Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ME0102 JK Minifarma Sloup

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 8. Beránková Bára Salome 9 JK Minifarma Sloup 11,69 3:25:15 30,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 10. 2012 Fontanafredda, ITA CEI** - 120km 14. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 15,36 7:48:38 143,00
16. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 2. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 14,91 5:21:59 98,80
15. 9. 2012 Most L - 61km 1. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 17,18 3:33:02 79,81
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,66 9:38:20 151,62
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 7. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 13,98 5:43:16 109,80
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 5. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 12,87 6:13:03 105,80
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 7. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 115,00
2. 6. 2012 Třebušín Z - 40km 2. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 17,36 2:18:15 62,80
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 6. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:29 81,20
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:30 80,20
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR ST - 120km 13. Kopecká Luisa Xina JK Minifarma Sloup 14,73 8:08:55 132,00
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 3. Dudková Petra Bagír JK Minifarma Sloup 16,29 2:27:19 58,40
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km ELIM Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup - - -
14. 4. 2012 Svojetice Z - 44km 4. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 18,74 2:20:53 56,20
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup - - -
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 11. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:34 48,00
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 12. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:35 47,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2011 Most Z - 50km ELIM Lepková Petra Bentley 3 JK Minifarma Sloup - - -
18. 9. 2011 Most S - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,76 5:48:50 100,80
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,49 2:57:57 61,40
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,71 5:50:11 100,80
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:55 92,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:56 91,00
8. 7. 2011 Borotín u Tábora L - 66km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,08 5:02:40 93,10
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,63 2:33:35 71,80
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km RET Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -
7. 5. 2011 Hoštka L - 60km 5. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,75 4:04:03 67,00
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,64 5:06:57 88,00
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 10. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 15,63 5:07:01 88,00
16. 4. 2011 Kašovice Z - 44km 15. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,17 3:20:29 60,20
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 5. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 16,24 4:03:53 89,90
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,54 4:14:50 85,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 17,45 3:53:50 90,30
1. 10. 2010 Most S - 89km 2. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,63 6:31:40 110,70
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 2. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,02 2:39:49 55,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,73 2:42:57 51,40
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,03 2:51:01 57,40
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,49 4:08:28 79,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Lepková Petra Bentley 3 JK Minifarma Sloup - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 8. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,46 6:59:02 99,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 11,45 6:59:05 98,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 8. Lepková Petra Bentley 3 JK Minifarma Sloup 14,05 2:50:50 57,80
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:07 110,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 5. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:09 109,60
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 15. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,91 3:01:00 74,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 16. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 15,91 3:01:01 73,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 7. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 14,14 2:07:15 39,30
10. 10. 2009 Most Z - 51km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,67 3:28:37 65,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 11. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 13,41 3:48:11 63,70
10. 10. 2009 Most L - 68km 9. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 15,39 4:25:04 87,30
19. 9. 2009 Vrchovany ZM - 24km 14. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 11,28 2:07:40 31,00
19. 9. 2009 Vrchovany ZM - 24km 15. Lepková Petra Tom 2 JK Minifarma Sloup 11,11 2:09:39 30,00
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 6. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,00 3:27:40 62,50
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 7. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 13,00 3:27:41 61,50
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,53 5:15:56 86,90
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km ELIM Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -
22. 8. 2009 Tausche, Německo Z - 40km 8. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,33 3:00:00 62,00
22. 8. 2009 Tausche, Německo Z - 40km 8. Průchová Anna Jája 1 JK Minifarma Sloup 13,33 3:00:00 62,00
22. 8. 2009 Tausche, Německo L - 70km 1. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,60 6:02:00 75,00
22. 8. 2009 Tausche, Německo L - 70km 1. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 11,60 6:02:00 75,00
22. 8. 2009 Tausche, Německo L - 70km 1. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,60 6:02:00 75,00
15. 8. 2009 Slavošov ZM - 30km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,46 2:24:29 40,60
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 13. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:01 52,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:03 51,40
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 5. Průchová Anna Jája 1 JK Minifarma Sloup 12,88 3:29:35 54,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km RET Beránková Bára Bob JK Minifarma Sloup - - -
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 8. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 14,60 4:27:07 77,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,59 4:27:23 76,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 10. Timoftejová Nikola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:08 75,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 11. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:09 74,50
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 8. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,22 3:01:31 56,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,43 4:49:43 82,20
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 16. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 11,62 2:09:02 40,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 18. Lepková Petra Bob JK Minifarma Sloup 11,81 2:07:00 38,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 19. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,46 2:10:55 37,00
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 12. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,50 2:45:31 59,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 13. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 14,50 2:45:32 58,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:18 55,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 17. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:20 54,80
13. 5. 2009 Klöden, Německo Z - 36km 8. Timoftejová Nikola Jája 1 JK Minifarma Sloup 11,68 3:05:00 38,00
13. 5. 2009 Klöden, Německo L - 69km 1. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 12,32 5:36:00 73,00
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 18. Průchová Anna Hans JK Minifarma Sloup 10,05 4:10:49 50,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 9. Timoftejová Nikola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 13,96 4:30:44 78,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 3. Lepková Petra Shower JK Minifarma Sloup 12,26 2:07:17 46,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 10. Skalická Viola Bob JK Minifarma Sloup 12,05 2:09:29 39,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 7. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 16,78 2:30:08 61,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 11. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 16,47 2:32:59 57,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,10 3:28:18 52,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 17. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 10,05 4:10:49 51,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 2. Lepková Petra Tom 2 JK Minifarma Sloup 13,24 2:11:23 53,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 5. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 13,45 2:09:21 50,10
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 13. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 13,66 2:07:20 42,10
11. 10. 2008 Most Z - 42km 11. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,40 3:08:03 53,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 12. Timoftejová Nikola Jája 1 JK Minifarma Sloup 12,57 3:20:31 52,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km RET Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 7. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 11,60 2:14:27 40,50
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 13. Švihovská Kateřina Marco Polo JK Minifarma Sloup 11,79 2:12:22 34,50
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 9. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 12,17 3:46:50 61,70
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 10. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,17 3:46:51 60,70
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 11. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,17 3:46:52 59,70
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 12. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 12,16 3:46:55 58,70
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 10,85 4:36:34 71,00
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 10. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 9,34 5:21:12 70,00
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 10,38 2:53:22 66,60
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 7. Zajícová Lenka Roy De Wald JK Minifarma Sloup 11,23 1:46:53 35,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 11. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 11,11 1:48:01 31,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 10,13 3:56:55 56,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 15. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,13 3:56:56 55,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,36 5:17:03 81,20
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 13,24 1:50:03 53,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 9. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,01 1:52:01 52,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 25. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,61 1:47:12 36,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km ELIM Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 9. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,54 3:18:03 60,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km ELIM Timoftejová Nikola Roy De Wald JK Minifarma Sloup - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 2. Markvartová Anna Fan Club JK Minifarma Sloup 13,52 2:13:07 54,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 7. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 12,10 2:28:45 49,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 8. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,33 2:15:03 48,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 12,27 2:26:42 42,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 15. Průchová Anna Shower JK Minifarma Sloup 10,67 2:48:40 41,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 12. Timoftejová Nikola Roy De Wald JK Minifarma Sloup 14,51 3:18:29 63,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 13. Skalická Viola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,51 3:18:31 62,10
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 8. Beránková Bára Tom 2 JK Minifarma Sloup 9,62 2:35:55 57,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 13. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 9,80 2:33:01 52,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 14. Švihovská Kateřina Marco Polo JK Minifarma Sloup 12,92 1:56:03 51,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 18. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 10,60 2:21:33 47,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 20. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 9,19 2:43:10 45,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 22. Stanojkovičová Ljuba Tom 1 JK Minifarma Sloup 9,55 2:37:00 43,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 23. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 10,75 2:19:32 42,00
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 5. Skalická Viola Roy De Wald JK Minifarma Sloup 12,94 3:05:26 58,80
26. 4. 2008 Rakvice S - 82km ELIM Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,03 - -

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov S - 81km 3. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 13,47 6:00:55 101,00
29. 9. 2007 Chřebřany L - 60km 2. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 12,06 4:58:28 74,60
1. 9. 2007 Most Z - 42km 4. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 16,06 2:36:56 52,80
25. 8. 2007 Nučice Z - 50km 5. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 10,79 4:38:07 61,50
16. 6. 2007 Třebušín L - 60km 2. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,81 5:04:48 82,20
9. 6. 2007 Zelčín L - 67km 3. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,41 5:52:15 74,70
5. 5. 2007 Podsedice L - 60km 2. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 9,26 6:28:45 74,60

Celkový počet záznamů: 140


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz