Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ME0154 JK Bystřany

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 2. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 17,62 4:05:07 90,10
17. 4. 2010 Kašovice S - 96km 3. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 16,26 5:54:11 118,20

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 7. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 14,99 3:24:06 67,70
10. 10. 2009 Most ST - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
10. 10. 2009 Most MČR - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km ELIM Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany - - -
15. 8. 2009 Slavošov Z - 45km 2. Turková Gabriela Veles 1 JK Bystřany 10,94 4:06:49 64,40
15. 8. 2009 Slavošov S - 90km 1. + BC Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany 12,52 7:11:24 129,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 5. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,69 5:50:36 97,80
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km RET Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany - - -
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 2. + BC Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,93 4:38:31 94,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 4. Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany 16,03 3:44:32 86,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 14,24 4:25:31 79,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 15. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 14,59 2:52:45 53,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 8. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 16,52 2:32:30 56,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 4. Turková Gabriela Veles 1 JK Bystřany 12,58 2:23:08 70,60
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,52 3:11:45 62,80
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 13. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,36 1:49:28 48,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 14. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 13,12 1:51:25 47,00
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 5. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 12,81 2:20:29 51,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 10. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 12,63 2:22:29 46,30
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 17. Hradecká Zdeňka River Fair JK Bystřany 13,06 1:54:53 48,00

Celkový počet záznamů: 23


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz