Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MF0385 4 Horse Team

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 19. Hobzík Vojtěch Gultekin 4 Horse Team 12,28 3:15:27 31,40
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km FTQ Nováková Jana Khan-Dengri 4 Horse Team - - -
6. 7. 2018 Borotín 3xST - 150 km 3. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 12,44 12:03:24 217,80
16. 6. 2018 Dlouhomilov Z: - 40 km 7. Hobzík Vojtěch Gultekin 4 Horse Team 11,61 3:26:42 34,10
16. 6. 2018 Dlouhomilov Z: - 40 km 8. Šiftová Kateřina Wadi Madani 4 Horse Team 11,61 3:26:43 33,50
26. 5. 2018 Budislavice L: - 66 km FTQ/GA Hrubá Tereza Farida AQ 4 Horse Team - - -
12. 5. 2018 Dlouhomilov L: - 60 km 1. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 12,47 4:48:35 72,16
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) CEI 1* - 82 km 17. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 15,77 5:11:54 96,80
11. 5. 2018 Šamorín (SVK) S - 82 km 6. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 14,27 5:44:43 85,00
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 1. Másilková Pavla Zibekar 4 Horse Team 20,83 1:55:14 40,20
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 6. Kašparová Markéta Marhori 4 Horse Team 17,27 2:18:57 37,20
27. 4. 2018 Kolesa Z: - 40 km 19. Velichová Zuzana Khan-Dengri 4 Horse Team 15,14 2:38:33 29,40
27. 4. 2018 Kolesa L: - 60 km 6. Hrubá Veronika Farida AQ 4 Horse Team 15,85 3:47:07 52,00
27. 4. 2018 Kolesa S: - 80 km 9. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 14,30 5:35:40 84,00
31. 3. 2018 Hoštka S: - 80 km FTC Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team - - -
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 8. Hrubá Tereza Farida AQ 4 Horse Team 14,94 2:40:40 31,20
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 10. Janatová Milada Jamala 4 Horse Team 12,75 3:08:17 30,00
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 11. Rejl Vlastimil Hakim El Nil 4 Horse Team 12,75 3:08:18 29,40
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km 12. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 12,73 3:08:33 28,80
31. 3. 2018 Hoštka Z: - 40 km NQF Velichová Zuzana Khan-Dengri 4 Horse Team - - -

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa L: - 60km 10. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 14,47 4:08:47 50,40
9. 9. 2017 Hoštka S - 80km 2. Másilková Pavla Zibekar 4 Horse Team 17,48 4:34:31 89,00
9. 9. 2017 Hoštka L - 60km 12. Janatová Milada Melisa 14 4 Horse Team 13,94 4:18:17 48,80
9. 9. 2017 Hoštka L - 60km 13. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 13,94 4:18:18 48,00
12. 8. 2017 Budislavice L - 63km RET Králová Kateřina Arabli Shael 4 Horse Team - - -
12. 8. 2017 Budislavice Z - 42km 6. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 15,34 2:44:17 39,50
29. 7. 2017 Staré sedlo Z - 44km 3. Králová Kateřina Al-Khan 4 Horse Team 12,90 3:24:39 38,45
5. 7. 2017 Borotín S - 90km 4. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha 4 Horse Team 12,58 7:09:07 121,80
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 2. Másilková Pavla Zibekar 4 Horse Team 16,47 4:57:30 94,60
10. 6. 2017 Slavošov CEI ** - 120km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,60 8:49:36 -
10. 6. 2017 Slavošov MČR - 120km 3. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,60 8:49:36 237,10
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 2. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 14,61 5:28:34 104,80
10. 6. 2017 Slavošov S - 80km 7. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 12,81 6:14:48 99,80
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 3. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha 4 Horse Team 12,94 4:38:18 59,70
10. 6. 2017 Slavošov L - 60km 4. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 12,93 4:38:20 58,90
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km FTQ/GA Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team - - -
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km 9. Janatová Milada Melisa 14 4 Horse Team 11,39 3:41:15 32,89
29. 4. 2017 Sloup v Čechách Z - 42km FTQ/GA Rejl Vlastimil Hakim El Nil 4 Horse Team - - -
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 15. Boudníková Petra Al Gata 4 Horse Team 13,52 2:57:31 26,40
15. 4. 2017 Kolesa Z - 40km 16. Králová Kateřina Al-Khan 4 Horse Team 13,52 2:57:32 25,80
15. 4. 2017 Kolesa S - 80km 1. Másilková Pavla Zibekar 4 Horse Team 15,55 5:08:40 82,00
15. 4. 2017 Kolesa ST - 100km 1. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 14,76 6:46:35 124,80
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km RET Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha 4 Horse Team - - -
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 2. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 15,72 5:05:25 89,00
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 4. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 15,36 5:12:31 87,00
1. 4. 2017 Hoštka S - 80km 5. Turková Gabriela Psyche Amon 4 Horse Team 15,05 5:19:01 86,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/ME Janatová Milada Sioux Dakota 4 Horse Team - - -
12. 9. 2016 Hoštka S - 80km 6. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,30 6:30:13 91,00
12. 9. 2016 Hoštka S - 80km FTQ/GA Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team - - -
12. 9. 2016 Hoštka Z - 40km 6. Kutilová Eva Eshret 4 Horse Team 12,75 3:08:17 27,00
26. 8. 2016 Proruby S - 80km 6. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 14,15 5:39:18 106,60
17. 8. 2016 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 5. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 16,44 4:51:55 91,30
30. 7. 2016 Všetice Z - 40km 14. Hrubá Veronika Farida AQ 4 Horse Team 10,90 3:40:17 39,36
5. 7. 2016 Borotín MČR senioři - 120km 3. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,46 9:38:06 235,52
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 3. Hrubá Tereza Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 14,78 5:24:45 87,00
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km 3. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 14,56 5:25:35 101,80
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 8. Kutilová Eva Zita 8 4 Horse Team 14,18 4:01:10 59,98
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km 9. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 14,18 4:01:14 59,18
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) L - 57km FTQ/GA Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team - - -
14. 5. 2016 Šamovín (SVK) CEI* - 80km 2. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 18,25 4:23:00 91,30
30. 4. 2016 Mimoň L - 66km 12. Kutilová Eva Morgana 1 4 Horse Team 13,54 4:52:34 64,48
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km 12. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 11,50 3:49:35 31,44
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km 13. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 11,50 3:49:36 30,84
30. 4. 2016 Mimoň Z - 44km FTQ/ME Střihavková Kamila Ottina 4 Horse Team - - -
23. 4. 2016 Šamorín (SVK) - Nature Endurance Welcome 2016 S - 80km 5. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 15,89 5:02:07 82,00
10. 4. 2016 Praha-Řepy L - 59km 4. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 14,01 4:12:36 63,90
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 3. Hrubá Veronika Sahran Ibn Ghazal 4 Horse Team 15,34 3:54:42 57,60
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 4. Kutilová Eva Morgana 1 4 Horse Team 15,24 3:56:11 56,80
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 5. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 15,24 3:56:12 56,00
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 5. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 15,62 5:07:23 97,00

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 10. 2015 Proruby Z - 43km 1. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 13,57 3:10:06 38,40
3. 10. 2015 Proruby Z - 43km 4. Kutilová Eva Morgana 1 4 Horse Team 13,57 3:10:07 36,60
3. 10. 2015 Proruby Z - 43km FTQ/LA Schovánková Jitka Attiya 4 Horse Team - - -
3. 10. 2015 Proruby Z - 43km FTQ/LA Střihavková Kamila Blueberry Boy 4 Horse Team - - -
3. 10. 2015 Proruby L - 65km FTQ/LA Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team - - -
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 6. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,12 8:15:05 137,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km 7. Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team 12,12 8:14:56 136,00
26. 9. 2015 Paseky S - 100km FTQ/LA Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team - - -
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 4. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 13,48 4:26:58 56,80
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 12. Střihavková Kamila Blueberry Boy 4 Horse Team 11,55 5:11:40 50,40
22. 8. 2015 Kolesa L - 60km 13. Prchlá Naděžda Ottina 4 Horse Team 11,55 5:11:44 49,60
22. 8. 2015 Kolesa ST - 100km FTQ/LA Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team - - -
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 4. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 13,64 6:44:37 116,00
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km 8. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,90 9:36:36 244,80
1. 8. 2015 Zábřeh MČR - 124km RET Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team - - -
4. 7. 2015 Borotín ZM - 21km 2. Kutilová Eva Eshret 4 Horse Team 11,73 1:47:24 10,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 12. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 11,38 5:32:09 59,20
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team - - -
6. 6. 2015 Třeština L - 63km FTQ/LA Kutilová Eva Mahirli 4 Horse Team - - -
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 3. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 14,22 7:14:30 138,00
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 14,22 7:14:31 136,80
6. 6. 2015 Třeština ST - 103km 5. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 14,22 7:14:35 135,60
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 7. Rysková Naďa Blueberry Boy 4 Horse Team 9,77 4:05:36 34,20
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km RET Střihavková Kamila Baron 20 4 Horse Team - - -
29. 5. 2015 Třebušín L - 60km 1. Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team 13,55 4:25:37 70,40
8. 5. 2015 Cehnice Z - 40km 1. Rejl Vlastimil Jamala 4 Horse Team 12,90 3:06:06 33,60
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 4. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,58 4:46:07 66,40
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 6. Střihavková Kamila Fahtim 4 Horse Team 12,58 4:46:06 64,80
8. 5. 2015 Cehnice L - 60km 16. Kutilová Eva Mahirli 4 Horse Team 11,19 5:21:50 56,80
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 9. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,82 5:47:17 95,00
8. 5. 2015 Cehnice S - 80km 10. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,82 5:47:18 94,00
26. 4. 2015 Slavošov Z - 40km 1. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 14,20 2:49:01 33,60
26. 4. 2015 Slavošov S - 80km 2. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 16,77 4:46:12 104,00
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 15. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 12,24 3:16:08 33,60
11. 4. 2015 Všetice Z - 40km 17. Střihavková Kamila Ottina 4 Horse Team 12,24 3:16:07 32,40
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 8. Kutilová Eva Mahirli 4 Horse Team 14,38 2:46:57 31,80
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 9. Janatová Milada Zita 8 4 Horse Team 14,37 2:46:58 31,20
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 10. Střihavková Kamila Ottina 4 Horse Team 14,37 2:46:59 30,60
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 11. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 14,37 2:47:01 30,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 2. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 17,09 4:40:50 103,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 12. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 12,78 6:15:29 93,00
28. 3. 2015 Hoštka S - 80km 13. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,78 6:15:30 92,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 6. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,86 4:36:57 70,40
2. 11. 2014 Borotín L - 64km 7. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,86 4:36:59 69,60
27. 9. 2014 Paseky L - 56km 16. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 11,34 4:56:12 62,40
27. 9. 2014 Paseky L - 56km 17. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 11,34 4:56:13 61,60
27. 9. 2014 Paseky S - 84km 7. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 12,36 6:47:42 117,00
24. 8. 2014 Kolesa Z - 40km 7. Kutilová Eva Mahirli 4 Horse Team 13,73 2:54:51 28,20
24. 8. 2014 Kolesa L - 60km 8. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 10,65 5:37:54 51,20
24. 8. 2014 Kolesa L - 60km 9. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 10,65 5:37:55 50,40
24. 8. 2014 Kolesa ST - 100km 2. Rejl Vlastimil Hamir 1 4 Horse Team 13,99 7:08:48 126,00
24. 8. 2014 Kolesa ST - 100km 4. + BC Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,55 7:22:49 135,60
24. 8. 2014 Kolesa ST - 100km FTQ/LA Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team - - -
19. 7. 2014 Třeština T - 142km 1. + BC Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 13,24 10:43:30 235,20
19. 7. 2014 Třeština T - 142km 2. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 13,24 10:43:35 219,80
5. 7. 2014 Borotín Z - 46km ELIM Boudníková Petra Khan-Dengri 4 Horse Team - - -
5. 7. 2014 Borotín S - 102km ELIM Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team - - -
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 23. Prchlá Naděžda Ottina 4 Horse Team 10,91 3:40:00 38,40
15. 6. 2014 Pyskočely Z - 40km 24. Rysková Naďa Dirian 4 Horse Team 10,91 3:40:01 37,80
15. 6. 2014 Pyskočely S - 80km 4. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 14,98 5:20:22 115,00
31. 5. 2014 Třebušín L - 60km 7. Perlíková Magdalena Alex 9 4 Horse Team 10,28 5:50:19 63,20
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 9. Prchlá Naděžda Baron 20 4 Horse Team 10,57 3:47:02 29,40
10. 5. 2014 Slavošov Z - 40km 10. Rysková Naďa Ottina 4 Horse Team 10,56 3:47:13 28,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 12. Fiľakovská Ivana Jamala 4 Horse Team 14,27 2:48:09 35,40
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 3. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,65 9:29:01 175,20
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 4. Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 12,65 9:29:03 174,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 6. Rejl Vlastimil Marhori 4 Horse Team 16,94 3:32:27 64,00
29. 3. 2014 Hoštka L - 60km 15. Perlíková Magdalena Alex 9 4 Horse Team 15,27 3:55:49 56,80
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 3. + BC Janatová Milada Morgana 1 4 Horse Team 14,75 6:46:43 150,00
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km 4. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 14,75 6:46:45 136,80

Celkový počet záznamů: 140


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz