Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MC0229 JK Wood-service Team

2019

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 8. 2019 Černá S - 80 km 2. Smudek Ladislav Uruk JK Wood-service Team 11,74 6:49:03 98,80
27. 7. 2019 Staré Sedlo L - 60 km 5. Novotná Marina Desi AQ JK Wood-service Team 12,83 4:40:35 65,80
7. 7. 2019 Borotín Z - 44 km 11. Novotná Marina Árina JK Wood-service Team 11,48 3:50:04 34,90
7. 7. 2019 Borotín Z - 44 km FTQ/GA Volfová Michaela Desi AQ JK Wood-service Team - - -
7. 7. 2019 Borotín L - 56 km 4. Smudek Ladislav Uruk JK Wood-service Team 13,17 4:15:05 56,60
7. 7. 2019 Borotín S - 84 km 1. + BC Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 12,29 6:50:14 113,64
14. 6. 2019 Proruby Z: - 40 km 11. Kubásková Kateřina Migdal Eder JK Wood-service Team 14,12 2:49:56 31,40
14. 6. 2019 Proruby Z: - 40 km FTQ/ME Volfová Michaela Najiib Yaminah JK Wood-service Team - - -
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 1. Kokořová Petra Safiyah JK Wood-service Team 14,54 5:30:13 93,00
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 10. Novotná Marina Árina JK Wood-service Team 10,60 3:46:23 28,80
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km WD Volfová Michaela Desi AQ JK Wood-service Team - - -
26. 4. 2019 Hoštka ST: - 100 km 3. Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 12,97 7:42:33 120,00
26. 4. 2019 Hoštka S2: - 99 km FTQ/GA Smudek Ladislav Ibelin ibn Rasim JK Wood-service Team - - -
26. 4. 2019 Hoštka S: - 80 km 3. Kokořová Petra Ulesa JK Wood-service Team 15,72 5:05:26 87,00
26. 4. 2019 Hoštka Z: - 40 km 10. Volfová Michaela Desi AQ JK Wood-service Team 13,73 2:54:49 28,80
12. 4. 2019 Cehnice L: - 60 km 3. Kokořová Petra Safiyah JK Wood-service Team 15,59 3:50:53 57,60
12. 4. 2019 Cehnice Z: - 40 km 12. Novotná Marina Desi AQ JK Wood-service Team 11,52 3:28:22 27,60
12. 4. 2019 Cehnice Z: - 40 km 13. Volfová Michaela Najiib Yaminah JK Wood-service Team 11,52 3:28:24 27,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 3. + BC Smudek Ladislav Ibelin ibn Rasim JK Wood-service Team 15,78 5:04:15 98,00
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 4. Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 16,75 3:34:54 56,80
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km FTC Smirnovová Helena Seraf JK Wood-service Team - - -
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km FTQ/GA Smudková Aisha Azgar Šal JK Wood-service Team - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 8. 2015 Zábřeh CEI* - 92km FTQ/LA Kokořová Petra Ulesa JK Wood-service Team - - -

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek Z - 40km 3. Moravcová Lucie Marseillaise JK Wood-service Team 15,76 2:32:15 51,40
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
13. 10. 2012 Březí u Kamen.Újezdu Z - 40km 2. Moravcová Lucie Marseillaise JK Wood-service Team 12,77 3:07:54 50,40
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 14. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 11,68 6:51:09 102,80
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
6. 7. 2012 Borotín L - 60km ELIM Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
6. 7. 2012 Borotín S - 100km 4. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 11,58 8:38:06 122,00
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km RET Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km RET Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 15. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 13,04 6:08:02 96,80
1. 10. 2011 Paseky Z - 50km 3. Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team 15,11 3:18:36 76,00
18. 9. 2011 Most Z - 50km ELIM Smudek Ladislav Hosaja JK Wood-service Team - - -
18. 9. 2011 Most Z - 50km ELIM Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 17,59 2:30:04 70,10
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 11,95 6:41:44 116,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 15,99 5:00:12 94,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Smudek Ladislav Nayla Hayek JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 1. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 14,25 2:48:26 59,80
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 13,26 4:31:28 81,20
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 3. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 17,62 4:05:08 89,10
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 5. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 17,62 4:05:10 87,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 2. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 18,92 2:41:43 72,70
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 13,81 3:37:13 72,00
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 5. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 13,81 3:37:15 71,00
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 5. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 12,41 4:50:10 81,20

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 4. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 17,59 2:23:15 60,80
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 3. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 14,04 3:33:38 77,00
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 6. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 14,75 2:42:43 64,80

Celkový počet záznamů: 58


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz