Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MC0229 JK Wood-service Team

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 8. 2015 Zábřeh CEI* - 92km FTQ/LA Kokořová Petra Ulesa JK Wood-service Team - - -

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek Z - 40km 3. Moravcová Lucie Marseillaise JK Wood-service Team 15,76 2:32:15 51,40
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
13. 10. 2012 Březí u Kamen.Újezdu Z - 40km 2. Moravcová Lucie Marseillaise JK Wood-service Team 12,77 3:07:54 50,40
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 14. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 11,68 6:51:09 102,80
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
6. 7. 2012 Borotín L - 60km ELIM Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
6. 7. 2012 Borotín S - 100km 4. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 11,58 8:38:06 122,00
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km RET Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km RET Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 15. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 13,04 6:08:02 96,80
1. 10. 2011 Paseky Z - 50km 3. Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team 15,11 3:18:36 76,00
18. 9. 2011 Most Z - 50km ELIM Smudek Ladislav Hosaja JK Wood-service Team - - -
18. 9. 2011 Most Z - 50km ELIM Kokořová Petra Stela 1 JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 17,59 2:30:04 70,10
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 11,95 6:41:44 116,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 15,99 5:00:12 94,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Smudek Ladislav Nayla Hayek JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 1. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 14,25 2:48:26 59,80
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 13,26 4:31:28 81,20
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 3. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 17,62 4:05:08 89,10
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 5. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 17,62 4:05:10 87,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 2. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 18,92 2:41:43 72,70
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 13,81 3:37:13 72,00
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km 5. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 13,81 3:37:15 71,00
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 5. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 12,41 4:50:10 81,20

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 4. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 17,59 2:23:15 60,80
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 3. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 14,04 3:33:38 77,00
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 6. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 14,75 2:42:43 64,80

Celkový počet záznamů: 36


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz