Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - jezdec: G2732 Kopecká Tereza

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 3. 2018 Dubai Crown Prince Endurance Cup CEI 2* - 120 km FTQ/GA Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 9. 2017 Topolčianky (SVK) CEI * - 80km 1. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 16,65 4:48:13 92,40
17. 8. 2017 Brusel (BEL) CH-EU-E - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km RET Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
15. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) CEI** - 120km 45. Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany 16,70 7:11:09 322,40
8. 7. 2017 Mengusovce (SVK) CEI** - 2x70km 1. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 14,80 9:28:12 187,20
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) CEI1* - 80km 5. Kopecká Tereza Asmina al Trescol JK Habrovany 17,04 4:41:40 92,40
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) CEI2* - 120km 3. Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany 17,07 7:01:47 162,50
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI*** - 160km FTQ/GA Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 CEI* - B - 80km 1. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 19,17 4:10:21 99,00
29. 4. 2017 Babolna (HUN) CEI** - 120km FTQ/GA Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany - - -
15. 4. 2017 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 18,93 4:13:33 93,50
8. 4. 2017 Plavecké Podhraie (SVK) S - 80km 2. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 15,85 5:05:46 84,00
4. 3. 2017 La Perserverancia (ROU) CEI** - 120,2 km 9. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 16,29 7:22:47 164,06
7. 1. 2017 H.H. Sh. Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup (UAE) CEI*** - 160km FTQ Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany - - -

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 5. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 14,96 5:20:57 96,00
7. 10. 2016 Topolčianky, SVK Z - 40 km 9. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 12,77 3:07:53 24,60
1. 10. 2016 Valeggio sul Mincio (ITA) CEI** - 120 km 8. Kopecká Tereza Urem du Barthas JK Habrovany 13,62 8:53:12 170,30
17. 8. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km FTQ/GA Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
6. 8. 2016 Mengusovce (SVK) S - 80km 1. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 13,90 5:45:23 83,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 5. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,66 10:54:36 271,50
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 8. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 15,24 7:52:27 166,40
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 11. Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany 12,66 4:30:02 57,58
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI*** - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI* - 80km 4. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,61 5:28:39 89,10
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 2. Kopecká Tereza Victor Destourelles JK Habrovany 17,55 4:33:35 93,50
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 17,78 4:30:00 90,20
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 CEI** - 120km FTQ/GA Kopecká Tereza Asmina al Trescol JK Habrovany - - -
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 6. Kopecká Tereza Vie de Niellans JK Habrovany 15,36 5:12:35 81,00
26. 3. 2016 Hoštka Z - 40km FTC Kopecká Tereza Santana 5 JK Habrovany - - -
9. 1. 2016 Dubai (UAE) CEI*** - 160km FTQ Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 12. 2015 Barcelona, ESP CEI*** - 180km FTQ/LA Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany - - -
14. 11. 2015 Follonica, ITA CEI*** - 180km FTQ/LA Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
24. 10. 2015 Travagliato, ITA CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 16,75 7:09:55 169,00
10. 10. 2015 Topolčianky, SVK CEI** - 140km 1. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 15,42 9:05:25 200,20
19. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 200km FTQ/LA Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
12. 9. 2015 Šamorín, SVK CEI-CH-E - 160km FTQ/LA Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
5. 9. 2015 Florac, FRA CEI*** - 160km 12. Kopecká Tereza zahraniční JK Habrovany 14,12 11:26:03 309,00
22. 8. 2015 Kolesa CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 16,66 5:24:12 101,20
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km FTQ/ME Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany - - -
15. 8. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 17,15 4:39:50 89,10
1. 8. 2015 Zábřeh CEI** - 124km 2. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,41 7:33:17 -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 2. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,41 7:33:17 270,40
17. 7. 2015 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,16 8:39:51 193,70
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany 17,40 4:35:52 92,40
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km 2. + BC Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany 16,77 9:32:27 265,50
20. 6. 2015 Illertissen (GER) CEI*** - 160km 5. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,61 9:34:12 255,00
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI* - 80km WD Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km FTQ/ME Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany - - -
8. 5. 2015 Cehnice CEI* - 80km 7. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 14,68 5:27:02 99,00
1. 5. 2015 Bábolna, HUN CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 15,05 5:19:00 90,20
1. 5. 2015 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Kopecká Tereza Saga du Sauveterre JK Habrovany - - -
17. 4. 2015 Šamorín, SVK S - 80km 3. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 15,67 5:06:15 83,00
17. 4. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 2. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 16,90 7:06:07 165,10
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Lara S JK Habrovany 16,31 5:05:22 97,90
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Šiva 1 JK Habrovany 14,03 8:46:01 156,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 9. Kopecká Tereza Ubayhan du Cade JK Habrovany 15,14 5:17:07 96,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín Z - 48km 10. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 12,64 3:47:50 36,60
18. 9. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 236km FTQ/ME Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
28. 8. 2014 Sartilly, WEG, Francie CEI-CH-W - 160km FTQ/ME TR Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI* - 86km ELIM Kopecká Tereza Melia du Barthas JK Habrovany - - -
5. 7. 2014 Borotín ST - 160km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,66 10:13:12 -
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,66 10:13:12 324,80
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK Z - 46km 3. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 14,77 3:06:53 28,80
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km 2. Kopecká Tereza Penelope 7 JK Habrovany 16,13 3:43:08 52,80
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI* - 82km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,54 4:11:51 118,80
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEI*** - 160km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
25. 4. 2014 Vivaro, ITA CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 17,00 4:56:56 110,00
19. 4. 2014 Weissenhorn, GER CEI* - 90km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,81 4:32:37 124,30

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 18,29 6:50:03 192,40
14. 9. 2013 Most CEI-CH-E - 160km ELIM Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany - - -
16. 8. 2013 Sartilly, FRA CEI** - 129km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI** - 140km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,96 8:29:37 204,10
28. 6. 2013 Solt, HUN CEI** - 120km 8. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 18,56 6:27:51 175,50
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 9,51 6:18:40 63,36
24. 5. 2013 Šamorín, SVK CEI*** - 160km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,10 9:21:23 264,00
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 8. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 11,57 5:11:08 64,48
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI*** - 160km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 15,04 10:38:26 247,50
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Mesal JK Habrovany - - -
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,72 4:30:57 95,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 17,58 4:33:02 101,00
2. 2. 2013 Kathu, JAR CEI** - 120km 2. Kopecká Tereza Cameo Esteem JK Habrovany 15,95 7:33:19 161,20

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK S - 80km 7. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,43 4:52:18 93,00
29. 9. 2012 Valeggio sul Mincio, ITA CEI** - 129km 4. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,35 7:26:01 164,00
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km 3. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 18,04 6:45:50 147,00
6. 7. 2012 Borotín ST - 150km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,05 10:40:43 184,50
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 20,93 3:49:20 90,00
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,94 4:00:41 90,00
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 15,61 2:52:58 62,50
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 19,30 3:06:33 75,00
24. 3. 2012 Hoštka L - 60km 1. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 19,45 3:05:05 83,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,80 4:29:42 120,80
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -
22. 7. 2011 Mikulov CEIYJ** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,71 8:09:20 137,00
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 9. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 11,68 6:50:59 111,60
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,70 4:03:39 82,00
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 4. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 16,96 3:28:43 76,40

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) Z - 40km 1. Kopecká Tereza Sinope JK Habrovany 13,59 2:56:33 41,00
24. 7. 2010 Mikulov CEIYJ** - 136km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 13,17 10:19:26 136,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,24 4:38:27 95,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEI** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 19,26 6:13:48 146,00

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEIYJ* - 89km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 19,50 4:33:47 102,00
29. 8. 2009 Pezinok, Slovensko S - 90km 2. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 15,16 5:56:15 99,00
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 15,22 5:15:17 101,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 9. 2008 Vilémov Z - 46km 3. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 15,60 2:56:57 67,70
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko CEIYJ*** - 120km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,92 8:02:25 122,00

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 10. 2007 Topolčianky (SVK) CEIYJ*** - 120km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,46 8:18:00 123,00
21. 9. 2007 Warka (POL) L - 59km 1. Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 15,33 - 61,90
1. 9. 2007 Most S - 82km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 14,74 5:33:45 111,20
19. 5. 2007 Sloup v Čechách ST - 100km 1. + BC Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří 12,40 8:03:43 134,00
21. 4. 2007 Rakvice S - 80km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JS Veveří - - -

Celkový počet záznamů: 113


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz