Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - kůň: KZ0153 zahraniční

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2018 Travagliato (ITA) CEIJ2* - 121 km 3. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 17,64 16:31:29 167,70
20. 10. 2018 Travagliato (ITA) CEI2* - 121 km 8. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 16,30 16:35:29 178,10
30. 9. 2018 Šamorín (SVK) CH-M-E-YH 7yo - 120 km 10. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 21,49 - 204,10
18. 8. 2018 Euston Park (GBE) CEI 1* - 80 km 32. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 18,10 - 228,80
3. 8. 2018 Kalamenová (SVK) Z - 40 km 5. Kopecká Andrea zahraniční JS Likoli 12,84 3:25:40 28,80
20. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI 2*: - 122 km 20. Koryťáková Lucie zahraniční Jezdecký klub Šlovice z.s. 16,89 7:13:25 184,60
20. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI 1*: - 84 km 40. Burda Robin zahraniční Sdružení AMBRA 13,63 6:09:45 115,50
20. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI 1*: - 84 km FTQ/ME Kyselá Kateřina zahraniční Stáj Kyselý - - -
24. 3. 2018 Abu Dhabi Festival Endurance Ride (UAE) CEI 2* - 120 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
23. 3. 2018 Abu Dhabi Festival Endurance Rides for Ladies (Open) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
21. 3. 2018 Dubai (UAE) CEI 1* - 80 km 32. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 18,28 4:22:39 187,00
17. 3. 2018 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEI 2* - 120 km 30. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 28,63 5:09:51 603,60
14. 3. 2018 Yamamah Endurance Cup for Mares (UAE) ST - 120 km 27. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 22,64 5:18:03 355,20
13. 3. 2018 Dubai Crown Prince EnduranceRide for Private Stables (UAE) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
12. 3. 2018 Dubai Crown Prince Ride for Ladies (UAE) ST - 100 km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
10. 2. 2018 HH The President of UAE Endurance Cup (UEA) CEI1* - 86 km 63. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) - 17:09:00 550,50
6. 1. 2018 Dubai, UAE - HH SH. MOHAMMED ENDURANCE CUP CEI *** - 160 km FTQ/OT Kopecká Andrea zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 12. 2017 Dubai, UAE - GAMILATI CUP FOR MARES ST - 120 km 44. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,32 4:50:22 327,60
29. 12. 2017 Dubai, UAE - HH SH. MOHAMMED B RASHID AL MAKTOUM FESTIVAL FOR LADIES ST - 100 km RET Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
14. 10. 2017 Punta del Este, Uruguay CEI 3* - 160km 9. Kopecká Andrea zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 18,84 8:29:28 279,00
19. 8. 2017 Euston Park (GBR) CEI * - 80km FTQ/GA Kubíková Lucie zahraniční JK Natural - - -
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 64. Škábová Lucie zahraniční JK Natural 15,23 7:52:40 279,50
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 65. Kubíková Lucie zahraniční JK Natural 15,20 7:53:41 278,20
8. 7. 2017 Mengusovce (SVK) CEI** - 2x70km 1. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 14,80 9:28:12 187,20
26. 6. 2017 Lignires (FRA) CEI* - 80km 19. Hrubínová Hana zahraniční JK Natural 14,83 5:43:48 99,00
26. 6. 2017 Lignires (FRA) CEI* - 80km FTQ/GA Škábová Lucie zahraniční JK Natural - - -
26. 6. 2017 Lignires (FRA) CEI** - 130km FTQ/GA Škábová Lucie zahraniční JK Natural - - -
26. 6. 2017 Lignires (FRA) CEI** - 130km FTC Kubíková Lucie zahraniční JK Natural - - -
27. 5. 2017 Castelsagrat (FRA) CEI*** - 160km 14. Kubíková Lucie zahraniční JK Natural 13,01 12:12:09 279,00
29. 4. 2017 Uzes (FRA) CEI** - 120km 47. Škábová Lucie zahraniční JK Natural 14,50 8:24:48 184,60
29. 4. 2017 Uzes (FRA) CEI** - 120km 48. Kubíková Lucie zahraniční JK Natural 14,50 8:24:49 183,30
29. 4. 2017 Uzes (FRA) CEI* - 80km FTQ Kubíková Lucie zahraniční JK Natural - - -
27. 3. 2017 Abu Dhabi Festival Endurance Ride for Ladies (UAE) CEN 119km - 119km FTQ/ME Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
18. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEN 119km - 119km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
18. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Cup (UAE) CEN 119km - 119km 119. Kubíková Lucie zahraniční JK Natural 15,99 7:26:36 387,60
15. 3. 2017 Yamamah Endurance Cup for Mares (UAE) CEN 119km - 119km 28. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,39 5:50:12 279,60
13. 3. 2017 Dubai Crown Prince Endurance Ride For Ladies (UAE) CEN 90km - 90km 15. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 25,63 3:30:43 239,00
4. 3. 2017 La Perserverancia (ROU) CEI** - 120,2 km 9. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 16,29 7:22:47 164,06
4. 3. 2017 La Perserverancia (ROU) CEI** - 120,2 km 10. Hemzalová Kateřina zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 16,29 7:22:49 162,76
4. 1. 2017 H.H. Sh. Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Festival - Ladies Ride (UAE) CEN 100km - 100km 52. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 20,90 4:47:09 291,60

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 11. Kubíková Lucie zahraniční JS Likoli 14,76 8:07:42 162,50
16. 4. 2016 Killarney (AUS) S - 80km 13. Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. 11,88 6:44:00 99,00
26. 3. 2016 Faraway Easter Carnival (AUS) S - 80km 4. Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. 12,53 6:23:00 98,00
21. 3. 2016 Dubai (UAE) - Endurance Trainers Cup ST - 120km 12. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 19,56 6:08:05 242,40
15. 3. 2016 Dubai (UAE) - Crown Prince Endurance Ride ST - 100km FTQ/ME Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -
14. 3. 2016 Dubai (UAE) - Crown Prince Endurance Ride for Ladies S - 90km 24. Terberová Táňa zahraniční JS Likoli 23,15 3:53:14 172,00
12. 3. 2016 Maxisoy Endurance Challenge (Cooyar) (AUS) Z - 40km - Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. - 3:42:00 -
6. 3. 2016 Maryborough (AUS) Z - 40km - Drásalová Martina zahraniční Eques z.s. - 3:56:27 -
19. 2. 2016 Dubai (UAE) - Al Khawaneej Ride For Junior & Young Riders CEIYJ** - 120km FTQ/GA Terberová Táňa zahraniční JS Likoli - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 12. 2015 Abbasanta, ITA S - 84km 4. Škábová Lucie zahraniční JK Natural 14,15 5:56:15 91,00
5. 12. 2015 Barcelona, ESP CEI*** - 180km FTQ/LA Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) - - -
5. 9. 2015 Florac, FRA CEI*** - 160km 12. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 14,12 11:26:03 309,00
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK Z - 40km FTQ/LA Lančíková Andrea zahraniční JS Karolína - - -

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km 49. Pečová Tereza zahraniční Pink Team 15,22 13:12:31 316,80
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km ELIM Žahourková Petra zahraniční Pink Team - - -
30. 6. 2014 Fauresmith, JAR ST - 201km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada zahraniční Endurance Lifestyle - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 2. Jadczaková Nela zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 13,43 5:56:00 82,00
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 3. Lorenzová Silvie zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 13,39 5:57:00 81,00
19. 10. 2013 Ruse, Bulharsko S - 80km 4. Hemzalová Kateřina zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 13,40 5:57:00 80,00

Celkový počet záznamů: 59


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz