Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MA0150 Endurance Centrum Mníšek p. Brdy

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 4. Volfová Michaela Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,97 5:00:29 86,00
29. 7. 2017 Staré sedlo L - 66km 4. Volfová Michaela Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,39 4:35:12 72,10
5. 7. 2017 Borotín L - 72km 1. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,84 5:12:07 81,63
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 3. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,44 5:08:06 77,66
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km 6. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,63 4:06:00 52,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 5. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,90 2:52:43 28,80
15. 10. 2016 Kolesa Z - 40 km 10. Hofmanová Václava Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,04 2:51:00 24,60
5. 7. 2016 Borotín MČR senioři - 120km 2. + BC Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,03 9:12:28 253,12
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 5. Piksová Kateřina Zibekar Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,22 5:58:31 99,80
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 1. + BC Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 18,32 4:21:57 111,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 3. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,70 11:40:31 321,60
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEIYJ** - 120km ELIM Mesbahi Anahita El Gozali Endurance Centrum Mníšek p. Brdy - - -
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 2. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,91 5:01:40 106,00
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 16,00 7:30:04 177,60
19. 4. 2014 Weissenhorn, GER CEIYJ* - 90km 6. Mesbahi Anahita El Gozali Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,43 6:42:07 99,00
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km ELIM Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 7. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,31 3:54:46 59,04
28. 9. 2013 Paseky S - 84km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,93 5:16:24 128,00
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 6. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,90 5:01:58 104,00
20. 7. 2013 Úpořiny L - 63km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,88 4:14:04 68,16
5. 7. 2013 Borotín L - 66km 5. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,17 4:21:07 68,72
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 5. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,11 4:57:19 64,96
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 8. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,40 3:43:58 39,30

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 7. Novotná Marina Shakira Bint Sinaed Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,58 5:08:05 94,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 3. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,99 5:43:06 103,80

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km 1. + BC Novotná Marina Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,53 5:47:39 124,90
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 4. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 20,02 2:14:53 55,50
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 5. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,06 3:59:05 85,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 12. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,55 2:42:05 56,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 6. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 17,54 2:23:41 58,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 10. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,48 2:24:16 64,60
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 3. Volfová Michaela Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,46 1:57:56 58,00

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov S - 81km 2. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,71 5:30:25 102,00
15. 9. 2007 Paseky L - 70km 3. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 16,29 4:17:49 87,70

Celkový počet záznamů: 34


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz