Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MB0281 Sportovní stáj Pyskočely

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 3. Turková Gabriela Psyche Amon Sportovní stáj Pyskočely 15,98 3:45:19 60,00
12. 9. 2016 Hoštka Z - 40km 1. Králová Kateřina Arabli Shael Sportovní stáj Pyskočely 15,71 2:32:44 30,00
26. 8. 2016 Proruby Z - 40km 11. Králová Kateřina Al Musaffar Sportovní stáj Pyskočely 13,40 2:59:06 34,08
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 10. Králová Kateřina Al Musaffar Sportovní stáj Pyskočely 13,11 3:03:07 41,76
4. 7. 2016 Borotín L - 59km FTQ/GA Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
4. 7. 2016 Borotín Z - 41km 13. Králová Kateřina Arabli Shael Sportovní stáj Pyskočely 10,88 3:46:08 30,37
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) ZM - 20km 1. Králová Kateřina Al Musaffar Sportovní stáj Pyskočely 15,09 1:19:31 -
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 6. Másilková Pavla Zibekar Sportovní stáj Pyskočely 14,63 4:30:37 69,28
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km 1. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha Sportovní stáj Pyskočely 16,02 2:44:45 38,04

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice L - 60km 4. Másilková Pavla Zibekar Sportovní stáj Pyskočely 12,87 4:39:43 65,60
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 7. Másilková Pavla Zibekar Sportovní stáj Pyskočely 12,22 3:36:01 41,40
1. 8. 2015 Zábřeh Z - 40km 3. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha Sportovní stáj Pyskočely 14,35 2:47:13 33,00
1. 8. 2015 Zábřeh Z - 40km 6. Másilková Pavla Zibekar Sportovní stáj Pyskočely 14,35 2:47:16 31,20
4. 7. 2015 Borotín ZM - 21km 1. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha Sportovní stáj Pyskočely 12,67 1:39:25 10,40
4. 7. 2015 Borotín Z - 42km 2. Králová Kateřina Sójka Sportovní stáj Pyskočely 11,98 3:30:18 41,40

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín ZM - 32km WD Králová Kateřina Nio 1 Sportovní stáj Pyskočely - - -
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 10. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 13,23 4:32:08 60,80
24. 8. 2014 Kolesa Z - 40km 4. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 14,53 2:45:10 30,00
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 18. Králová Kateřina Victoria 6 Sportovní stáj Pyskočely 14,04 2:50:54 41,40
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 6. Králová Kateřina Aziza Al Sportovní stáj Pyskočely 11,01 5:27:02 64,00
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km ELIM Králová Kateřina Kleopatra 5 Sportovní stáj Pyskočely - - -
3. 5. 2014 Praha - Řepy Z - 48km 12. Králová Kateřina Aziza Al Sportovní stáj Pyskočely 11,52 4:10:01 38,40
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km ELIM Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely - - -
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 13. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 15,60 3:50:44 58,40
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 7. Králová Kateřina Kleopatra 5 Sportovní stáj Pyskočely 14,29 5:35:52 91,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 9. 2013 Paseky S - 84km 2. Mesbahi Anahita Fiery Diamond Sportovní stáj Pyskočely 15,93 5:16:27 127,00
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km ELIM Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely - - -
20. 7. 2013 Úpořiny Z - 42km 10. Králová Kateřina Kleopatra 5 Sportovní stáj Pyskočely 10,74 3:54:45 34,44
20. 7. 2013 Úpořiny S - 84km 6. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 11,03 7:36:49 111,90
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km 2. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 15,50 5:32:55 105,60

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK L - 60km ELIM Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely - - -
29. 9. 2012 Paseky L - 60km RET Králová Kateřina Eshretli Sportovní stáj Pyskočely - - -
15. 9. 2012 Most Z - 50km 3. Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely 14,90 3:21:22 61,50
18. 8. 2012 Vrchovany Z - 40km 15. Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely 10,75 3:43:16 50,40
16. 6. 2012 Mikulov L - 60km RET Králová Kateřina Eshretli Sportovní stáj Pyskočely - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 2. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 16,79 5:57:21 120,00
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 5. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 11,82 6:46:07 107,60
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 4. Králová Kateřina Eshretli Sportovní stáj Pyskočely 14,06 3:11:58 59,50
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 10. Králová Kateřina Setan Abu Hamadan Sportovní stáj Pyskočely 13,95 2:52:02 51,40
5. 5. 2012 Slavošov L - 60km 1. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 17,39 3:27:01 82,60
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 1. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 15,05 5:18:55 107,80
14. 4. 2012 Svojetice S - 88km 1. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 16,66 5:16:50 111,50
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 5. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 17,87 3:21:25 79,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most S - 80km 2. + BC Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,76 5:48:50 111,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 8. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,71 5:50:10 101,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 11. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 11,33 7:03:37 98,80
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 9. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 11,06 8:08:24 107,00
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 13. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 11,34 3:52:48 61,10
8. 7. 2011 Borotín u Tábora S - 80km 5. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 12,96 6:47:19 116,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 6. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,91 4:18:49 86,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 10. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 10,85 5:31:44 82,20
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 11. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 13,93 2:56:34 49,60
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 15. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 12,94 5:05:59 79,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most Z - 51km 2. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 14,42 3:32:10 69,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 8. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 13,20 3:51:50 63,70
4. 9. 2010 Paseky Z - 50km 5. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 12,16 4:06:43 67,00
29. 5. 2010 Šamorín, Slovensko S - 80km 7. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 15,48 5:10:11 83,00
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 6. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 12,18 3:17:00 54,80
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad L - 60km 3. + BC Králová Michaela Daho Sportovní stáj Pyskočely 13,56 4:25:27 92,20

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 1. Králová Kateřina Gina S Sportovní stáj Pyskočely 13,72 2:11:09 45,30
19. 9. 2009 Vrchovany ZM - 24km 8. Králová Kateřina Gina S Sportovní stáj Pyskočely 12,81 1:52:23 37,00
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 10. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 12,23 3:40:49 58,50
5. 9. 2009 Paseky Z - 50km RET Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely - - -
22. 8. 2009 Nučice L - 60km 3. Králová Michaela Daho Sportovní stáj Pyskočely 10,78 5:33:58 74,60
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 4. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 14,99 5:20:09 98,80
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 2. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 17,65 3:41:01 83,50
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 1. Králová Michaela El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 13,27 1:30:24 38,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 9. Králová Kateřina Kanterwill Sportovní stáj Pyskočely 12,51 3:11:53 55,80
13. 6. 2009 Marianka, Slovensko Z - 40km 2. Králová Michaela Daho Sportovní stáj Pyskočely 12,43 3:13:09 47,00

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most ZM - 29km 4. Bis Jaromír Diana Sportovní stáj Pyskočely 13,13 2:12:29 51,10
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad L - 60km 2. + BC Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 14,12 4:14:54 93,20
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 6. Králová Michaela Falco 15 Sportovní stáj Pyskočely 15,96 3:00:26 63,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 7. Králová Kateřina Wirek Sportovní stáj Pyskočely 15,96 3:00:27 62,80
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 3. Králová Kateřina Wirek Sportovní stáj Pyskočely 13,73 2:11:06 53,30
21. 6. 2008 Sloup v Čechách Z - 48km ELIM Sedláková Miloslava Cenkeena Sportovní stáj Pyskočely - - -
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km ELIM Bis Jaromír Kali Sportovní stáj Pyskočely 13,41 1:51:53 -
7. 6. 2008 Třebušín Z - 40km 7. Králová Kateřina Falco 15 Sportovní stáj Pyskočely 12,57 3:10:57 56,80
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko L - 60km 4. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 15,17 3:57:20 64,00
26. 4. 2008 Rakvice Z - 44km ELIM Králová Kateřina Falco 15 Sportovní stáj Pyskočely 26,01 - -

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 5. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 9,73 4:06:41 51,40
20. 10. 2007 Vilémov Z - 40km 5. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 9,73 4:06:41 51,40
25. 8. 2007 Nučice ZM - 25km 1. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 11,08 2:15:26 57,30
25. 8. 2007 Nučice L - 75km 2. Suková Lucie Lothar el Nil Sportovní stáj Pyskočely 11,59 6:28:09 91,80
19. 5. 2007 Sloup v Čechách Z - 50km 2. Králová Kateřina Cenkeena Sportovní stáj Pyskočely 14,66 3:24:38 70,50
21. 4. 2007 Rakvice Z - 40km 8. Králová Kateřina Cenkeena Sportovní stáj Pyskočely 13,80 2:53:54 50,00

Celkový počet záznamů: 86


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz