Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MH0354 Stáj Kyselý

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 8. 2018 Topolčianky (SVK) S: - 80 km FTQ/GA Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý - - -
16. 6. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 2. Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý 14,05 4:16:13 70,60
2. 6. 2018 Kalamenová (SVK) L: - 64 km 5. Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý 14,10 4:32:20 55,20
12. 5. 2018 Dlouhomilov Z: - 40 km FTQ/OT Dadáková Pavlína Elterka Stáj Kyselý - - -
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 4. Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý 11,76 5:06:02 69,76
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km RET Trojáková Petra Ibelin ibn Rasim Stáj Kyselý - - -
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 16. Trojáková Petra Sab Stáj Kyselý 15,62 2:33:40 31,20
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 24. Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý 14,29 2:47:56 26,40
20. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI 1*: - 84 km FTQ/ME Kyselá Kateřina zahraniční Stáj Kyselý - - -
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 14. Trojáková Petra Ibelin ibn Rasim Stáj Kyselý 12,50 3:11:57 27,60
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 15. Řežuchová Eliška Tra-Lardin Stáj Kyselý 12,50 3:11:58 27,00

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa Z: - 40km 12. Trojáková Petra Gazal V-CZ (Gazal XXII-1 Báb.) Stáj Kyselý 13,59 2:52:35 25,20
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km FTQ/ME Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
14. 10. 2017 Kolesa S: - 80km 8. Škarabelová Kamila Saria Stáj Kyselý 15,41 5:11:26 82,00
30. 9. 2017 Pohorská Ves L - 60km 7. Trojáková Petra Homér 2 Stáj Kyselý 10,78 5:33:53 65,80
29. 7. 2017 Staré sedlo S - 84km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 13,83 6:04:19 116,90
29. 7. 2017 Staré sedlo S - 84km 2. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 13,83 6:04:20 115,90
29. 7. 2017 Staré sedlo S - 84km 3. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,83 6:04:24 114,90
29. 7. 2017 Staré sedlo S - 84km FTQ/LA Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý - - -
29. 7. 2017 Staré sedlo S - 84km FTQ/LA Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý - - -
1. 7. 2017 Bierun (POL) S - 80km FTC Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý - - -
1. 7. 2017 Bierun (POL) S - 80km FTC Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
10. 6. 2017 Šamorín Challenge Ride (SVK) S - 80km FTQ - ME TR Pospíšilová Jana Ezop Stáj Kyselý - - -
20. 5. 2017 Ciosny (POL) S - 80km 4. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 15,21 5:15:35 86,00
20. 5. 2017 Ciosny (POL) S - 80km FTQ/GA Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý - - -
20. 5. 2017 Ciosny (POL) Z - 43,4km FTC Matlášková Beatrice Kamal Stáj Kyselý - - -
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 2. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,92 4:57:24 78,46
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km FTQ/GA Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km 7. Trojáková Petra Homér 2 Stáj Kyselý 11,16 4:07:23 41,23
13. 5. 2017 Šamorín (SVK) - Spring Classic 2017 L - 60km 2. Pospíšilová Jana Ezop Stáj Kyselý 14,97 4:00:27 48,00
29. 4. 2017 Sloup v Čechách S - 82km 4. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 13,48 6:05:03 100,20
15. 4. 2017 Kolesa L - 60km 2. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 17,02 3:31:35 52,80
15. 4. 2017 Kolesa L - 60km FTQ/GA Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý - - -
8. 4. 2017 Plavecké Podhraie (SVK) L - 60km 1. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 16,08 3:43:52 51,20
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,72 5:05:24 90,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km DSQ Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km FTQ/GA Zagóra Adam SISI (RIF DU MADON III-1) Stáj Kyselý - - -
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 1. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 16,00 3:44:56 61,60
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km 10. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 14,46 4:08:56 54,40
27. 10. 2016 Třeština L - 60 km FTQ/GA Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý - - -
15. 10. 2016 Kolesa L - 60 km 2. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 15,38 3:54:07 52,80
15. 10. 2016 Kolesa Z - 40 km 4. Zagóra Adam SISI (RIF DU MADON III-1) Stáj Kyselý 15,82 2:31:44 28,20
12. 9. 2016 Hoštka Z - 40km 3. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 14,94 2:40:37 28,80
12. 9. 2016 Hoštka Z - 40km 4. Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý 14,94 2:40:39 28,20
26. 8. 2016 Proruby L - 57km 6. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 12,80 4:27:09 63,39
6. 8. 2016 Mengusovce (SVK) CEI 2* - 2x70km 5. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - 9:52:52 196,30
30. 7. 2016 Všetice L - 60km FTC Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý - - -
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 8. Kyselá Kateřina Car Cedar Stáj Kyselý 13,11 3:03:01 42,96
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 2. Pospíšilová Jana Ezop Stáj Kyselý 15,08 2:39:06 28,80
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) Z - 40km 3. Dosedělová Helena Medea Stáj Kyselý 15,08 2:39:07 28,20
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,75 4:42:55 103,80
4. 6. 2016 Solt (HUN) CEI*** - 160km FTQ/GA Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -
13. 5. 2016 Těšánky L - 60km 2. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,86 4:19:39 66,56
9. 1. 2016 Dubai (UAE) CEI*** - 160km FTQ Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice S - 80km FTQ/LA Kyselý Jakub Hasan 4 Stáj Kyselý - - -
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 3. Kyselý Jakub Hasan 4 Stáj Kyselý 15,72 5:20:40 121,00
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 6. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,93 2:52:20 31,80
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 7. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 14,17 2:49:20 31,20
22. 8. 2015 Kolesa S - 80km 1. Kyselý Jakub Hasan 4 Stáj Kyselý 15,66 5:06:28 93,00
22. 8. 2015 Kolesa S - 80km FTQ/LA Doležalová Karin Allastar Stáj Kyselý - - -
22. 8. 2015 Kolesa CEIYJ* - 90km FTQ/LA Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -
22. 8. 2015 Kolesa MČRj,y - 90km FTQ/LA Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -
1. 8. 2015 Zábřeh Z - 40km 2. Škarabelová Kamila Epey Stáj Kyselý 14,19 2:49:05 33,60
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km FTQ/LA Pospíšilová Jana Naira Stáj Kyselý - - -
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km RET Zapletalová Michaela Hasan 4 Stáj Kyselý - - -
1. 8. 2015 Zábřeh ST - 124km FTQ/LA Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km FTQ/LA Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
4. 7. 2015 Borotín L - 61km 12. Kyselá Kateřina Ka Hadiya Stáj Kyselý 12,21 4:59:40 62,40
4. 7. 2015 Borotín S - 82km 1. Kyselá Kateřina Hasan 4 Stáj Kyselý 14,92 5:29:50 104,00
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 3. Zagóra Adam Sheursa Stáj Kyselý 15,36 2:44:04 32,40
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 5. Kubíčková Veronika Arian S Stáj Kyselý 13,34 3:08:57 31,20
6. 6. 2015 Třeština Z - 42km 6. Kyselá Kateřina Ka Hadiya Stáj Kyselý 13,34 3:08:56 30,60
6. 6. 2015 Třeština S - 82km FTQ/LA Pospíšilová Jana Naira Stáj Kyselý - - -
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 14,86 6:55:56 140,40
23. 5. 2015 Šamorín, SVK CEI** - 120km 7. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 19,41 6:11:00 169,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 4. Pospíšilová Jana Naira Stáj Kyselý 15,09 5:18:01 100,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/MI Kyselá Kateřina Lombardo S Stáj Kyselý - - -
8. 5. 2015 Cehnice ST - 100km FTQ/LA Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
17. 4. 2015 Šamorín, SVK L - 60km 1. Kyselá Kateřina Lombardo S Stáj Kyselý 15,84 3:47:12 -
17. 4. 2015 Šamorín, SVK CEIYJ** - 120km 1. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 18,59 6:27:23 159,90
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 3. Kyselá Kateřina Lombardo S Stáj Kyselý 15,14 2:38:34 34,80
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 3. Pospíšilová Jana Ares 8 Stáj Kyselý 14,83 4:02:46 61,60
28. 3. 2015 Hoštka ST - 100km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 14,85 6:44:05 136,80
21. 3. 2015 Dubai, UAE ST - 120km 108. Kyselá Kateřina Dahab Stáj Kyselý 15,33 7:49:34 243,60

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 3. Zagóra Adam Sheursa Stáj Kyselý 14,86 2:41:34 32,40
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 1. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 15,61 3:50:41 68,00
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 5. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,32 3:55:01 64,80
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 1. Zapletalová Michaela Nostalgie 1 Stáj Kyselý 15,82 3:47:37 63,20
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 6. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,43 3:53:18 59,20
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý - - -
19. 7. 2014 Třeština CEI** - 120km 1. Doležalová Karin Allastar Stáj Kyselý 15,21 7:53:27 179,40
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK S - 83km ELIM Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km ELIM Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý - - -
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 1. Doležalová Karin Allastar Stáj Kyselý 17,48 4:34:33 118,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 2. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,56 4:49:50 127,00
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 3. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 16,53 4:50:20 116,00
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 2. Kyselá Kateřina Ai Dolah Umar Stáj Kyselý 15,76 3:48:29 61,60
10. 5. 2014 Slavošov S - 100km ELIM Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý - - -
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 1. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 15,52 2:34:36 42,00
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 3. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 15,39 3:53:59 64,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 18,59 4:18:14 107,00
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 4. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 17,52 4:33:54 105,00
12. 4. 2014 Plavecké Podhradie, SVK L - 60km RET Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý - - -
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 19. Pospíšilová Jana El Fahir Bay Stáj Kyselý 14,80 2:42:07 28,80

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEIYJ* - 85km 3. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,84 5:22:01 99,00
28. 9. 2013 Paseky L - 56km 2. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 20,70 2:42:20 71,20
28. 9. 2013 Paseky L - 56km 7. Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý 17,36 3:13:30 67,20
24. 8. 2013 Kolesa Z - 40km 2. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 21,40 1:52:08 35,40
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 9. Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý 17,37 3:27:15 69,60
24. 8. 2013 Kolesa ST - 100km 2. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 17,52 5:42:29 138,00
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 17,20 4:39:04 106,80
10. 8. 2013 Slavošov S - 80km ELIM Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý - - -
11. 7. 2013 Mengusovce, SVK CEI** - 140km ELIM Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý - - -
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 11. Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý 13,26 4:04:18 45,78
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km ELIM Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý - - -
5. 7. 2013 Borotín ST - 114km 2. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 14,86 7:40:15 -
5. 7. 2013 Borotín MČRj,y - 114km 2. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 14,86 7:40:15 247,84
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 11. Zapletalová Michaela Sulejka Stáj Kyselý 11,64 3:57:04 30,96
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 12. Kyselá Kateřina Nostalgie 1 Stáj Kyselý 11,64 3:57:06 30,36
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 6. Matlášková Beatrice Gloria al Amar Stáj Kyselý 14,08 4:32:47 67,52
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 2. Matlášková Beatrice Hasan 4 Stáj Kyselý 14,43 2:46:22 35,88
1. 6. 2013 Třebušín S - 80km 5. Kyselý Jakub Makram 5 SK/Orkán Stáj Kyselý 12,26 6:31:27 108,60
11. 5. 2013 Těšánky Z - 40km 1. Matlášková Beatrice Gloria al Amar Stáj Kyselý 15,98 2:30:10 36,24
11. 5. 2013 Těšánky S - 80km 2. Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý 13,27 6:01:42 100,80
11. 5. 2013 Těšánky ST - 100km 1. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,79 6:20:05 160,80
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEI** - 120km ELIM Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý - - -
4. 5. 2013 Bábolna, HUN CEIYJ* - 80km ELIM Zapletalová Michaela Poesia Stáj Kyselý - - -
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 8. Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý 15,45 3:53:01 56,80
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km 8. Kyselý Jakub Makram 5 SK/Orkán Stáj Kyselý 15,08 5:18:25 88,00
23. 3. 2013 Hoštka L - 60km RET Kyselá Kateřina Sulejka Stáj Kyselý - - -
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 1. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,75 4:46:37 94,00
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,75 4:46:38 90,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 9. 2012 Paseky S - 85km 1. Zapletalová Michaela Samír 9 Stáj Kyselý 15,71 5:24:36 119,20
29. 9. 2012 Paseky S - 85km ELIM Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý - - -
15. 9. 2012 Most S - 80km 1. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 16,67 4:47:55 110,80
15. 9. 2012 Most S - 80km ELIM Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý - - -
15. 9. 2012 Most CEIYJ* - 80km 1. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 17,36 4:36:31 108,80
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) L - 60km 6. Kyselý Jakub Samír 9 Stáj Kyselý 14,87 3:43:26 63,00
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) L - 60km 7. Zapletalová Michaela Onufry Stáj Kyselý 14,87 3:43:27 62,00
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 3. + BC Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 15,14 5:17:07 123,80
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 11. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 12,27 6:31:15 105,80
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 12. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 12,27 6:31:17 104,80
28. 7. 2012 Vilémov S - 80km ELIM Zapletalová Michaela Onufry Stáj Kyselý - - -
21. 7. 2012 Mošovce (SVK) S - 85km 4. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,77 5:03:57 88,00
13. 7. 2012 Zakrzow (POL) CEI** - 120km RET Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý - - -
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 1. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 17,80 4:43:09 104,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 2. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,95 5:15:54 103,40
16. 6. 2012 Mikulov S - 84km 3. + BC Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,95 5:15:55 112,40
16. 6. 2012 Mikulov CEI* - 100km 10. Wagner Lenka Egbar Stáj Kyselý 14,50 6:53:56 112,00
2. 6. 2012 Třebušín S - 80km 4. Kyselý Jakub Samír 9 Stáj Kyselý 14,16 5:39:05 108,60
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 4. Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý 19,14 6:16:10 139,00
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 6. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 16,12 4:01:55 86,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 7. Kyselý Jakub Samír 9 Stáj Kyselý 16,12 4:01:57 85,70
12. 5. 2012 Břidličná L - 65km 8. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,70 4:08:20 84,70
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km 3. + BC Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 14,41 5:33:07 115,80
5. 5. 2012 Slavošov S - 80km ELIM Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý - - -
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI*** - 160km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 9. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,05 4:23:09 87,90
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 10. Řežuchová Eliška Ermidor Stáj Kyselý 15,05 4:23:10 86,90
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 9. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 15,01 5:19:51 92,00
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 10. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 15,01 5:19:52 91,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2011 Paseky S - 90km 1. + BC Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý 14,17 6:21:05 136,80
21. 9. 2011 Bratislava-Bábolna (SVK-HUN) CEI*** - 253km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
18. 9. 2011 Most L - 61km 2. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 15,56 3:55:17 79,80
17. 9. 2011 Most CEI* - 80km 2. + BC Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý 17,77 4:30:07 101,00
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 7. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 16,64 3:36:20 88,60
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 1. + BC Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 14,98 6:40:30 136,00
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 4. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,88 2:53:46 58,60
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 5. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 14,95 4:00:51 78,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 2. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 19,23 4:40:52 99,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 3. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 19,23 4:40:52 -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 8. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,04 2:55:32 66,10
1. 7. 2011 Kuznia Nowowiejska (POL) CEI*** - 160km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km ELIM Zapletalová Michaela Ermidor Stáj Kyselý - - -
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 7. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 13,91 4:18:50 85,20
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km RET Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 8. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 16,62 2:28:00 52,60
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 13. Zapletalová Michaela Ermidor Stáj Kyselý 16,32 2:27:06 56,00
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 14. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 16,31 :: 55,00
16. 4. 2011 Kašovice Z - 44km 14. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 13,17 3:20:27 61,20
16. 4. 2011 Kašovice Z - 44km 18. Kyselý Jakub Ermidor Stáj Kyselý 12,46 3:31:54 57,20
9. 4. 2011 Gartow, Německo CEI* - 90km 7. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 17,84 5:02:38 119,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) L - 60km ELIM Kyselá Kateřina Hosam I-3 SK/Kasar Stáj Kyselý - - -
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) S - 81km 1. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 18,81 4:18:25 95,00
3. 9. 2010 Kuznia Nowowiejska, POL CEI** - 120km 3. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 17,23 6:57:48 126,00
10. 7. 2010 Stare Zukowice, POL CEI** - 120km 1. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 15,31 7:49:20 127,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km RET Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
29. 5. 2010 Šamorín, Slovensko S - 80km 2. Kyselá Kateřina Hassan B Stáj Kyselý 17,77 4:30:07 88,00
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km ELIM Kyselý Jakub Dezal Stáj Kyselý - - -
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko L - 60km 11. Kubíčková Veronika Hassan B Stáj Kyselý 15,95 3:45:46 74,00
1. 5. 2010 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km 2. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 16,33 9:47:57 164,00
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 2. Kyselá Kateřina Hassan B Stáj Kyselý 20,03 2:23:48 87,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 10. Kyselý Jakub Dezal Stáj Kyselý 14,67 3:28:39 64,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 7. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 16,63 5:21:05 109,70
10. 10. 2009 Most CEI*** - 164km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 17,87 2:31:07 67,50
3. 9. 2009 Bábolna, Maďarsko CEIYJ-CH-E - 118km 36. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 19,00 6:12:32 175,00
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 3. Kubíčková Veronika Nádherná Stáj Kyselý 17,46 2:17:25 62,40
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km RET Škábová Lucie Žoly Stáj Kyselý - - -
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km RET Kyselá Kateřina Fath Nour Stáj Kyselý - - -
3. 7. 2009 Pardubice CEI** - 120km 1. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 18,34 6:32:32 127,00
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km ELIM Kyselá Kateřina Líra Stáj Kyselý - - -
30. 5. 2009 Bad Blumau, Rakousko CEI* - 80km 1. + BC Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 17,62 4:39:15 101,00
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 8. Kubíčková Veronika Nádherná Stáj Kyselý 16,73 2:30:36 60,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 9. Kyselá Kateřina Líra Stáj Kyselý 16,73 2:30:38 59,80
1. 5. 2009 Bábolna, Maďarsko S - 90km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý - - -
1. 5. 2009 Bábolna, Maďarsko CEI** - 120km 1. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 19,47 6:09:52 140,00
1. 5. 2009 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 10. 2008 Topolčianky, Slovensko S - 80km 3. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 18,28 4:22:35 81,00
11. 10. 2008 Most L - 65km ELIM Pospíšilová Naďa Svratka Stáj Kyselý - - -
11. 10. 2008 Most S - 81km 1. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 17,32 4:40:37 -
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 1. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 17,32 4:40:37 95,00
11. 10. 2008 Most CEIYJ** - 81km 2. Kyselá Kateřina Kiev de Villeneuve Stáj Kyselý 13,38 6:03:12 81,00
27. 9. 2008 Oviedo, Španělsko CEIYJ-CH-E - 120km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
5. 9. 2008 Warka, Polsko L - 65km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 16,56 3:55:28 67,00
5. 9. 2008 Warka, Polsko CEI** - 80km 1. Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 18,87 4:14:24 82,00
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 4. Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 14,63 6:09:12 126,80
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy S - 90km 7. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 10,98 8:11:44 123,80
18. 7. 2008 Kuznia Nowowiejska, Polsko CEI** - 80km 2. Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 17,12 4:40:20 81,00
18. 7. 2008 Kuznia Nowowiejska, Polsko CEIYJ** - 80km 1. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 15,99 5:00:15 81,00
21. 6. 2008 Sloup v Čechách S - 94km 1. + BC Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 14,00 6:42:45 126,70
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko CEIYJ** - 80km ELIM Pospíšilová Naďa Lavina 3 Stáj Kyselý - - -
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko L - 60km 1. Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 18,78 3:11:42 62,00
3. 5. 2008 Bábolna, Maďarsko CEI** - 80km 1. Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 19,24 4:09:27 91,00
3. 5. 2008 Bábolna, Maďarsko CEIYJ*** - 120km 6. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 14,57 8:14:12 122,00
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km 9. Kyselá Kateřina Germaine Stáj Kyselý 16,60 3:26:03 69,70

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 10. 2007 Topolčianky (SVK) CEI** - 80km 6. Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý 16,13 4:57:39 81,00
21. 9. 2007 Warka (POL) CEI*** - 132km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
21. 9. 2007 Warka (POL) CEI*** - 160km ELIM Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý - - -
15. 9. 2007 Paseky Z - 50km 4. + BC Kyselý Jakub Woody 3 Stáj Kyselý 15,15 3:17:58 77,50
1. 9. 2007 Most S - 82km 2. Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý 14,74 5:33:47 100,20
1. 9. 2007 Most ST - 105km 2. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 14,29 7:20:55 128,10
25. 8. 2007 Nučice L - 75km 1. + BC Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý 13,52 5:32:53 102,80
25. 8. 2007 Nučice L - 75km ELIM Kyselá Kateřina Jasmina CZ-SH-A-163 Stáj Kyselý - - -
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy L - 60km 4. Kyselý Jakub Lavina 3 Stáj Kyselý 12,34 4:51:44 87,20
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy S - 90km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
23. 6. 2007 Assisi (ITA) CEI*** - 120km ELIM Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý - - -
9. 6. 2007 Zelčín Z - 54km 2. Pospíšilová Naďa Jasmina CZ-SH-A-163 Stáj Kyselý 12,84 4:12:14 64,40
9. 6. 2007 Zelčín S - 81km 3. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 14,16 5:43:14 89,10
19. 5. 2007 Sloup v Čechách L - 75km 3. Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý 12,25 6:07:26 91,80
19. 5. 2007 Sloup v Čechách ST - 100km RET Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
28. 4. 2007 Bábolna (HUN) CEI*** - 160km ELIM Kyselý Jakub Borodino Stáj Kyselý - - -
21. 4. 2007 Rakvice Z - 40km 13. Kyselý Jakub Lulu Min Gracie Stáj Kyselý 12,28 3:15:22 45,00
21. 4. 2007 Rakvice L - 66km 4. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 12,61 5:13:57 75,60
10. 2. 2007 Boudthib (UAE) CEIYJ** - 100km 7. Kyselá Kateřina Ramalea Captain Stáj Kyselý 20,59 4:51:24 147,00

Celkový počet záznamů: 245


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz