Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - kůň: KJ0DTY Silván 1

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 8. 2013 Slavošov L - 60km 3. Tydrychová Lada Silván 1 Stáj KasBej 13,22 :: 58,88
1. 6. 2013 Třebušín Z - 40km 7. Hrnečková Anna Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,37 3:14:05 32,88

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 8. 2012 Vrchovany S - 80km RET Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
29. 6. 2012 Nörten Hardenberg (GER) CEI** - 120km ELIM Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
26. 5. 2012 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 14. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,81 8:06:02 129,00
31. 3. 2012 Paaren im Glien, GER CEI* - 81km 9. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 15,51 5:21:10 95,00

2011

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km ELIM Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 2. + BC Terberová Markéta Silván 1 JS Likoli 17,79 4:29:46 105,00
21. 5. 2011 Slavošov S - 80km 3. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 13,04 6:08:01 96,80
7. 5. 2011 Hoštka Z - 40km 19. Karlíková Simona Silván 1 JS Likoli 12,71 3:08:50 50,00
16. 4. 2011 Kašovice S - 88km 4. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,48 7:40:00 108,50

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 3. + BC Tůmová Kateřina Silván 1 JS Concordia 14,56 4:07:14 87,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 11. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 10,36 5:47:21 78,60
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km RET Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
8. 5. 2010 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,49 3:12:08 55,80

Celkový počet záznamů: 15


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz