Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - kůň: KJ0FSY Robin 2

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Berounka 10,82 3:41:44 35,40

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER S - 80km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 14,34 5:34:37 85,00
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 13,35 2:59:46 32,64
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 12,58 6:50:17 107,36

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,66 9:38:20 151,62
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 7. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 115,00
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 6. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:29 81,20
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km ELIM Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup - - -
14. 4. 2012 Svojetice Z - 44km 4. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 18,74 2:20:53 56,20
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 12. Krejčík Vítek Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:35 47,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2011 Most S - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,76 5:48:50 100,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,71 5:50:11 100,80
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:55 92,00
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,63 2:33:35 71,80
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,64 5:06:57 88,00
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,54 4:14:50 85,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 17,45 3:53:50 90,30
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 2. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,02 2:39:49 55,40
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,03 2:51:01 57,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 8. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,46 6:59:02 99,80
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:07 110,60
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 15. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,91 3:01:00 74,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,53 5:15:56 86,90
22. 8. 2009 Tausche, Německo L - 70km 1. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,60 6:02:00 75,00
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 13. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:01 52,40
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 11. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:09 74,50
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:18 55,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,10 3:28:18 52,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 10. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,17 3:46:51 60,70
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 15. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,13 3:56:56 55,80
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 9. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,01 1:52:01 52,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 20. Průchová Anna Robin 2 JK Minifarma Sloup 9,19 2:43:10 45,00
26. 4. 2008 Rakvice ZM - 25km 16. Průchová Anna Robin 2 zahraniční 10,42 2:23:58 32,50

Celkový počet záznamů: 34


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz