Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MC0293 JK Semiramis, z.s.

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 9. 2018 Pohorská ves L: - 60 km 2. Buštová Anna Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 13,77 4:21:27 66,60
8. 9. 2018 Hoštka Z: - 40 km 1. Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 16,34 2:26:51 28,80
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km 5. Buštová Anna Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 13,22 3:01:35 31,44
24. 8. 2018 Slavošov (CZE) Z - 40 km FTQ/GA Smudek Ladislav Azgar Šal JK Semiramis, z.s. - - -
18. 8. 2018 Euston Park (GBE) CEIO 2* - 120 km 38. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 17,70 - 283,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 11. Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 14,26 2:48:21 36,20
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 12. Smudek Ladislav Azgar Šal JK Semiramis, z.s. 14,26 2:48:22 35,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 16. Hynková Aneta Gazal II-6 Gerda JK Semiramis, z.s. 14,18 2:49:17 33,20
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 9. Smudková Aisha Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 14,67 4:05:24 62,10
6. 7. 2018 Borotín L - 60 km 10. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 14,67 4:05:25 61,30
8. 6. 2018 Solt (HUN) CEI1* - 80 km 3. Buštová Anna Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 15,34 5:12:50 89,10
8. 6. 2018 Solt (HUN) CEI1* - 80 km FTQ/GA Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Semiramis, z.s. - - -
2. 6. 2018 Kalamenová (SVK) Z: - 44 km Splnil Kokořová Petra Safiyah JK Semiramis, z.s. 12,80 3:34:48 26,40
2. 6. 2018 Kalamenová (SVK) Z: - 44 km Splnil Smudek Ladislav Azgar Šal JK Semiramis, z.s. 12,80 3:34:50 26,40
26. 5. 2018 Budislavice L: - 66 km FTQ/GA Smudek Ladislav Edeck JK Semiramis, z.s. - - -
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 6. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 16,56 7:14:53 165,10
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 7. Buštová Anna Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 16,56 7:14:53 163,80
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 5. Smudek Ladislav Safiyah JK Semiramis, z.s. 17,27 2:18:56 37,80
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 6. Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 16,73 4:46:55 87,00
20. 4. 2018 Babenhausen (GER) CEI 1*: - 80 km 5. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 18,42 4:23:46 112,20
20. 4. 2018 Babenhausen (GER) CEI 1*: - 80 km 20. Buštová Anna Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 15,42 5:15:15 95,70
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 7. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 15,74 3:48:42 50,40
31. 3. 2018 Hoštka L: - 60 km 8. Smudková Aisha Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 15,74 3:48:43 49,60

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 10. 2017 Travagliato (ITA) CEI 1* - 90 km FTQ/GA Buštová Anna Zoja 3 JK Semiramis, z.s. - - -
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km 6. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 15,39 3:53:55 53,60
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km 7. Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 15,39 3:53:56 52,80
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km 8. Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. 15,39 3:53:57 52,00
30. 9. 2017 Pohorská Ves Z - 40km 8. Smudková Aisha Cameron 6 JK Semiramis, z.s. 10,98 3:38:35 32,30
30. 9. 2017 Pohorská Ves L - 60km 3. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 13,48 4:27:01 69,00
30. 9. 2017 Pohorská Ves L - 60km 4. Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. 13,48 4:27:03 68,20
24. 9. 2017 Valeggio sul Mincio (ITA) CEI 1* - 80km FTQ/ME Buštová Anna Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. - - -
9. 9. 2017 Hoštka Z - 40km 14. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 14,62 2:44:10 27,00
9. 9. 2017 Hoštka Z - 40km 16. Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. 14,62 2:44:12 25,80
19. 8. 2017 Euston Park (GBR) CEI * - 80km FTQ/GA Buštová Anna Zoja 3 JK Semiramis, z.s. - - -
12. 8. 2017 Budislavice Z - 42km 13. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 13,03 3:13:22 35,30
29. 7. 2017 Staré sedlo Z - 44km 5. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 12,89 3:24:46 37,25
5. 7. 2017 Borotín L - 72km FTQ/ME TR Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. - - -
5. 7. 2017 Borotín Z - 54km FTQ/GA ME TR Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. - - -
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 1. Buštová Anna Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 14,61 5:28:30 105,80
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 9. Smudková Aisha Zip 3 JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:40 34,40
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 10. Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:41 33,80
10. 6. 2017 Slavošov Z - 40km 11. Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 13,82 2:53:42 33,20
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 S - 80km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 16,80 4:45:43 87,00
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 Z - 40km 15. Buštová Anna Gazal II-6 Gerda JK Semiramis, z.s. 13,42 2:58:52 24,60
29. 4. 2017 Babolna (HUN) CEN 40km - 40km FTQ/GA Kubálková Lenka Hadži 3 JK Semiramis, z.s. - - -
29. 4. 2017 Babolna (HUN) CEN 80km - 80km 1. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 18,72 4:22:50 89,00
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 1. Smudek Ladislav Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. 20,62 1:56:23 34,80
15. 4. 2017 Kolesa L - 60km 1. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 18,00 3:19:59 53,60
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 3. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 15,46 5:10:25 88,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
23. 10. 2016 Travagliato (ITA) CEI * - 82 km 8. Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Semiramis, z.s. 17,71 13:33:02 104,50
7. 10. 2016 Topolčianky, SVK S - 80 km 2. Pártlová Pavla Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 13,03 6:08:27 85,00
1. 10. 2016 Paseky S - 84 km 2. Pártlová Pavla Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 14,90 5:38:14 115,90
24. 9. 2016 Aschen (AUT) S - 80km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 13,95 5:44:08 83,00
6. 8. 2016 Mengusovce (SVK) CEI * - 80km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 15,34 5:12:49 -
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km RET Pártlová Pavla Heyslance Arthur JK Semiramis, z.s. - - -
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km RET Kokořová Petra Adaala El Bey JK Semiramis, z.s. - - -
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 6. Smudek Ladislav Edeck JK Semiramis, z.s. 12,76 3:12:50 34,57
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 8. Pártlová Pavla Bahie/Semiramis-16 JK Semiramis, z.s. 12,24 3:20:58 33,37
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 4. Pártlová Pavla Zoja 3 JK Semiramis, z.s. 13,99 5:43:00 86,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) L - 60km 1. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 18,06 3:19:20 53,60
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 17,36 3:16:58 66,38
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) S - 80km FTQ/GA Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Semiramis, z.s. - - -
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km 1. Kokořová Petra Ulesa JK Semiramis, z.s. 15,34 5:13:00 112,60
30. 4. 2016 Babolna (HUN) CEI* - 80km 10. Pártlová Pavla Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 15,61 5:07:30 99,00
30. 4. 2016 Babolna (HUN) CEI* - 80km 11. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 15,61 5:07:31 97,90
30. 4. 2016 Babolna (HUN) Z - 40km 4. Pártlová Pavla Heyslance Arthur JK Semiramis, z.s. 17,66 2:15:56 37,20
30. 4. 2016 Babolna (HUN) Z - 40km 11. Kokořová Petra El Tor JK Semiramis, z.s. 15,29 2:36:59 33,00
9. 4. 2016 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km FTQ/GA Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Semiramis, z.s. - - -
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 8. Kokořová Petra Latif Ghazal JK Semiramis, z.s. 15,16 5:16:39 94,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 9. Pártlová Pavla Shaakirah Bint Shaakirah JK Semiramis, z.s. 15,16 5:16:43 93,00

Celkový počet záznamů: 70


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz