Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MA0025 JS Concordia

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 9. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 11. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 17,70 - 184,60
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 2. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 15,56 2:34:13 41,60
6. 7. 2018 Borotín S - 80 km 2. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 14,33 5:35:02 102,80
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 8. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 16,07 7:27:57 162,50
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 6. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 16,43 2:26:04 32,40

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 1. + BC Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 17,43 4:35:22 99,00
30. 9. 2017 Topolčianky (SVK) CEI 1* - 80km 5. Koderová (Křtěnská) Barbora Agile Joe JS Concordia 14,70 5:26:32 94,60
9. 9. 2017 Hoštka S - 80km 6. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 13,99 5:43:04 85,00
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 3. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 15,35 5:12:37 93,50
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km FTQ/GA Koder Jiří Agile Joe JS Concordia - - -
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 4. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 13,25 5:12:31 76,86
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 5. Koder Jiří Agapi JS Concordia 12,45 5:32:37 76,06
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 4. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 16,08 2:29:17 33,00
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 5. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 15,97 2:30:18 32,40
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 6. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 14,65 2:43:50 34,80
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 7. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 14,64 2:43:53 34,20

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 9. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,62 4:06:14 55,20
1. 10. 2016 Paseky S - 84 km 5. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 12,14 6:55:18 112,90
1. 10. 2016 Paseky S - 84 km 6. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 12,13 6:55:23 111,90
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 5. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,80 2:53:54 44,76
4. 7. 2016 Borotín S - 83km 4. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 12,25 6:46:36 102,40
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 4. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 13,39 5:58:33 100,80
10. 4. 2016 Praha-Řepy L - 59km 5. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 12,92 4:33:54 63,10
10. 4. 2016 Praha-Řepy L - 59km 6. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 12,92 4:33:55 62,30

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice L - 60km 9. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 12,00 5:00:04 61,60
24. 10. 2015 Všetice L - 60km FTQ/LA Koder Jiří Agile Joe JS Concordia - - -
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 15. Koder Jiří Agile Joe JS Concordia 10,87 4:02:48 36,60
26. 9. 2015 Paseky Z - 44km 16. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 10,88 4:02:43 36,00
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 18. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 11,67 3:25:36 31,80
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km FTQ/LA Koder Jiří Agile Joe JS Concordia - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 5. Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia 14,74 3:47:58 60,64
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI** - 120km 6. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,08 9:24:07 162,50
24. 8. 2013 Kolesa ST - 100km ELIM Koder Jiří Agapi JS Concordia - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 4. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,79 6:14:08 107,36
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Šebková Vladimíra Nurmi JS Concordia - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 6. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,71 5:50:08 102,80

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km 5. Koder Jiří Agapi JS Concordia 13,82 5:47:27 108,80
29. 9. 2012 Paseky S - 85km ELIM Koder Jiří Agapi JS Concordia - - -
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Koder Jiří Agapi JS Concordia - - -
6. 7. 2012 Borotín L - 60km 6. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 12,70 4:43:33 75,60
6. 7. 2012 Borotín L - 60km 7. Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia 12,69 4:43:36 74,60
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 2. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,72 4:04:33 85,20
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 8. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 14,94 2:40:42 53,40
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 5. Koder Jiří Agapi JS Concordia 18,45 3:34:39 91,90
14. 4. 2012 Svojetice Z - 44km 2. Koderová (Křtěnská) Barbora Jane d´Arc JS Concordia 14,27 3:05:01 58,20
14. 4. 2012 Svojetice Z - 44km 3. Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia 14,27 3:05:02 57,20
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km ELIM Koder Jiří Agapi JS Concordia - - -

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km 1. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,62 2:44:06 51,40
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km RET Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia - - -
1. 10. 2011 Paseky Z - 50km 4. Koder Jiří Agapi JS Concordia 15,01 3:19:50 75,00
1. 10. 2011 Paseky Z - 50km 10. Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia 13,31 3:45:25 69,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Šebková Vladimíra Habib JS Concordia - - -
21. 5. 2011 Slavošov L - 60km ELIM Matušková Anna Latenic JS Concordia - - -

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 1. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,58 7:06:33 139,00
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 1. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 15,46 3:52:52 79,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 2. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 14,56 4:07:13 78,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 3. + BC Tůmová Kateřina Silván 1 JS Concordia 14,56 4:07:14 87,60
4. 9. 2010 Paseky L - 60km 2. Šebek David Habib JS Concordia 16,12 3:43:18 82,20
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 8. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 14,10 4:15:22 77,60
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 9. Šebek David Sihaska JS Concordia 13,63 4:24:11 76,60
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km ELIM Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia - - -
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 2. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 13,99 5:43:00 104,80
24. 7. 2010 Mikulov CEI** - 136km ELIM Šebková Vladimíra Habib JS Concordia - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 2. Šebek David Sihaska JS Concordia 14,01 2:51:20 59,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 2. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 14,94 4:00:56 87,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 7. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 12,79 4:41:27 82,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 8. Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia 12,79 4:41:30 81,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Matušková Anna Ajlat Hašachar JS Concordia - - -
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km 2. + BC Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,08 7:01:30 136,00
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 1. Matušková Anna Ajlat Hašachar JS Concordia 15,18 2:38:08 64,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 2. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 15,18 2:38:09 63,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 6. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 14,19 2:49:10 59,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 7. Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia 14,19 2:49:11 58,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 9. Šebek David Habib JS Concordia 13,16 3:02:20 56,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 10. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,16 3:02:21 55,80
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 19. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 15,74 3:02:59 70,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 20. Matušková Anna Ajlat Hašachar JS Concordia 15,74 3:03:00 69,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 21. Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia 15,74 3:03:01 68,10
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 22. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 15,65 3:04:02 67,10
17. 4. 2010 Kašovice S - 96km 2. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,07 5:37:29 119,20

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEI* - 89km 8. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,05 5:13:11 99,00
5. 9. 2009 Paseky S - 90km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 3. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 15,21 5:15:40 99,80
3. 7. 2009 Pardubice S - 90km 2. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 14,21 6:19:57 100,00
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 4. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,65 5:51:33 106,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 7. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 15,22 4:08:20 80,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 13. Tůmová Klára Ajlat Hašachar JS Concordia 15,55 2:42:06 55,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Prikrylová Magdalena Boya JS Concordia - - -
11. 10. 2008 Most ST - 120km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -
11. 10. 2008 Most CEI*** - 120km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -
20. 9. 2008 Vilémov ZM - 26km 12. Lišková Kristýna Ghayathi JS Concordia 9,32 2:47:27 35,50
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 2. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 16,30 2:49:22 68,70
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km ELIM Kotenjatkinová Jana Numíd JS Concordia - - -
20. 9. 2008 Vilémov L - 60km 2. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,06 4:35:44 77,60
6. 9. 2008 Paseky ZM - 29km 7. Šebek David Sihaska JS Concordia 12,73 2:16:39 54,30
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 8. Kotenjatkinová Jana Numíd JS Concordia 11,64 4:17:38 72,00
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 3. Matušková Anna Ghafour JS Concordia 12,34 2:25:49 71,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 5. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 12,18 2:27:48 69,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 6. Tůmová Klára Ajlat Hašachar JS Concordia 12,51 2:23:52 68,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 20. Tůmová Kateřina Blek JS Concordia 12,52 2:23:47 54,60
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 7. Kucharská Tereza Latenic JS Concordia 13,29 4:30:52 86,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km 8. Lohrová (Tatoušková) Jana Sihaska JS Concordia 13,15 4:33:43 85,20
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy L - 60km ELIM Šebková Vladimíra Habib JS Concordia - - -
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Kotenjatkinová Jana Stambul JS Concordia - - -
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 22. Kotenjatkinová Jana Stambul JS Concordia 12,35 1:58:18 39,00
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 10. Lohrová (Tatoušková) Jana Sihaska JS Concordia 13,27 3:37:01 59,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 11. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 13,27 3:37:02 58,80
5. 7. 2008 Zelčín Z - 48km 12. Prikrylová Magdalena Boya JS Concordia 12,12 3:57:40 57,80
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km ELIM Kotenjatkinová Jana Numíd JS Concordia 16,35 - -
26. 4. 2008 Rakvice ST - 101km 5. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,11 7:42:22 111,10

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov ZM - 27km 1. Šebek David Sihaska JS Concordia 13,48 2:00:09 53,64
29. 9. 2007 Chřebřany ZM - 30km 1. Murinová Andrea Boya JS Concordia 13,28 2:15:34 54,30
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 3. Kucharská Tereza Ghafour JS Concordia 13,39 2:14:26 57,60
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia - - -
23. 6. 2007 Kozlov ST - 120km 3. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,02 9:12:56 146,20
16. 6. 2007 Třebušín L - 60km ELIM Kotenjatkinová Jana Numíd JS Concordia - - -
19. 5. 2007 Sloup v Čechách ST - 100km 2. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 12,39 8:04:13 123,00
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km 3. Jirsa Alexandr Saklavi-Hasim JS Concordia 10,20 3:55:22 52,40
28. 4. 2007 Zbraslav Z - 50km ELIM Kotenjatkinová Jana Numíd JS Concordia - - -

Celkový počet záznamů: 119


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz