Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: ME0101 JS Likoli

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km RET Terberová Táňa Kaité JS Likoli - - -
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 1. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 15,70 5:13:21 83,00
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km FTQ/FTC Terberová Táňa Frajer 2 JS Likoli - - -
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km 11. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 12,97 6:09:58 85,00
24. 3. 2018 Abu Dhabi Festival Endurance Ride (UAE) CEI 2* - 120 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
23. 3. 2018 Abu Dhabi Festival Endurance Rides for Ladies (Open) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
21. 3. 2018 Dubai (UAE) CEI 1* - 80 km 32. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 18,28 4:22:39 187,00
17. 3. 2018 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEI 2* - 120 km 30. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 28,63 5:09:51 603,60
14. 3. 2018 Yamamah Endurance Cup for Mares (UAE) ST - 120 km 27. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 22,64 5:18:03 355,20
13. 3. 2018 Dubai Crown Prince EnduranceRide for Private Stables (UAE) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
12. 3. 2018 Dubai Crown Prince Ride for Ladies (UAE) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 12. 2017 Dubai, UAE - GAMILATI CUP FOR MARES ST - 120 km 44. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,32 4:50:22 327,60
29. 12. 2017 Dubai, UAE - HH SH. MOHAMMED B RASHID AL MAKTOUM FESTIVAL FOR LADIES ST - 100 km RET Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
26. 8. 2017 Tauscha (GER) L - 62km 2. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 16,69 3:42:56 55,20
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 23. Terberová Táňa Kaité JS Likoli 18,25 6:31:52 351,00
5. 7. 2017 Borotín L - 72km 5. Nováková Nikola Kertchak JS Likoli 13,18 5:27:43 78,43
29. 4. 2017 Sloup v Čechách L - 63km 4. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 14,74 4:16:23 65,80
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km FTC Terberová Helena Frajer 2 JS Likoli - - -
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 6. Terberová Táňa Kaité JS Likoli 17,88 4:28:26 90,20
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km FTQ/GA Dvořáková Anežka Bambi 1 JS Likoli - - -
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km 2. Terberová Táňa Kabuki JS Likoli 17,63 3:24:12 55,20
27. 3. 2017 Abu Dhabi Festival Endurance Ride for Ladies (UAE) CEN 119km - 119km FTQ/ME Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
18. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEN 119km - 119km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
15. 3. 2017 Yamamah Endurance Cup for Mares (UAE) CEN 119km - 119km 28. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,39 5:50:12 279,60
13. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Ride For Ladies (UAE) CEN 90km - 90km 15. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 25,63 3:30:43 239,00
4. 1. 2017 H.H. Sh. Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Festival - Ladies Ride (UAE) CEN 100km - 100km 52. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,90 4:47:09 291,60

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 10. 2016 Kolesa S - 80 km 4. Terberová Táňa Kaité JS Likoli 15,34 5:12:59 83,00
15. 10. 2016 Kolesa S - 80 km 5. Dvořáková Anežka Bambi 1 JS Likoli 15,34 5:13:00 82,00
12. 9. 2016 Hoštka S - 80km 4. + BC Dvořáková Anežka Kaité JS Likoli 13,37 5:59:06 103,00
12. 9. 2016 Hoštka S - 80km 5. Terberová Táňa Bambi 1 JS Likoli 13,37 5:59:08 92,00
21. 8. 2016 Loanina (GRC) L - 60km 2. Kubíková Lucie Nikitis JS Likoli 10,97 5:28:07 48,80
18. 8. 2016 Brusel (BEL) CEI** - 120 km 34. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 14,60 8:13:17 197,60
30. 7. 2016 Všetice L - 60km 3. Dvořáková Anežka Bambi 1 JS Likoli 14,62 4:06:18 75,52
7. 7. 2016 Torgnon (ITA) CEI 2* - 40km 6. Kubíková Lucie Zuara Della Bosana JS Likoli 13,33 9:00:02 159,90
5. 7. 2016 Borotín MČR junioři a mladí jezdci - 90km 4. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 16,14 5:34:41 179,04
4. 7. 2016 Borotín L - 59km 3. Dvořáková Anežka Kaité JS Likoli 13,89 4:14:53 65,11
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 1. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 15,77 2:36:01 37,57
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 11. Kubíková Lucie zahraniční JS Likoli 14,76 8:07:42 162,50
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) CEI * - 80km 2. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 16,86 4:44:43 96,80
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI*** - 160km 3. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 16,14 9:54:52 256,50
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 7. Dvořáková Anežka Kaité JS Likoli 12,68 3:09:14 35,28
28. 5. 2016 Třebušín Z - 40km 8. Terberová Táňa Kertchak JS Likoli 12,68 3:09:16 34,68
8. 5. 2016 Kilkis (GRC) Z - 40km 1. Kubíková Lucie Nikitis JS Likoli 11,76 3:24:00 28,80
7. 5. 2016 Kilkis (GRC) CEI2* - 120km 1. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 15,09 7:57:13 -
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 8. Terberová Táňa Bambi 1 JS Likoli 14,27 4:37:30 67,68
10. 4. 2016 Katerini (GRC) Z - 42km 2. Kubíková Lucie Nikitis JS Likoli 11,61 3:35:01 28,20
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km 5. Terberová Natálie Bambi 1 JS Likoli 15,43 2:35:30 31,80
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 6. Terberová Táňa Science Fiction JS Likoli 15,45 5:10:39 96,00
21. 3. 2016 Dubai (UAE) - Endurance Trainers Cup ST - 120km 12. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 19,56 6:08:05 242,40
20. 3. 2016 Kilkis (GRC) Z - 40km 3. Kubíková Lucie Nikitis JS Likoli 9,93 2:00:54 28,20
15. 3. 2016 Dubai (UAE) - Crown Prince Endurance Ride ST - 100km FTQ/ME Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
14. 3. 2016 Dubai (UAE) - Crown Prince Endurance Ride for Ladies S - 90km 24. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 23,15 3:53:14 172,00
28. 2. 2016 Lamia (GRC) S - 90 2. Kubíková Lucie LL Orion Idiorythmos JS Likoli 17,07 5:16:19 96,00
19. 2. 2016 Dubai (UAE) - Al Khawaneej Ride For Junior & Young Riders CEIYJ** - 120km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice Z - 40km 4. Dvořáková Anežka Science Fiction JS Likoli 10,86 3:40:55 29,40
4. 10. 2015 Shumen (BUL) CEI** - 120km 2. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 17,20 6:59:30 169,00
26. 9. 2015 Valeggio sul Mincio, ITA CH-W-7-YO - 120km FTQ/LA Terberová Tereza Kabuki JS Likoli - - -
12. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI-CH-E - 160km 33. Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli 16,66 9:36:19 347,40
22. 8. 2015 Kolesa S - 80km 8. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 13,53 5:54:43 86,00
22. 8. 2015 Kolesa CEI* - 90km FTQ/LA Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli - - -
22. 8. 2015 Kolesa MČRj,y - 90km 1. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 19,04 4:43:35 150,40
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 5. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 12,11 5:02:11 68,00
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 1. Terberová Táňa Kabuki JS Likoli 18,36 6:32:06 163,80
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 4. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 13,04 4:36:00 68,00
24. 5. 2015 Volos (GRC) S - 81km ELIM Kubíková Lucie Matyas JS Likoli - - -
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 1. Terberová Táňa Kabuki JS Likoli 21,02 3:48:22 101,20
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km FTQ/LA Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli - - -
18. 4. 2015 Kateriny (GRC) L - 60km 1. Kubíková Lucie Nestos JS Likoli 11,81 4:59:39 55,20
18. 4. 2015 Kateriny (GRC) S - 89,5km 1. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 16,27 5:26:22 98,50
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 12. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 12,35 3:14:21 35,40
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km RET Terberová Helena Retsina de Paute JS Likoli - - -
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 12. Terberová Táňa Nikaya de Paute JS Likoli 14,34 2:47:18 29,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 16. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 12,72 3:08:37 27,00
22. 3. 2015 Pohár vytrvalosti (GRC) S - 89,7km 1. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 17,03 5:17:05 95,70
21. 3. 2015 Dubai, UAE ST - 120km 77. Terberová Natálie Dean JS Likoli 17,81 6:44:11 280,80
14. 2. 2015 Kilkis (GRC) ZM - 30km 2. Kubíková Lucie Nestos JS Likoli 9,92 2:43:15 19,60
14. 2. 2015 Kilkis (GRC) S - 89,6km 2. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 15,44 5:49:38 98,60
10. 1. 2015 Dubai, UAE CEI*** - 160km 31. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 17,58 9:06:04 451,50

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 2. Terberová Táňa Nikaya de Paute JS Likoli 15,49 4:07:52 73,60
18. 10. 2014 Weissenhorn, GER CEI* - 100km 2. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 17,06 5:51:40 128,70
18. 10. 2014 Weissenhorn, GER CEIYJ** - 120km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 17,97 6:40:44 172,90
17. 10. 2014 Ruse (BUL) CEI* - 80km 7. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 14,60 5:29:15 89,10
27. 9. 2014 Paseky L - 56km 11. Hradecká Zdeňka Attila 1 JS Likoli 13,39 4:11:00 66,40
19. 7. 2014 Třeština Z - 40km 4. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 14,33 2:47:30 30,00
19. 7. 2014 Třeština S - 86km 1. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,91 5:46:00 102,00
12. 7. 2014 Verona, ITA CEIYJ-CH-E - 124km ELIM Terberová Táňa Kánon JS Likoli - - -
12. 7. 2014 Verona, ITA CEIYJ-CH-E - 124km ELIM Terberová Natálie Sahim R JS Likoli - - -
5. 7. 2014 Borotín Z - 46km 7. Hradecká Zdeňka Attila 1 JS Likoli 13,13 3:30:16 40,80
5. 7. 2014 Borotín ST - 160km ELIM Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli - - -
5. 7. 2014 Borotín ST - 160km RET Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli - - -
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km ELIM Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli - - -
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km RET Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli - - -
27. 6. 2014 Shumen (BUL) CEI* - 80km FTQ/LA Kubíková Lucie Matyas JS Likoli - - -
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 8. Terberová Táňa Kabuki JS Likoli 14,38 5:33:55 111,00
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 11. Litkeiová Veronika Joulik de Villeneuve JS Likoli 10,73 3:43:45 34,20
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 12. Terberová Natálie Science Fiction JS Likoli 10,72 3:43:49 33,60
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km 3. + BC Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 12,46 6:25:19 118,00
31. 5. 2014 Třebušín S - 80km ELIM Terberová Táňa Eros 6 JS Likoli - - -
31. 5. 2014 Ateny (GRC) S - 90km 2. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 14,73 6:06:39 93,00
10. 5. 2014 Ermelo, NED CEI*** - 160km 4. Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli 15,84 10:05:54 265,50
10. 5. 2014 Ermelo, NED CEIYJ** - 120km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 17,05 7:02:24 163,80
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 4. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 18,04 3:19:37 65,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 5. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 18,03 3:19:43 64,80
28. 3. 2014 Fontainebleau, FRA CEIYJ** - 120km 20. Terberová Natálie Sahim R JS Likoli 15,88 7:33:43 180,70
28. 3. 2014 Fontainebleau, FRA CEIYJ** - 120km 21. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 15,88 7:33:45 179,40
23. 2. 2014 Kilkis (GRC) L - 60km 4. Kubíková Lucie Matyas JS Likoli 11,83 5:04:24 54,40

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER S - 80km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 14,34 5:34:37 85,00
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER CEIYJ** - 120km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 15,42 7:46:52 165,10
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER CEIYJ** - 120km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 4. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 21,23 1:53:02 34,20
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 2. Terberová Táňa Kiev de Villeneuve JS Likoli 18,80 3:11:31 75,20
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km ELIM Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli - - -
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 13,35 2:59:46 32,64
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 8. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 14,11 5:40:14 100,80
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km RET Turková Gabriela Kizbach JS Likoli - - -
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km RET Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli - - -
10. 8. 2013 Nörten Hardenberg, GER CEI** - 122km 4. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 15,00 8:07:53 166,40
10. 8. 2013 Nörten Hardenberg, GER CEIYJ* - 81km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 12,96 6:15:00 -
27. 7. 2013 Tarbes, FRA CEIYJ-CH-W - 120km 43. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 14,22 8:26:15 326,00
27. 7. 2013 Tarbes, FRA CEIYJ-CH-W - 120km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
20. 7. 2013 Úpořiny Z - 42km 2. + BC Terberová Táňa Nikaya de Paute JS Likoli 15,47 2:42:55 45,24
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km ELIM Hradecká Zdeňka Al Rasím JS Likoli - - -
5. 7. 2013 Borotín S - 87km 1. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 11,99 7:15:28 -
5. 7. 2013 Borotín ST - 114km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 14,86 7:40:13 -
5. 7. 2013 Borotín ST - 114km RET Turková Gabriela Faloma JS Likoli - - -
5. 7. 2013 Borotín MČRj,y - 114km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 14,86 7:40:13 233,44
5. 7. 2013 Borotín MČRj,y - 114km RET Turková Gabriela Faloma JS Likoli - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 5. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,37 6:26:03 106,26
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km 5. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,01 8:38:04 -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km RET Terberová Markéta Sahim R JS Likoli - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 2. Turková Gabriela Faloma JS Likoli 12,58 6:50:16 108,46
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 12,58 6:50:17 107,36
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km 3. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,01 8:38:04 222,56
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 19. Turková Gabriela Al Rasím JS Likoli 12,63 3:10:05 30,84
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 4. Kopecká Luisa Wint JS Likoli 12,78 9:23:25 156,00
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 4. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,09 3:32:51 41,70
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 5. Litkeiová Veronika Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 14,09 3:32:52 41,10
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 6. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 14,09 3:32:53 40,50
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 7. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,12 6:05:47 101,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 8. + BC Turková Gabriela Faloma JS Likoli 13,12 6:05:48 110,80
13. 4. 2013 Holzerode (GER) CEI** - 125km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
13. 4. 2013 Holzerode (GER) CEIYJ* - 80km 1. Terberová Táňa Kiev de Villeneuve JS Likoli 15,54 5:08:55 93,50
13. 4. 2013 Holzerode (GER) CEIYJ** - 125km 6. Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli 13,13 9:31:01 166,40
30. 3. 2013 Weissenhorn, GER CEI* - 90km 4. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 15,42 5:50:18 107,80
30. 3. 2013 Weissenhorn, GER CEIYJ* - 90km ELIM Terberová Táňa Science-Shagya XXV-29 JS Likoli - - -
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 1. Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli 17,67 2:15:48 35,40
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 2. Terberová Táňa Kiev de Villeneuve JS Likoli 17,67 :: 34,80
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 6. Terberová Tereza Kabuki JS Likoli 14,57 2:44:42 32,40
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 3. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,88 5:45:57 92,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 4. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 13,87 5:45:58 91,00
16. 2. 2013 Abu Dhabi, UAE CEI*** - 160km 48. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,24 9:51:14 366,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 10. 2012 Fontanafredda, ITA CEI** - 120km ELIM Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli - - -
20. 10. 2012 Weissenhorn, GER CEI** - 120km ELIM Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli - - -
13. 10. 2012 Březí u Kamen.Újezdu Z - 40km 3. Jirsa Alexandr Sherkel JS Likoli 12,66 3:09:34 49,40
16. 9. 2012 Most S - 80km 1. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 17,56 4:33:22 105,80
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 4. + BC Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli 18,05 6:45:38 191,62
8. 9. 2012 Mont le Soie (BEL) CEIYJ-CH-E - 120km 17. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,75 6:45:38 164,00
8. 9. 2012 Mont le Soie (BEL) CEIYJ-CH-E - 120km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
25. 8. 2012 Euston Park, UK CEI-CH-W - 160km 29. Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli 18,94 - 278,00
25. 8. 2012 Euston Park, UK CEI-CH-W - 160km 51. Prikrylová Magdalena Shekel JS Likoli 16,06 - 256,00
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 3. Litkeiová Veronika Sahim R JS Likoli 15,67 2:33:12 62,40
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 8. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 13,48 5:56:12 108,80
10. 8. 2012 Bábolna (HUN) CH-W-7-YO - 120km 15. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 16,53 7:15:30 141,00
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km 10. Terberová Natálie Nikaya de Paute JS Likoli 12,21 4:54:45 76,60
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 3. Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli 15,10 5:17:55 107,80
6. 7. 2012 Borotín Z - 40km 16. Jirsa Alexandr Sherkel JS Likoli 12,63 3:10:04 49,00
6. 7. 2012 Borotín S - 80km 3. + BC Prikrylová Magdalena Shekel JS Likoli 13,63 5:52:07 110,80
6. 7. 2012 Borotín S - 80km 4. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 12,91 6:11:42 99,80
6. 7. 2012 Borotín S - 80km 5. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 12,91 6:11:46 98,80
6. 7. 2012 Borotín S - 100km 1. Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli 13,24 7:33:19 125,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 6. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 13,82 8:41:03 144,00
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 2. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,59 5:41:06 -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 2. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,59 5:41:06 120,00
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli - - -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 3. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 14,16 5:38:57 109,60
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km ELIM Terberová Táňa Kánon JS Likoli - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Prikrylová Magdalena Shekel JS Likoli 18,98 4:12:50 87,00
26. 5. 2012 (GRC) L - 60km 4. Kubíková Lucie LL Joe JS Likoli 11,66 5:08:44 67,00
26. 5. 2012 (GRC) S - 90km ELIM Kubíková Lucie Vesmit JS Likoli - - -
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR ST - 120km 9. Terberová Helena Cyclops JS Likoli 16,86 7:07:03 128,00
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR CEIYJ** - 120km RET Terberová Natálie Moolmansshoek Vera JS Likoli - - -
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km 1. Terberová Tereza Nikaya de Paute JS Likoli 16,97 5:00:33 107,90
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km ELIM Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli - - -
28. 4. 2012 Mont le Soie (BEL) CEI* - 100km ELIM Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli - - -
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 11. Prikrylová Magdalena Kadi JS Likoli 16,63 4:48:41 101,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 17. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,27 5:36:19 95,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 2. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 19,17 3:07:46 82,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 9. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 15,90 3:46:27 75,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 10. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 15,90 3:46:28 74,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 11. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 15,44 3:53:10 73,00
24. 3. 2012 Kilkis, GRC L - 60km ELIM Kubíková Lucie LL Joe JS Likoli - - -
24. 3. 2012 Kilkis, GRC S - 90km 1. Kubíková Lucie Vesmit JS Likoli 16,89 5:19:42 98,00
25. 2. 2012 Atény, GRC S - 90km ELIM Kubíková Lucie Vesmit JS Likoli - - -
10. 2. 2012 Abu Dhabi, UAE CEI*** - 160km 38. Terberová Helena Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,55 9:40:09 249,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 12. 2011 Abu Dhabi, UAE CEIYJ-CH-W - 120km 31. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,80 6:44:31 168,00
18. 9. 2011 Most Z - 50km 4. Terberová Táňa Kaštan JS Likoli 17,79 2:48:38 67,50
18. 9. 2011 Most S - 80km 7. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 12,05 6:38:20 98,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 4. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 13,97 4:21:58 74,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 5. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 13,97 4:22:00 73,80
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 6. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,74 8:52:33 128,00
10. 9. 2011 Florac (FRA) CEI-CH-E - 160km 23. Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli 14,81 10:46:34 215,00
10. 9. 2011 Florac (FRA) CEI-CH-E - 160km ELIM Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
27. 8. 2011 Tauscha (GER) Z - 42km 2. Terberová Táňa Kaštan JS Likoli 14,93 2:48:50 57,00
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 7. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 13,48 2:58:00 60,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 12. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 12,20 3:16:41 55,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 13. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 12,20 3:16:44 54,40
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 18. Prikrylová Magdalena Böjuss JS Likoli 11,40 5:15:54 77,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 10. Prikrylová Magdalena Böjuss JS Likoli 13,40 3:26:00 52,60
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 2. + BC Terberová Markéta Silván 1 JS Likoli 17,79 4:29:46 105,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km ELIM Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli - - -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 6. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 15,85 2:46:35 68,10
1. 7. 2011 Kuznia Nowowiejska (POL) CEI*** - 160km 1. Terberová Markéta Kiev de Villeneuve JS Likoli 15,45 10:21:15 166,00
16. 6. 2011 Nörten Hardenberg (GER) CEIYJ** - 120km 3. + BC Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,28 7:22:08 136,00
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 18. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 10,05 3:58:53 58,80
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 11. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 9,85 8:07:09 109,60
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 19. Karlíková Simona Silván 1 JS Likoli 12,71 3:08:50 50,00
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 1. Terberová Natálie Kiev de Villeneuve JS Likoli 16,23 4:55:47 91,00
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 5. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 15,98 5:00:17 93,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEIYJ** - 120km 5. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,32 7:21:08 124,00
16. 4. 2011 Kašovice Z - 44km 12. Terberová Helena Kánon JS Likoli 13,99 3:08:44 63,20
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km 5. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 11,48 7:40:01 107,50
9. 4. 2011 Gartow, Německo CEI*** - 160km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
9. 4. 2011 Gartow, Německo CEIYJ** - 120km 1. Terberová Natálie Kiev de Villeneuve JS Likoli 17,12 7:00:40 125,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km 2. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 17,56 3:52:24 93,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 4. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 17,45 3:53:50 91,30
1. 10. 2010 Most CEI*** - 164km 7. Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli 13,27 12:21:44 166,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km 1. + BC Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,08 5:12:44 104,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ** - 125km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 16,63 7:30:59 139,00
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 6. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 14,03 2:51:02 56,40
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 7. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 14,10 4:15:20 78,60
4. 8. 2010 Kreuth, Německo CEIYJ-CH-E - 120km 15. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,52 6:50:55 156,00
4. 8. 2010 Kreuth, Německo CEIYJ-CH-E - 120km ELIM Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 1. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 17,59 4:32:51 106,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 5. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,91 5:45:05 102,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km ELIM Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
6. 6. 2010 Rambouillet, Francie CEI*** - 160km 14. Terberová Helena Nikaya de Paute JS Likoli 15,28 10:28:26 198,00
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 11. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 11,58 3:27:18 54,80
15. 5. 2010 Marbach (GER) CEIYJ** - 120km 3. Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli 16,02 7:29:23 128,00
15. 5. 2010 Marbach (GER) CEIYJ** - 120km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad S - 80km 1. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 12,74 6:16:45 107,60
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 8. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 16,24 2:57:18 81,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 17. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 15,91 3:01:02 72,10
5. 3. 2010 Severloh, Německo CEIYJ** - 122km 2. + BC Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli 16,53 7:22:48 133,00

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most L - 68km 5. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 16,78 4:03:12 91,30
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Keltnerová Hana Böjuss JS Likoli - - -
10. 10. 2009 Most CEIYJ** - 125km 1. Terberová Tereza Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,73 7:28:20 128,00
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km ELIM Terberová Natálie Muf JS Likoli - - -
11. 9. 2009 Warka, Polsko CEIYJ* - 80km ELIM Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -
11. 9. 2009 Warka, Polsko CEIYJ** - 120km 1. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,75 7:09:52 121,00
3. 9. 2009 Bábolna, Maďarsko CEIYJ-CH-E - 118km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
29. 8. 2009 Pezinok, Slovensko S - 90km RET Prikrylová Magdalena Boya JS Likoli - - -
21. 8. 2009 Compiegne, Francie CEI** - 130km 28. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 17,44 7:34:11 157,00
15. 8. 2009 Slavošov L - 60km 2. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 11,08 5:24:50 79,20
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 7. Keltnerová Hana Böjuss JS Likoli 13,40 2:59:06 58,40
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 11. Terberová Natálie Muf JS Likoli 14,36 4:10:43 79,60
3. 7. 2009 Pardubice S - 90km 3. Terberová Natálie Muf JS Likoli 13,32 6:45:31 99,00
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 18,37 6:31:52 138,00
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 18,37 6:31:52 -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
25. 6. 2009 Nörten-Hardenberg, Německo CEIYJ** - 120km 3. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 14,01 8:33:52 129,00
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 3. Terberová Natálie Kaštan JS Likoli 12,43 4:49:39 83,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad S - 80km RET Terberová Tereza Sedrik 4 JS Likoli - - -
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 10. Karlíková Simona Kaštan JS Likoli 13,52 1:50:56 46,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km RET Hrnečková Anna Flint JS Likoli - - -
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 7. Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli 17,15 2:19:56 64,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 9. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,07 2:29:19 62,80
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 7. Terberová Natálie Muf JS Likoli 12,00 4:59:59 83,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km ELIM Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -
30. 5. 2009 Bad Blumau, Rakousko CEIYJ* - 80km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 17,61 4:39:21 95,00
30. 5. 2009 Bad Blumau, Rakousko CEIYJ** - 120km 2. + BC Terberová Tereza Shekel JS Likoli 15,62 7:40:37 138,00
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 6. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 15,22 4:08:19 81,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km ELIM Terberová Natálie Koryna JS Likoli - - -
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km ELIM Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli - - -
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 2. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 18,98 2:12:45 66,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 5. Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli 17,08 2:27:30 63,80
18. 4. 2009 Fischerhude, Německo CEI* - 83km ELIM Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli - - -
18. 4. 2009 Fischerhude, Německo CEIYJ* - 83km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 16,40 5:04:20 98,00
7. 3. 2009 Severloh, Německo S - 84km 3. Terberová Helena Ganges des Pins JS Likoli 12,82 6:33:05 88,00
7. 3. 2009 Severloh, Německo CEIYJ* - 84km 4. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 12,82 6:33:04 84,00

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 10. 2008 Topolčianky, Slovensko S - 80km 1. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 18,62 4:17:49 83,00
25. 10. 2008 Topolčianky, Slovensko S - 80km 2. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 18,62 4:17:50 82,00
11. 10. 2008 Most Z - 42km 3. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 17,67 2:22:36 61,80
11. 10. 2008 Most Z - 42km 5. Terberová Natálie Muf JS Likoli 17,54 2:23:40 59,80
11. 10. 2008 Most L - 65km 7. Murinová Andrea Kaiser JS Likoli 13,58 4:47:12 84,70
11. 10. 2008 Most S - 81km ELIM Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -
11. 10. 2008 Most ST - 120km 1. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 14,38 8:20:44 -
11. 10. 2008 Most CEI*** - 120km 2. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 14,38 8:20:44 122,00
11. 10. 2008 Most CEIYJ** - 81km 1. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,38 6:03:11 82,00
27. 9. 2008 Oviedo, Španělsko CEIYJ-CH-E - 120km 20. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 13,96 8:35:42 162,00
20. 9. 2008 Vilémov S - 83km 1. + BC Terberová Tereza Shekel JS Likoli 14,20 5:50:44 113,40
6. 9. 2008 Paseky ZM - 29km 14. Beranová Zuzana Kukí JS Likoli 12,84 2:15:28 47,30
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 7. Terberová Natálie Kaštan JS Likoli 11,65 4:17:36 73,00
6. 9. 2008 Paseky L - 58km 3. Murinová Andrea Kaiser JS Likoli 12,60 4:36:09 83,60
6. 9. 2008 Paseky L - 58km ELIM Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli - - -
6. 9. 2008 Paseky L - 58km ELIM Keltnerová Hana Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -
6. 9. 2008 Paseky S - 87km 2. Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli 14,05 6:11:36 115,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km RET Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 9. Murinová Andrea Kaiser JS Likoli 12,96 4:37:46 84,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 11. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 12,84 4:40:20 82,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 2. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 15,45 5:49:31 138,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ST - 120km 4. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 11,90 10:05:09 159,40
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 7. Terberová Natálie Muf JS Likoli 12,52 3:11:44 63,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 9. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 12,21 3:16:30 61,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 10. Keltnerová Hana Kiev de Villeneuve JS Likoli 12,21 3:16:32 60,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km ELIM Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 12. Balejová Lenka Bady JS Likoli 12,35 1:58:11 49,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 18. Terberová Natálie Kaštan JS Likoli 13,61 1:47:26 43,00
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 5. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 17,06 2:48:49 64,80
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km 1. + BC Terberová Tereza Shekel JS Likoli 15,54 4:38:04 95,20
5. 7. 2008 Zelčín L - 72km ELIM Murinová Andrea Kaiser JS Likoli - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 16. Terberová Natálie Muf JS Likoli 13,46 2:13:45 40,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 5. Murinová Andrea Boya JS Likoli 16,57 2:53:47 70,10
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km ELIM Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km RET Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli - - -
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 19. Terberová Natálie Muf JS Likoli 9,83 2:32:33 46,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Tydrychová Lada Kasadžava JS Likoli 9,75 2:33:49 -
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 1. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 15,23 2:37:36 62,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 8. Murinová Andrea Boya JS Likoli 12,57 3:10:57 55,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 1. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 12,60 4:55:07 86,80
7. 6. 2008 Třebušín L - 62km 4. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 12,58 4:55:38 93,80
7. 6. 2008 Třebušín ST - 104km 2. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 11,41 9:06:43 148,30
3. 5. 2008 Bábolna, Maďarsko CEIYJ*** - 120km 3. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 17,00 7:03:28 125,00
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km ELIM Turzová Pavla Delirando JS Likoli 21,19 - -
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km 2. + BC Terberová Tereza Shekel JS Likoli 19,41 2:56:14 86,70
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km 4. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 18,40 3:05:55 74,70
26. 4. 2008 Rakvice ST - 101km 4. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 15,96 6:19:46 112,10

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 4. Terberová Markéta Shekel JS Likoli 9,74 4:06:20 52,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 6. Terberová Tereza Kaštan JS Likoli 9,60 4:09:53 50,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 4. Terberová Markéta Shekel JS Likoli 9,74 4:06:20 52,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 6. Terberová Tereza Kaštan JS Likoli 9,60 4:09:53 50,40
20. 10. 2007 Vilémov S - 81km 5. Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli 11,79 6:52:12 99,00
1. 9. 2007 Most ZM - 29km 1. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 14,73 2:00:10 46,10
1. 9. 2007 Most Z - 42km 2. Terberová Tereza Shekel JS Likoli 16,19 2:35:37 54,80
1. 9. 2007 Most L - 65km ELIM Keltnerová Hana Kar Zaphira JS Likoli - - -
1. 9. 2007 Most ST - 105km 1. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 15,48 6:46:55 129,10
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 16,04 5:36:41 137,80
14. 7. 2007 Holzerode (GER) CEIYJ** - 80km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
23. 6. 2007 Kozlov Z - 40km 3. Terberová Tereza Kaštan JS Likoli 13,06 3:03:46 50,40
23. 6. 2007 Kozlov L - 64km 4. Keltnerová Hana Kar Zaphira JS Likoli 13,27 4:49:23 79,40
16. 6. 2007 Třebušín ZM - 25km 1. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 13,12 1:54:18 55,00
16. 6. 2007 Třebušín Z - 40km RET Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli - - -
16. 6. 2007 Ermelo (NED) CEIYJ*** - 120km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
9. 6. 2007 Zelčín Z - 54km 3. Terberová Tereza Muf JS Likoli 12,71 4:14:56 63,40
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 5. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 14,29 3:30:00 67,50
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 6. Keltnerová Hana Kar Zaphira JS Likoli 14,09 3:32:59 66,50
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 7. Terberová Helena Shekel JS Likoli 14,04 3:33:37 65,50
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 8. Terberová Tereza Kaštan JS Likoli 12,62 3:57:41 64,50
19. 5. 2007 Sloup v Čechách L - 75km 4. Terberová Markéta Aramis 7 JS Likoli 12,24 6:07:29 90,80
5. 5. 2007 Podsedice ZM - 26km 1. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 15,00 1:44:01 52,50
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km 4. Terberová Tereza Muf JS Likoli 8,92 4:29:03 51,40
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km ELIM Keltnerová Hana Kar Zaphira JS Likoli - - -
21. 4. 2007 Rakvice Z - 40km 5. Terberová Tereza Kaštan JS Likoli 14,36 2:47:07 53,00
21. 4. 2007 Rakvice S - 80km RET Keltnerová Hana Hadgi JS Likoli - - -
14. 4. 2007 Parma (ITA) CEIYJ*** - 128km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
10. 2. 2007 Boudthib (UAE) CEIYJ** - 100km 5. Terberová Markéta Charlie Rach JS Likoli 24,04 4:09:35 149,00

Celkový počet záznamů: 365


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz