Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - jezdec: E1492 Hradecká Zdeňka

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km FTQ/GA Hradecká Zdeňka Kizbach JO Sulejovice - - -
10. 4. 2016 Praha-Řepy Z - 41km 6. Hradecká Zdeňka Attila 1 JO Sulejovice 13,99 2:55:50 33,67

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 8. 2015 Kolesa CEI* - 90km FTQ/LA Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli - - -
6. 6. 2015 Třeština S - 82km FTQ/LA Hradecká Zdeňka Attila 1 JO Sulejovice - - -
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 7. Hradecká Zdeňka Attila 1 JO Sulejovice 15,30 5:13:39 99,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 9. 2014 Paseky L - 56km 11. Hradecká Zdeňka Attila 1 JS Likoli 13,39 4:11:00 66,40
5. 7. 2014 Borotín Z - 46km 7. Hradecká Zdeňka Attila 1 JS Likoli 13,13 3:30:16 40,80

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km RET Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli - - -
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km ELIM Hradecká Zdeňka Al Rasím JS Likoli - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI* - 86km 5. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,37 6:26:03 106,26
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 7. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,12 6:05:47 101,80
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 3. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat JS Likoli 13,88 5:45:57 92,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km ELIM Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km RET Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -
6. 7. 2012 Borotín S - 80km ELIM Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 7. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,82 8:41:05 143,00
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 4. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,66 4:44:18 83,20
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 5. Hradecká Zdeňka Faloma Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,87 5:45:59 103,80
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 16. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 14,28 5:36:01 96,00
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 14. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 14,26 4:37:47 82,90
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 11. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 14,16 5:38:55 90,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2011 Most Z - 50km 5. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 11,31 4:25:19 66,50
17. 9. 2011 Most S - 80km 4. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,37 6:27:54 99,80
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 11. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,24 3:16:07 56,40
8. 7. 2011 Borotín u Tábora L - 66km 5. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 13,09 5:02:36 94,10
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 14. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 11,33 3:31:53 62,80

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
17. 4. 2010 Kašovice S - 96km 3. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 16,26 5:54:11 118,20

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most ST - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
10. 10. 2009 Most MČR - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km ELIM Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany - - -
15. 8. 2009 Slavošov S - 90km 1. + BC Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany 12,52 7:11:24 129,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 5. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,69 5:50:36 97,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 2. + BC Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,93 4:38:31 94,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 4. Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany 16,03 3:44:32 86,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 14,24 4:25:31 79,20

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km 8. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 16,52 2:32:30 56,80
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad Z - 40km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,52 3:11:45 62,80
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 13. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,36 1:49:28 48,00
21. 6. 2008 Sloup v Čechách ZM - 30km 5. Hradecká Zdeňka Veles 1 JK Bystřany 12,81 2:20:29 51,30
7. 6. 2008 Třebušín ZM - 25km 17. Hradecká Zdeňka River Fair JK Bystřany 13,06 1:54:53 48,00

Celkový počet záznamů: 41


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz