Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ME0227 Stáj KasBej

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 9. 2018 Pohorská ves Z: - 40 km 3. Kopečná (Gattringerová) Martina Marilyn 1 Stáj KasBej 13,21 3:01:43 33,50

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 9. 2017 Hoštka L - 60km 11. Linhartová Terezie Aragorn Stáj KasBej 14,66 4:05:30 49,60
19. 8. 2017 Euston Park (GBR) CEI * - 80km FTQ/GA Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej - - -
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 12. Linhartová Terezie Aragorn Stáj KasBej 13,64 2:55:55 32,60
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km 4. Nováková Nikola Kaité Stáj KasBej 12,01 3:49:46 43,03
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI*** - 160km FTQ/GA Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej - - -
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 8. Nováková Nikola Kaité Stáj KasBej 14,56 2:44:52 33,60
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 9. Linhartová Terezie Aragorn Stáj KasBej 14,55 2:44:54 33,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 9. 2016 Dobrodzien (POL) CEI2* - 120km 7. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 13,90 8:38:38 161,20
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 5. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,42 5:32:54 93,50
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI* - 80km FTQ/GA Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice L - 60km 5. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 12,72 4:43:06 64,80
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 3. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 15,06 6:38:24 140,00
22. 8. 2015 Kolesa CEIYJ* - 90km FTQ/LA Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej - - -
22. 8. 2015 Kolesa MČRj,y - 90km FTQ/LA Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej - - -
1. 8. 2015 Zábřeh ST - 124km 1. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,51 8:32:46 -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 4. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,51 8:32:46 251,20
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 5. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 15,50 5:09:38 101,20
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 1. + BC Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 16,84 4:44:58 115,00
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 4. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 14,57 4:07:07 60,80
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 4. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 13,52 7:23:40 133,20

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 9. 2014 Paseky S - 84km 5. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 12,60 6:39:53 119,00
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 4. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 13,01 3:04:26 38,40
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 3. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 11,47 8:43:06 146,40
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 6. Kubíčková Eliška Mauricius Stáj KasBej 14,72 5:26:05 92,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 3. Tydrychová Lada Silván 1 Stáj KasBej 13,22 :: 58,88
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 10. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 14,10 5:40:19 98,80
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 5. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 13,79 6:14:09 102,60
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km RET Tydrychová Lada Kraken 2 Stáj KasBej - - -
18. 5. 2013 Ptice L - 60km 7. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 14,72 4:04:34 60,48
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 10. Fenclová Denisa Cony 4 Stáj KasBej 15,24 3:56:10 61,60
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km 11. Tydrychová Lada Kraken 2 Stáj KasBej 15,24 3:56:11 60,80

Celkový počet záznamů: 32


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz