Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - kůň: KZ0288 Armanda S

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 200km FTQ/LA Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
17. 7. 2015 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 16,16 8:39:51 193,70
1. 5. 2015 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 15,05 5:19:00 90,20

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 8. 2014 Sartilly, WEG, Francie CEI-CH-W - 160km FTQ/ME TR Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 160km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
25. 4. 2014 Vivaro, ITA CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 17,00 4:56:56 110,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 18,29 6:50:03 192,40
16. 8. 2013 Sartilly, FRA CEI** - 129km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 16,96 8:29:37 204,10
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 9,51 6:18:40 63,36
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI*** - 160km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 15,04 10:38:26 247,50
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 17,58 4:33:02 101,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK S - 80km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 16,43 4:52:18 93,00
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 18,04 6:45:50 147,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 20,93 3:49:20 90,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 19,30 3:06:33 75,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 19,45 3:05:05 83,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) - - -
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 4. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 15,53 5:47:43 97,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 8. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 15,53 5:47:43 -
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 9. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 11,68 6:50:59 111,60
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 4. Kopecká Tereza Armanda S JK Armanda (JK Habrovany) 16,96 3:28:43 76,40

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 9. 2008 Warka, Polsko CEIYJ*** - 120km ELIM Lorenzová Silvie Armanda S JS Veveří - - -
8. 8. 2008 Kreuth, Německo CEIYJ** - 80km 2. + BC Lorenzová Silvie Armanda S JS Veveří 15,21 5:15:40 91,00
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko CEIYJ*** - 120km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,92 8:02:25 122,00

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 10. 2007 Topolčianky (SVK) CEIYJ*** - 120km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,46 8:18:00 123,00
21. 9. 2007 Warka (POL) L - 59km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 15,33 - 61,90
1. 9. 2007 Most S - 82km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,74 5:33:45 111,20
19. 5. 2007 Sloup v Čechách ST - 100km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 12,40 8:03:43 134,00
21. 4. 2007 Rakvice S - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří - - -

Celkový počet záznamů: 32


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz