Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MD0193 Stáj Entlich

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 13. Šoltysová Veronika Arion 1 Stáj Entlich 14,28 2:48:04 34,44
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km ELIM Šoltysová Veronika Gdaňsk Stáj Entlich - - -

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 9. 2012 Paseky Z - 50km ELIM Šoltysová Veronika Gdaňsk Stáj Entlich - - -
29. 9. 2012 Paseky Z - 50km ELIM Smutná Dana Izba Stáj Entlich - - -
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km ELIM Smutná Dana Izba Stáj Entlich - - -
28. 7. 2012 Vilémov Z - 40km ELIM Šoltysová Veronika Gdaňsk Stáj Entlich - - -

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Kordíková Michaela Izba Stáj Entlich - - -
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 13. Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 11,17 3:34:55 57,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 3. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 13,24 4:31:59 82,20
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 13. Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 12,07 3:58:34 56,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 14. Kordíková Michaela Gracija 1 Stáj Entlich 10,90 4:24:08 55,80
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km 9. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 15,98 3:00:16 66,10
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 6. Kordíková Michaela Azimut Stáj Entlich 12,76 3:08:01 57,80
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km ELIM Holečková Barbora Izba Stáj Entlich 12,61 - -

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 9. 2007 Chřebřany Z - 36km 2. Hosnedlová Petra Azimut Stáj Entlich 16,38 2:11:50 51,60
29. 9. 2007 Chřebřany Z - 36km ELIM Dundová Klára Izba Stáj Entlich - - -
29. 9. 2007 Chřebřany L - 60km 1. + BC Mudra Jan Gdaňsk Stáj Entlich 13,13 4:34:13 85,60
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Dundová Klára Leda 1 Stáj Entlich - - -
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Hosnedlová Petra Džina Stáj Entlich - - -
16. 6. 2007 Třebušín Z - 40km 1. Mudrová Radka Gdaňsk Stáj Entlich 15,21 2:37:50 59,80
16. 6. 2007 Třebušín Z - 40km ELIM Dundová Klára Izba Stáj Entlich - - -
16. 6. 2007 Třebušín L - 60km 3. Mudra Jan Džina Stáj Entlich 11,74 5:06:34 81,20
16. 6. 2007 Třebušín L - 60km ELIM Hosnedlová Petra Leda 1 Stáj Entlich - - -
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 3. Hosnedlová Petra Leda 1 Stáj Entlich 14,66 3:24:41 69,50
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 4. Dundová Klára Izba Stáj Entlich 14,66 3:24:42 68,50
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km ELIM Dundová Klára Izba Stáj Entlich - - -
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km ELIM Hosnedlová Petra Džina Stáj Entlich - - -

Celkový počet záznamů: 27


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz