Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ME0196 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 3. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,11 8:30:14 163,80
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 5. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,85 4:32:56 65,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 3. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 16,39 4:52:48 95,70
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 5. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,85 4:26:21 70,08

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 4. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,55 5:08:38 102,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 9. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,30 6:01:03 99,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 16. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,52 4:08:01 56,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 2. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,22 4:32:23 59,68
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 7. Hrnečková Anna Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,37 3:14:05 32,88
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 8. Hrnečková Anna Tramín 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,57 2:44:45 31,20

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 9. 2012 Paseky L - 60km 1. Poláčková Olga Tennessee 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 16,48 3:38:31 90,20
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 5. Poláčková Olga Tennessee 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,17 2:38:15 60,40
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km RET Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
29. 6. 2012 Nörten Hardenberg (GER) CEI** - 120km ELIM Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,54 2:57:11 56,80
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 12. Tydrychová Lada Kraken 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,78 3:23:39 52,80
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 14. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,81 8:06:02 129,00
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km ELIM Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 6. Poláčková Olga Tennessee 2 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,30 2:36:50 55,40
31. 3. 2012 Paaren im Glien, GER CEI* - 81km 9. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,51 5:21:10 95,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 9. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,55 2:44:58 50,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most Z - 50km 2. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,93 3:51:59 -
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 15. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,96 3:20:36 52,40
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 16,62 3:36:34 87,60
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km ELIM Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,81 3:07:24 68,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 19. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 10,04 3:58:55 57,80
21. 5. 2011 Slavošov S - 80km 3. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,04 6:08:01 96,80
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 7. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 18,01 2:13:14 62,00
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km 4. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,48 7:40:00 108,50

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 4. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,01 4:16:59 85,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 11. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 10,36 5:47:21 78,60
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 3. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,77 5:05:54 82,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km RET Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 3. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,49 3:12:06 57,80
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,49 3:12:08 55,80

Celkový počet záznamů: 36


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz