Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - jezdec: E1524 Kopecká Luisa

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km 14. Kopecká Luisa Sioux Dakota Petr Jadlovský 12,46 6:25:09 103,00
26. 6. 2015 Šamorín, SVK CEI*** - 160km FTQ/LA Kopecká Luisa Bint Akkra JK Berounka - - -
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km WD Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka - - -

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 7. 2014 Verona, ITA CEIYJ-CH-E - 124km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka - - -
31. 5. 2014 Třebušín Z - 40km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Berounka 10,82 3:41:44 35,40
24. 5. 2014 Šamorín, SVK CEIYJ** - 120km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka - - -
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 5. Kopecká Luisa Böjuss JK Berounka 21,58 1:51:14 37,20

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER S - 80km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 14,34 5:34:37 85,00
19. 10. 2013 Weissenhorn, GER CEIYJ** - 120km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 6. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 13,35 2:59:46 32,64
27. 7. 2013 Tarbes, FRA CEIYJ-CH-W - 120km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JS Likoli 12,58 6:50:17 107,36
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ** - 120km 4. Kopecká Luisa Wint JS Likoli 12,78 9:23:25 156,00
13. 4. 2013 Holzerode (GER) CEIYJ** - 125km 6. Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli 13,13 9:31:01 166,40
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 1. Kopecká Luisa Böjuss JS Likoli 17,67 2:15:48 35,40

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 10. 2012 Fontanafredda, ITA CEI** - 120km 14. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 15,36 7:48:38 143,00
16. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 2. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 14,91 5:21:59 98,80
15. 9. 2012 Most CEIYJ** - 122km 3. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,66 9:38:20 151,62
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 7. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 13,98 5:43:16 109,80
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km 5. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 12,87 6:13:03 105,80
16. 6. 2012 Mikulov CEIYJ* - 100km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 -
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 7. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,03 7:40:23 115,00
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 7. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 12,18 4:55:30 80,20
18. 5. 2012 Aldam Estate, JAR ST - 120km 13. Kopecká Luisa Xina JK Minifarma Sloup 14,73 8:08:55 132,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEIYJ* - 80km ELIM Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup - - -
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km ELIM Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup - - -
24. 3. 2012 Hoštka Z - 40km 11. Kopecká Luisa Böjuss JK Minifarma Sloup 14,07 2:50:34 48,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2011 Most S - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,76 5:48:50 100,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,71 5:50:11 100,80
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:55 92,00
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,63 2:33:35 71,80
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,64 5:06:57 88,00
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,54 4:14:50 85,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 17,45 3:53:50 90,30
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 2. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,02 2:39:49 55,40
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,03 2:51:01 57,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 8. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,46 6:59:02 99,80
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:07 110,60
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 15. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,91 3:01:00 74,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany L - 66km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,53 5:15:56 86,90
22. 8. 2009 Tausche, Německo L - 70km 1. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,60 6:02:00 75,00
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 13. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:01 52,40
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 11. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:09 74,50
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:18 55,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,10 3:28:18 52,80

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 10,38 2:53:22 66,60
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 8. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 13,24 1:50:03 53,00
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 13. Kopecká Luisa Shower JK Minifarma Sloup 9,80 2:33:01 52,00

Celkový počet záznamů: 49


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz