšánky MČRj,y - 80km 2. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 12,36 6:28:22 158,40
24. 8. 2014 Kolesa Z - 40km 8. Zahálková Kristýna Aznavu JK Shagya Vilémov 13,33 3:00:06 27,60
24. 8. 2014 Kolesa S - 80km FTQ/LA Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov - - -
9. 8. 2014 Cehnice L - 60km 1. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 15,64 3:50:11 58,40
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 5. Bukáčková Martina Przedswit III MT-6/Della JK Shagya Vilémov 13,78 2:54:13 29,40
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km ELIM Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov - - -
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,79 3:48:03 62,40
5. 7. 2014 Borotín ZM - 29km 4. Machková Eva Fakira JK Shagya Vilémov 12,58 2:18:19 14,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 22. Bukáčková Martina Przedswit III MT-6/Della JK Shagya Vilémov 10,97 3:38:51 39,00
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 8. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 15,14 2:38:32 47,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 10. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,02 2:39:45 46,20
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 7. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,11 3:18:14 36,60
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 8. Zahálková Kristýna Fakira JK Shagya Vilémov 12,10 3:18:16 36,00
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 82km 13. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,17 5:24:16 105,60
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEIYJ* - 82km 2. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 15,24 5:22:52 -
3. 5. 2014 Praha - Řepy Z - 48km 10. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,12 3:57:37 39,60
3. 5. 2014 Praha - Řepy Z - 48km 11. Zahálková Kristýna Fakira JK Shagya Vilémov 12,11 3:57:44 39,00
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 5. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 14,44 4:09:22 61,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 8. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 16,42 3:39:16 62,40
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km ELIM Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
15. 2. 2014 Abu Dhabi, UAE CEI*** - 160km ELIM Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 11. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 12,02 6:39:28 101,80
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 12. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 12,02 6:39:30 100,80
28. 9. 2013 Paseky Z - 44km 8. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 13,41 3:16:54 37,20
28. 9. 2013 Paseky Z - 44km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,40 3:16:57 36,60
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 11. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 16,98 2:21:23 30,00
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km ELIM Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov - - -
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km ELIM Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov - - -
27. 7. 2013 Tarbes, FRA CEIYJ-CH-W - 120km 33. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 15,83 7:34:46 346,00
27. 7. 2013 Březí L - 60km ELIM Chlup Kamil Shanty JK Shagya Vilémov - - -
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 9. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 14,02 3:51:02 46,98
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 10. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 14,02 3:51:08 46,38
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 4. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 15,22 4:12:22 69,12
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEIYJ** - 120km 1. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 14,64 8:11:45 -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km ELIM Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km ELIM Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km RET Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
30. 3. 2013 Weissenhorn, GER CEIYJ** - 120km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 13,42 8:56:23 158,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 16. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 13,13 4:34:13 56,80
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 17. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 13,13 4:34:14 56,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek L - 60km 2. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 14,86 4:02:17 77,60
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek L - 60km ELIM Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov - - -
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km 3. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 15,41 5:11:33 110,80
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km 10. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 11,69 6:50:45 103,80
29. 9. 2012 Paseky L - 60km 5. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 15,29 3:55:25 86,20
29. 9. 2012 Paseky L - 60km ELIM Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -
29. 9. 2012 Paseky L - 60km RET Vavrušková Kateřina Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,09 6:44:36 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 16. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:22 -
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 1. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:20 153,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,09 6:44:36 159,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,57 8:22:22 151,62
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 7. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 14,10 2:50:10 58,40
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 8. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 14,10 2:50:11 57,40
10. 8. 2012 Bábolna (HUN) CH-W-8-YO - 120km ELIM Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov - - -
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km 1. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 15,17 2:38:15 62,40
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km ELIM Vavrušková Kateřina Alexandra 1 JK Shagya Vilémov - - -
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km 3. + BC Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 15,30 3:55:22 93,60
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,86 7:12:59 129,00
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km 5. Petroušková Blanka Sigita JK Shagya Vilémov 10,99 9:05:44 126,00
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km ELIM Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov - - -
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 11. Vavrušková Kateřina Sigita JK Shagya Vilémov 14,42 2:46:24 54,00
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 12. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 14,42 2:46:25 53,00
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km ELIM Dušková (Kutilová) Eva Sirius Skal JK Shagya Vilémov - - -
6. 7. 2012 Borotín L - 60km ELIM Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov - - -
6. 7. 2012 Borotín ST - 150km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 13,17 11:23:17 183,50
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 9. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 13,11 3:12:11 59,20
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km ELIM Dušková (Kutilová) Eva Sirius Skal JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km ELIM Komoňová Barbora Alexandra 1 JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,75 6:46:43 113,00
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov - - -
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 5. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 15,62 2:33:42 59,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 6. Bukáčková Martina Shanty JK Shagya Vilémov 15,61 2:33:43 58,80
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,14 6:16:07 140,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 1. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 18,19 4:23:51 83,00
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 4. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,54 3:55:48 88,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 9. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,14 4:17:37 83,70
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 15,21 3:56:37 79,60
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 7. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 11,48 5:13:35 76,60
14. 4. 2012 Svojetice S - 88km 5. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 14,23 6:11:06 107,50
14. 4. 2012 Svojetice L - 88km 1. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 13,98 4:43:14 81,90
14. 4. 2012 Svojetice L - 88km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,98 4:43:16 80,90
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 14. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,82 4:20:28 70,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 15. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 13,82 4:20:29 69,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 17,56 4:33:26 108,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 16,09 4:58:22 107,80
1. 10. 2011 Paseky Z - 50km 5. Komoňová Barbora Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 13,38 3:44:09 74,00
1. 10. 2011 Paseky S - 90km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 13,14 6:51:02 123,80
1. 10. 2011 Paseky S - 90km 5. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,14 6:51:04 122,80
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 10. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 16,01 3:44:50 85,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 15. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,67 4:44:12 80,60
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 12,74 7:50:46 125,00
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km ELIM Petroušková Blanka Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 8. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 13,45 4:27:43 76,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km ELIM Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 6. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,64 5:45:11 -
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,73 4:33:39 110,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,73 4:33:39 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 7. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,64 5:45:11 108,00
8. 7. 2011 Borotín u Tábora L - 66km RET Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 11. Komoňová Barbora Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 10,35 5:47:56 81,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 12. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 10,35 5:47:58 80,20
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 12. Petroušková Blanka Sigita JK Shagya Vilémov 9,55 8:22:39 108,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 13. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 9,55 8:22:42 107,60
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 12,58 6:21:25 82,00
21. 5. 2011 Slavošov L - 60km 3. + BC Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 12,32 4:52:20 85,60
21. 5. 2011 Slavošov L - 60km 4. Machková Eva Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 10,96 5:28:25 74,60
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 10. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 16,02 2:33:34 50,60
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 7. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,45 3:49:04 73,40
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 17. Zahálková Kristýna Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 13,22 3:01:30 52,00
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 18. Komoňová Barbora Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 13,22 3:01:31 51,00
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km 2. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 14,25 6:10:27 120,50
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km 3. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,01 6:45:52 109,50

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,03 4:56:09 97,00
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 9. Machková Eva Samira JK Shagya Vilémov 11,70 3:25:12 48,40
4. 9. 2010 Paseky Z - 50km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,45 3:02:19 71,00
4. 9. 2010 Paseky Z - 50km ELIM Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 10. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 13,46 4:27:27 75,60
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 9. Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov 11,12 7:11:37 97,80
24. 7. 2010 Mikulov Z - 54km 3. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 13,30 4:03:36 72,00
24. 7. 2010 Mikulov CEI* - 98km ELIM Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km 3. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,43 7:17:47 126,60
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km ELIM Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 6. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,75 3:08:17 55,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 9. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 11,56 5:11:24 80,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 10. Komoňová Barbora Charlota 2 JK Shagya Vilémov 11,56 5:11:28 79,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 7. Fiľakovská Ivana Hamir 1 JK Shagya Vilémov 11,83 6:45:46 100,80
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km RET Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov - - -
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,62 4:48:45 94,00
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 2. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 12,53 4:47:17 83,20
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 6. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 10,00 8:00:05 108,60
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 4. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,88 4:39:35 74,60
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 14,00 5:42:51 110,80
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 9. Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov 16,18 2:58:00 80,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 25. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 14,84 3:14:02 64,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2009 Topolčianky, Slovensko S - 81km 3. Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov 12,69 6:23:02 81,00
10. 10. 2009 Most Z - 51km 6. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 15,78 3:13:56 68,70
10. 10. 2009 Most L - 68km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 20,18 3:22:13 94,30
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -
10. 10. 2009 Most S - 89km 9. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 13,71 6:29:24 107,70
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 3. Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov 14,95 3:00:37 65,50
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km 8. Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov 12,04 5:28:53 83,90
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 14,07 6:23:47 113,90
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 15,27 3:16:26 75,00
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 2. Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov 15,26 3:16:38 74,00
29. 8. 2009 Pezinok, Slovensko S - 90km 8. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 13,51 6:39:45 93,00
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 1. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 13,08 1:54:40 47,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 3. Crha Vojtěch Sarah JK Shagya Vilémov 13,36 1:52:14 45,30
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 11. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 13,14 3:02:39 54,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 12. Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov 13,13 3:02:46 53,40
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,33 3:06:15 88,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 4. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 16,81 3:34:08 86,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 12. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 12,65 4:44:32 78,60
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 2. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 12,06 2:29:16 43,00
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 17,06 3:48:34 82,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 5. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 16,26 3:59:52 80,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km ELIM Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov - - -
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:57 59,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km RET Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov - - -
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 6. Chlup Kamil Shanty JK Shagya Vilémov 13,89 1:48:00 50,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 7. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,50 1:59:59 49,00
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 5. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 17,28 2:18:52 66,80
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,09 3:43:44 87,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 4. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 17,64 3:34:18 83,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 7. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 13,88 1:52:26 42,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 9. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 13,63 1:54:28 40,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 11. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,74 2:02:27 38,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 3. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 18,98 2:12:47 65,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most L - 65km 2. Suchomelová Eliška Sigita JK Shagya Vilémov 16,16 4:01:22 89,70
11. 10. 2008 Most L - 65km 6. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 13,58 4:47:11 85,70
11. 10. 2008 Most S - 81km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 16,26 4:58:58 106,00
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 4. Suchomelová Martina Samira JK Shagya Vilémov 12,32 2:06:38 43,50
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 6. Rejl Vlastimil Shakira 4 JK Shagya Vilémov 12,18 2:08:06 41,50
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 11. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 11,24 2:18:50 36,50
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 15. Fiľakovská Ivana Hamir 1 JK Shagya Vilémov 11,79 2:10:07 32,50
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km ELIM Čermáková Helena Saleb JK Shagya Vilémov - - -
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 6. Crha Vojtěch Azrael JK Shagya Vilémov 13,58 3:23:17 64,70
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 7. Suchomelová Eliška Charlota 2 JK Shagya Vilémov 13,57 3:23:20 63,70
20. 9. 2008 Vilémov L - 60km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 13,08 4:35:12 78,60
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 4. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 13,90 3:35:49 76,00
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 5. Suchomelová Eliška Sigita JK Shagya Vilémov 12,60 3:58:08 75,00
6. 9. 2008 Paseky S - 87km 1. + BC Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,15 6:08:48 126,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 21. Crha Vojtěch Azrael JK Shagya Vilémov 11,98 2:30:17 53,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 5. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,52 4:26:21 88,20
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 14,75 2:42:42 65,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Suchomelová Eliška Charlota 2 JK Shagya Vilémov - - -
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 16. Suchomelová Martina Samira JK Shagya Vilémov 13,61 1:47:47 45,00
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 8. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 14,54 3:18:00 61,80
5. 7. 2008 Zelčín S - 96km ELIM Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,64 2:53:05 72,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 14. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 13,56 3:32:28 61,10
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 5. Försterová Eliška Sigita JK Shagya Vilémov 12,03 2:04:39 60,00
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 3. Suchomelová Eliška Charlota 2 JK Shagya Vilémov 14,50 2:45:33 60,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 2. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 12,60 4:55:08 85,80
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko L - 60km 2. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 17,87 3:21:28 61,00
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km 7. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 15,44 2:50:57 60,40
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km ELIM Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 21,20 - -
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km RET Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov - - -

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 1. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 10,02 3:59:29 55,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 9,74 4:06:19 53,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 1. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 10,02 3:59:29 55,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 9,74 4:06:19 53,40
15. 9. 2007 Paseky Z - 50km 2. Petroušková Blanka Charlota 2 JK Shagya Vilémov 15,62 3:12:06 69,50
1. 9. 2007 Most L - 65km 1. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 16,21 4:00:38 81,70
25. 8. 2007 Nučice Z - 50km 2. Fiľakovská Ivana Hamir 1 JK Shagya Vilémov 14,23 3:30:47 64,50
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km 3. Komoňová Barbora Azil JK Shagya Vilémov 12,88 6:59:10 125,80
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km 4. Petroušková Blanka Charlota 2 JK Shagya Vilémov 12,88 6:59:11 124,80
23. 6. 2007 Kozlov S - 80km 3. + BC Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 13,92 5:44:57 108,80
9. 6. 2007 Zelčín Z - 54km 1. Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 15,27 3:32:11 65,40
9. 6. 2007 Zelčín L - 67km 1. + BC Petroušková Blanka Charlota 2 JK Shagya Vilémov 11,41 5:52:12 86,70
9. 6. 2007 Zelčín L - 67km ELIM Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 1. + BC Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov 14,66 3:24:37 81,50
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km 1. + BC Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov 14,15 2:49:36 64,40
5. 5. 2007 Podsedice L - 60km 1. + BC Komoňová Barbora Azil JK Shagya Vilémov 9,83 6:06:13 85,60
28. 4. 2007 Zbraslav Z - 50km 2. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 14,26 3:30:21 63,50

Celkový počet záznamů: 325


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz