Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - kůň: KJ0JEF Gazal III-11

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 7. 2015 Borotín S - 100km 1. + BC Wimmerová Markéta Gazal III-11 Markéta Wimmerová 14,78 6:46:02 136,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,88 7:45:50 148,80
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 3. + BC Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,96 4:27:19 116,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI** - 120km 5. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,36 9:12:12 163,80
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,26 7:32:35 148,80
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,94 5:21:17 106,80

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,88 7:40:59 175,62
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,14 5:17:02 114,80
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,61 7:41:14 146,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 7. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,61 4:32:34 105,00
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,03 6:39:12 111,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 10. 2011 Topolčianky, SVK S - 80km 6. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,34 4:36:47 89,00
17. 9. 2011 Most S - 80km 3. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,76 5:48:51 100,80
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 8. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 105,00
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,76 6:16:18 119,60
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 7. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,88 5:02:21 91,00
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 6. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 16,05 4:06:42 88,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,77 2:42:27 53,40

Celkový počet záznamů: 21


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz