Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - stáj: MB0189 JK Dálkoplaz

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín 2xS - 100 km 2. + BC Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,52 6:53:13 133,00
26. 5. 2018 Budislavice ST: - 110 km 1. + BC Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 12,17 9:02:21 155,20

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 10. 2017 Kolesa Z: - 40km 7. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 15,78 2:32:04 28,20
5. 7. 2017 Borotín 2xS - 2x54km 3. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 11,96 9:01:49 145,56
10. 6. 2017 Slavošov CEI * - 80km 5. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,54 5:30:12 91,30

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština S - 80 km FTQ/GA Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz - - -
15. 10. 2016 Kolesa S - 80 km 1. + BC Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 15,97 5:00:32 96,00
1. 10. 2016 Paseky L - 56 km 5. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 14,32 3:54:43 63,94
26. 8. 2016 Proruby S - 80km 7. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 13,47 5:56:17 105,60
30. 7. 2016 Všetice L - 60km FTQ/GA Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz - - -
25. 6. 2016 Šamorín (SVK) S - 80km 8. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 13,64 5:51:46 82,00
11. 6. 2016 Slavošov (CZE) S - 80km FTQ/GA Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz - - -
28. 5. 2016 Třebušín L - 60km 4. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,63 4:45:02 68,16
13. 5. 2016 Těšánky S - 80km FTQ/ME Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz - - -
26. 3. 2016 Hoštka L - 60km 6. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 15,23 3:56:25 55,20

2015

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 10. 2015 Všetice L - 60km 8. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,69 4:43:45 62,40
3. 10. 2015 Proruby L - 65km 3. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,78 5:05:15 69,60
22. 8. 2015 Kolesa Z - 40km 11. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 13,87 2:53:00 28,80
1. 8. 2015 Zábřeh S - 92km 6. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 12,40 7:25:21 114,00
6. 6. 2015 Třeština L - 63km 4. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 15,15 4:09:27 65,60
29. 5. 2015 Třebušín Z - 40km 6. Myslivečková Veronika Zolly JK Dálkoplaz 12,04 3:19:23 34,80
26. 4. 2015 Slavošov L - 60km 4. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,32 4:11:22 60,80
10. 4. 2015 Plavecké Podhradie, SVK Z - 40km 1. Jašková Žaneta Psyche Amon JK Dálkoplaz 15,32 2:44:27 30,00
28. 3. 2015 Hoštka Z - 40km 13. Myslivečková Veronika Felskin HVB JK Dálkoplaz 14,33 2:47:30 28,80

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2014 Borotín Z - 48km 1. Jašková Žaneta Psyche Amon JK Dálkoplaz 14,74 3:15:27 42,00
24. 8. 2014 Kolesa Z - 40km 2. Jašková Žaneta Psyche Amon JK Dálkoplaz 15,34 2:36:28 31,20
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 2. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 13,70 11:40:30 323,20
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 3. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 15,74 3:48:42 60,80
10. 5. 2014 Slavošov L - 60km 4. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,66 3:49:49 60,00
10. 5. 2014 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,88 7:45:50 148,80
26. 4. 2014 Těšánky Z - 40km 3. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 15,32 2:36:37 40,80
26. 4. 2014 Těšánky S - 80km 3. + BC Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,96 4:27:19 116,00

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 8. Kubásková Kateřina Hashita JK Dálkoplaz 14,11 3:58:05 58,24
2. 11. 2013 Borotín S - 80km 7. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 14,54 5:30:14 105,80
11. 10. 2013 Topolčianky (SVK) CEI** - 120km 5. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,36 9:12:12 163,80
28. 9. 2013 Paseky Z - 44km 5. Piksová Kateřina Descaro JK Dálkoplaz 15,98 2:45:14 39,00
24. 8. 2013 Kolesa L - 60km 15. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 15,14 3:57:49 64,80
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km ELIM Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz - - -
10. 8. 2013 Slavošov Z - 40km 5. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 14,32 2:47:36 33,24
10. 8. 2013 Slavošov ST - 100km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,26 7:32:35 148,80
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 6. Kubásková Kateřina Hashita JK Dálkoplaz 15,18 3:33:26 48,78
5. 7. 2013 Borotín Z - 54km 15. Krejčová Šárka Salim 2 JK Dálkoplaz 12,47 4:19:50 43,38
15. 6. 2013 Mikulov S - 86km ELIM Pajerová Michaela Erin Hammering JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEI** - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov CEIYJ* - 86km ELIM Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz - - -
15. 6. 2013 Mikulov MČR - 121km ELIM Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz - - -
18. 5. 2013 Ptice L - 60km ELIM Pajerová Michaela Attila JK Dálkoplaz - - -
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 10. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,63 2:33:32 36,24
18. 5. 2013 Ptice Z - 40km 11. Kubásková Kateřina Hashita JK Dálkoplaz 15,63 2:33:34 35,64
11. 5. 2013 Těšánky L - 60km ELIM Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz - - -
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 1. Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz 14,94 5:21:16 107,80
4. 5. 2013 Cehnice S - 80km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,94 5:21:17 106,80
23. 3. 2013 Hoštka S - 80km 6. Piksová Kateřina Samír 9 JK Dálkoplaz 13,01 6:09:02 89,00

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2012 Těšánky u Zdounek S - 80km RET Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz - - -
13. 10. 2012 Topolčianky, SVK S - 80km 9. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,53 5:09:09 91,00
16. 9. 2012 Most S - 80km 5. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 14,90 5:22:02 101,80
15. 9. 2012 Most ST - 122km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 17,28 7:03:30 -
15. 9. 2012 Most CEI** - 122km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,88 7:40:59 175,62
15. 9. 2012 Most MČR - 122km 4. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 17,29 7:03:30 156,62
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,14 5:17:02 114,80
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 13,86 7:12:58 130,00
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km RET Pajerová Michaela Erin Hammering JK Dálkoplaz - - -
28. 7. 2012 Vilémov ST - 100km RET Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz - - -
6. 7. 2012 Borotín L - 60km 4. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 14,56 4:07:10 77,60
6. 7. 2012 Borotín S - 100km 2. + BC Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 13,24 7:33:20 134,00
16. 6. 2012 Mikulov CEI** - 120km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,61 7:41:14 146,00
2. 6. 2012 Třebušín L - 60km 1. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 14,86 4:02:21 86,20
5. 5. 2012 Slavošov Z - 40km 4. Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz 15,32 2:36:38 57,40
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) S - 80km 4. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 15,57 5:08:20 93,00
28. 4. 2012 Bábolna (HUN) CEI* - 80km 7. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,61 4:32:34 105,00
14. 4. 2012 Svojetice L - 66km 2. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 18,88 3:29:44 94,90
14. 4. 2012 Svojetice Z - 44km RET Wimmerová Markéta Thora JK Dálkoplaz - - -
24. 3. 2012 Hoštka ST - 100km 2. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,03 6:39:12 111,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 6. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 15,21 5:15:40 105,80
15. 10. 2011 Topolčianky, SVK S - 80km 6. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 17,34 4:36:47 89,00
18. 9. 2011 Most L - 61km 3. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 14,02 4:21:06 78,80
17. 9. 2011 Most S - 80km 3. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,76 5:48:51 100,80
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 12. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 14,58 4:06:55 83,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 8. Pospíšilová Inka Hagalli JK Dálkoplaz 13,40 3:25:55 54,60
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 8. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 -
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 6. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 13,24 6:47:54 95,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 105,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 11. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 13,24 6:47:54 -
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km 12. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 14,24 3:05:23 62,10
8. 7. 2011 Borotín u Tábora Z - 44km ELIM Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz - - -
1. 7. 2011 Kuznia Nowowiejska (POL) CEI* - 80km ELIM Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz - - -
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,76 6:16:18 119,60
21. 5. 2011 Slavošov S - 80km 1. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 13,80 5:47:51 98,80
7. 5. 2011 Hoštka L - 60km 1. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 16,59 3:36:59 71,00
7. 5. 2011 Hoštka S - 80km 7. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 15,88 5:02:21 91,00
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 17,25 3:49:35 90,90
16. 4. 2011 Kašovice L - 66km 6. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 16,05 4:06:42 88,90

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 11. 2010 Šamorín (SVK) L - 60km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 22,36 2:41:02 65,00
16. 10. 2010 Šamorín (SVK) L - 60km 2. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 21,64 2:46:22 63,00
1. 10. 2010 Most Z - 51km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 16,24 3:08:26 70,70
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km ELIM Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz - - -
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,77 2:42:27 53,40
3. 9. 2010 Kuznia Nowowiejska, POL CEI* - 80km 15. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,06 5:41:16 82,00
14. 8. 2010 Vilémov Z - 40km 2. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 15,10 :: 60,40
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km ELIM Wimmerová Markéta Kadir JK Dálkoplaz - - -
24. 7. 2010 Mikulov CEI* - 98km 3. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,16 8:03:45 104,00
24. 7. 2010 Mikulov MČR - 98km 7. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,16 8:03:45 -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz - - -
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 1. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 18,57 3:13:51 69,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,33 5:34:59 82,00
29. 5. 2010 Šamorín, Slovensko L - 60km 2. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 16,26 3:41:26 64,00
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 2. + BC Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 15,28 3:55:36 86,60
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad L - 60km 5. Wimmerová Markéta Kadir JK Dálkoplaz 10,59 5:40:03 80,20
17. 4. 2010 Kašovice Z - 48km 28. Wimmerová Markéta Kadir JK Dálkoplaz 12,44 3:51:31 61,10
17. 4. 2010 Kašovice L - 72km 1. + BC Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 17,62 4:05:06 101,10

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany Z - 45km 2. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 17,86 2:31:08 66,50
11. 9. 2009 Warka, Polsko CEI* - 80km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 15,78 5:04:12 84,00
22. 8. 2009 Nučice Z - 40km 5. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 13,51 2:57:38 49,40
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 10. Kubásková Kateřina My Grave 2 JK Dálkoplaz 11,66 2:08:42 38,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km ELIM Wimmerová Markéta Kadir JK Dálkoplaz - - -
24. 7. 2009 Kuznia Nowowiejska, Polsko CEI* - 80km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,59 5:29:03 83,00
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 5. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,50 6:24:00 105,60
1. 5. 2009 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km ELIM Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz - - -

2008

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
11. 10. 2008 Most Z - 42km RET Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz - - -
11. 10. 2008 Most S - 81km 9. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,85 6:18:10 -
11. 10. 2008 Most CEI** - 81km 5. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,85 6:18:10 81,00
6. 9. 2008 Paseky ZM - 29km 6. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 13,12 2:12:36 55,30
6. 9. 2008 Paseky Z - 50km 11. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 9,34 5:21:17 69,00
2. 8. 2008 Mníšek pod Brdy ZM - 30km 14. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 12,32 2:26:09 60,60
19. 7. 2008 Lázně Bělohrad ZM - 20km 12. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 12,42 1:36:35 30,40
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 26. Myslivečková Veronika Orenda JK Dálkoplaz 13,74 1:46:59 35,00
5. 7. 2008 Zelčín ZM - 24km 27. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 11,58 2:06:01 34,00
21. 6. 2008 Sloup v Čechách L - 72km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,96 4:48:42 90,10
24. 5. 2008 Topolčianky, Slovensko CEI** - 80km 6. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,90 5:22:08 81,00
26. 4. 2008 Rakvice L - 57km 11. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 15,43 3:41:35 67,70

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
12. 10. 2007 Topolčianky (SVK) CEI** - 80km 5. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 16,14 4:57:28 82,00
29. 9. 2007 Chřebřany Z - 36km RET Kubásková Kateřina Rasul JK Dálkoplaz - - -
21. 9. 2007 Warka (POL) CEI** - 90km 2. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 14,51 6:09:48 91,00
1. 9. 2007 Most S - 82km 3. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 13,92 5:53:35 99,20
11. 8. 2007 Mníšek pod Brdy L - 60km 5. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 12,34 4:51:48 86,20
9. 6. 2007 Zelčín L - 67km 2. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 11,41 5:52:14 75,70
5. 5. 2007 Podsedice Z - 40km 2. Myslivečková Veronika Nelske JK Dálkoplaz 10,78 3:42:38 53,40

Celkový počet záznamů: 138


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz