Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MA0088 Pink Team

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 9. 2016 Hoštka S - 80km FTQ/GA Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team - - -
30. 7. 2016 Všetice L - 60km 6. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 11,79 5:05:23 73,12
4. 7. 2016 Borotín S - 83km FTQ/GA Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team - - -
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 10. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,24 7:52:29 163,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km FTQ/ME Žahourková Petra Amilha de Niellans Pink Team - - -
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 15. Žahourková Petra Amilha de Niellans Pink Team 12,26 5:22:58 62,08
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 16. Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team 12,25 5:23:09 61,28
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km 7. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,69 7:38:49 170,30
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 L - 60km WD Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 7. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 13,91 5:45:06 110,00
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 19. Žahourková Petra Amilha de Niellans Pink Team 11,38 3:30:54 24,00
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 8. Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team 12,76 4:42:02 53,60
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km FTQ/ME Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team - - -
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 4. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 12,38 4:55:39 68,80
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km RET Prikrylová Magdalena Kadi Pink Team - - -
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 4. Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team 12,17 3:17:13 36,00
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 2. + BC Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,60 5:07:47 115,50
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 2. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 14,31 4:11:39 62,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 4. Kroupa Janek Ganga / Gazal V-10 Pink Team 15,07 2:39:18 34,20
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 1. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 14,96 4:00:40 63,20

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 9. 2014 Paseky Z - 44km 18. Kroupová Eva Oušor III-58 Pink Team 9,87 4:27:24 39,60
28. 8. 2014 Sartilly, WEG, Francie CEI-CH-W - 160km FTQ/ME TR Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team - - -
9. 8. 2014 Cehnice S - 80km 4. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 14,28 5:36:08 94,00
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km 3. Prikrylová Magdalena Sherkel Pink Team 16,61 5:10:35 119,90
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km 49. Pečová Tereza zahraniční Pink Team 15,22 13:12:31 316,80
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km ELIM Žahourková Petra zahraniční Pink Team - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 16. Prikrylová Magdalena Sherkel Pink Team 14,41 2:46:33 42,60
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 17. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 14,41 2:46:34 42,00
6. 6. 2014 Kevelaer, GER CEI*** - 160km 1. + BC Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team 15,28 10:28:10 273,00
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 3. + BC Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 15,51 5:09:32 115,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 19. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 13,44 4:27:53 53,60
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 20. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 13,32 4:30:21 52,80
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 3. Pflugová Karolína Kadi Pink Team 16,23 4:55:46 95,00
29. 3. 2014 Hoštka S - 80km 4. Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team 16,23 4:55:47 94,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín Z - 40km 9. Žahourková Petra Rocky 16 Pink Team 10,63 3:45:47 31,44
28. 9. 2013 Paseky S - 84km 13. Jirsa Alexandr Sherkel Pink Team 12,58 6:40:34 116,00
14. 9. 2013 Most CEI-CH-E - 160km 26. Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team 15,36 10:29:06 399,60
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 19. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 13,28 4:31:05 61,60
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 2. Prikrylová Magdalena Kadi Pink Team 16,05 4:59:03 108,00
20. 7. 2013 Úpořiny Z - 42km 6. Prikrylová Magdalena Shekel Pink Team 12,94 3:14:48 36,84
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 13. Prikrylová Magdalena Böskela Pink Team 12,47 4:19:46 44,58
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 14. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 12,47 4:19:47 43,98
5. 7. 2013 Borotín S - 93km 5. Jirsa Alexandr Sherkel Pink Team 10,43 8:54:46 113,50
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl Pink Team - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl Pink Team - - -
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEI*** - 160km ELIM Prikrylová Magdalena Kadi Pink Team - - -
18. 5. 2013 Ptice L - 60km 4. Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl Pink Team 16,49 3:38:18 62,88
18. 5. 2013 Ptice L - 60km 5. Jirsa Alexandr Sherkel Pink Team 15,77 3:48:13 62,08
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 15. Kroupa Janek Gazal V-6/Hektor Pink Team 13,04 3:03:59 33,24
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 16. Prikrylová Magdalena Böskela Pink Team 13,04 3:04:01 32,64
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km 7. Prikrylová Magdalena Kadi Pink Team 14,58 8:13:54 170,30

Celkový počet záznamů: 51


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz