Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MH0160 SK Pental Břidličná

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 5. 2018 Dlouhomilov Z: - 40 km 4. Klech Josef Kody SK Pental Břidličná 12,53 3:11:34 33,48
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 3. Klech Josef Kody SK Pental Břidličná 20,79 1:55:26 39,00

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa Z: - 40km 2. Klech Josef Kody SK Pental Břidličná 18,13 2:12:24 31,20
3. 6. 2017 Kalamenova (SVK) Z - 44km splnil Kocourková Kateřina Tarek ibn Tahassoun SK Pental Břidličná 13,04 3:22:33 26,40
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec Z - 46km 2. Klech Josef Kody SK Pental Břidličná 13,78 3:20:17 44,23
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 4. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,96 2:48:24 35,89
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 10. Kocourková Kateřina Tarek ibn Tahassoun SK Pental Břidličná 11,30 3:43:07 32,29
1. 4. 2017 Hoštka Z - 40km 21. Kocourková Kateřina Tarek ibn Tahassoun SK Pental Břidličná 11,39 3:30:38 25,80

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km 4. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,37 5:12:17 97,00
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km FTQ/GA Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km FTQ/GA Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km FTQ/GA Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
9. 4. 2016 Plavecké Podhradie (SVK) CEI* - 80km WD Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
9. 4. 2016 Plavecké Podhradie (SVK) S - 80km WD Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
26. 9. 2015 Paseky S - 84km 2. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,75 5:19:56 122,00
26. 9. 2015 Paseky S - 84km FTQ/LA Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 2. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 14,23 2:48:40 34,20
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 5. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 13,84 2:53:21 32,40
22. 8. 2015 Kolesa S - 80km 6. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 14,71 5:26:20 88,00
1. 8. 2015 Zábřeh Z - 40km 1. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 14,19 2:49:08 34,20
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 2. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,09 6:05:52 118,00
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 3. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,07 6:06:18 117,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 6. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,40 4:05:27 64,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 13. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,40 4:05:27 58,40
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Klech Josef Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/LA Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km FTQ/LA Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná - - -
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 8. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,46 2:35:17 37,80
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 16. Sláma Vladimír Jakub Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,03 2:39:41 33,00
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 9. Kocourková Kateřina Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 13,76 4:21:36 56,80
28. 3. 2015 Hoštka L - 60km 10. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 13,76 4:21:38 56,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
13. 9. 2014 Těšánky Z - 40km 1. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,45 2:35:20 33,60
13. 9. 2014 Těšánky L - 60km 4. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,60 3:50:51 65,60
24. 8. 2014 Kolesa L - 60km DSQ Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
19. 7. 2014 Třeština L - 60km 3. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,76 3:48:30 61,60
19. 7. 2014 Třeština L - 60km ELIM Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná - - -
19. 7. 2014 Třeština CEIYJ* - 86km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
21. 6. 2014 Plavecké Podhradie, SVK CEIYJ* - 83km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 3. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 15,17 3:57:19 67,20
15. 6. 2014 Pyskočely L - 60km 4. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,17 3:57:22 66,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 5. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,32 2:36:40 49,20
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 2. Klech Josef Blitz Wind SK Pental Břidličná 15,34 2:36:27 41,40
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 4. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,31 2:36:43 40,20
26. 4. 2014 Těšánky L - 60km 8. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 13,31 4:30:30 59,20
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 21. Sláma Vladimír Jakub Ai Dolah Umar SK Pental Břidličná 13,26 3:01:02 27,60
29. 3. 2014 Hoštka Z - 40km 22. Kocourková Kateřina Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 13,22 3:01:36 27,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín S - 80km RET Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
3. 10. 2013 Zakrzow (POL) CEIYJ* - 80km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 1. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 16,31 4:54:14 109,00
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 5. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 15,18 3:33:25 49,20
5. 7. 2013 Borotín ST - 114km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 12,51 9:06:54 -
5. 7. 2013 Borotín MČRj,y - 114km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 12,51 9:06:54 228,64
15. 6. 2013 Mikulov Z - 46km 6. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 14,54 3:09:52 34,20
15. 6. 2013 Mikulov L - 64km 3. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,22 4:12:21 69,92
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km 10. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 11,52 5:12:23 62,88
11. 5. 2013 Těšánky S - 80km 1. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,54 5:30:12 101,80
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) Z - 40km 14. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 12,42 3:13:17 27,00
13. 4. 2013 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 7. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 16,58 3:37:07 57,60
23. 3. 2013 Hoštka Z - 40km 14. Sláma Vladimír Jakub Sheryz la Fay SK Pental Břidličná 12,32 3:14:44 27,60

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) L - 60km 9. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 13,28 4:30:55 60,00
25. 8. 2012 Kaľamenová (SVK) S - 80km 2. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,05 5:18:40 82,00
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km 7. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 12,99 4:37:03 79,60
28. 7. 2012 Vilémov L - 60km ELIM Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná - - -
16. 6. 2012 Mikulov Z - 42km 15. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,07 3:28:46 53,20
16. 6. 2012 Mikulov MČRj,y - 100km 6. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,26 6:33:14 116,00
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 2. Němečková Eliška Aron-h SK Pental Břidličná 14,66 3:04:08 61,50
12. 5. 2012 Břidličná Z - 45km 7. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,42 3:37:28 56,50
12. 5. 2012 Břidličná S - 85km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
14. 4. 2012 Plavecké Podhradie (SVK) L - 60km 5. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 17,06 3:31:03 71,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km RET Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 13,88 5:45:52 93,00
11. 6. 2011 Kalamenová (SVK) S - 80km 2. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 12,73 6:17:27 81,00
14. 5. 2011 Břidličná Z - 41km 3. Simonová Vanessa Rabia Bint Ramzi SK Pental Břidličná 18,27 2:14:39 57,60
14. 5. 2011 Břidličná L - 59km 5. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,93 3:42:10 75,40

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Mošovce, SVK L - 60km 2. Simonová Vanessa Dahir SK Pental Břidličná 14,03 4:16:31 66,00
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 3. Simonová Vanessa Dahir SK Pental Břidličná 16,06 3:44:07 82,60
14. 8. 2010 Vilémov L - 60km 4. + BC Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 16,02 3:44:47 91,60
24. 7. 2010 Mikulov Z - 54km 1. Simonová Vanessa Dahir SK Pental Břidličná 15,26 3:32:15 74,00
24. 7. 2010 Mikulov L - 68km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,35 4:44:19 86,30
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko Z - 40km 5. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,81 2:42:03 50,00
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 1. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 20,19 1:58:51 54,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 2. Simonová Vanessa Dahir SK Pental Břidličná 20,19 1:58:52 53,40

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany ZM - 24km 1. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,95 1:51:14 44,00
29. 8. 2009 Pezinok, Slovensko ZM - 20km RET Němečková Eliška Aron-h SK Pental Břidličná - - -
29. 8. 2009 Pezinok, Slovensko Z - 40km 6. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 11,68 3:25:24 41,00
22. 8. 2009 Nučice ZM - 25km 2. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,64 1:58:41 43,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 2. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,88 1:56:26 46,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 4. Němečková Eliška Aron-h SK Pental Břidličná 13,01 1:55:20 44,30
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,32 2:36:38 61,40
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 4. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 13,71 2:11:16 41,00
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -

Celkový počet záznamů: 93


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz