Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - jezdec: A0918 Novotná Marina

2019

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 7. 2019 Staré Sedlo L - 60 km 5. Novotná Marina Desi AQ JK Wood-service Team 12,83 4:40:35 65,80
7. 7. 2019 Borotín Z - 44 km 11. Novotná Marina Árina JK Wood-service Team 11,48 3:50:04 34,90
7. 7. 2019 Borotín S - 84 km 1. + BC Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 12,29 6:50:14 113,64
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 10. Novotná Marina Árina JK Wood-service Team 10,60 3:46:23 28,80
26. 4. 2019 Hoštka ST: - 100 km 3. Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 12,97 7:42:33 120,00
12. 4. 2019 Cehnice Z: - 40 km 12. Novotná Marina Desi AQ JK Wood-service Team 11,52 3:28:22 27,60
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 4. Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 16,75 3:34:54 56,80

2018

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 7. 2018 Borotín Z - 40 km 5. Novotná Marina Tamara Aq Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,64 2:43:57 39,80

2017

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2017 Borotín L - 72km 1. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,84 5:12:07 81,63
13. 5. 2017 Vysoký Chlumec L - 69km 3. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,44 5:08:06 77,66
1. 4. 2017 Hoštka L - 60km 6. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,63 4:06:00 52,00

2016

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
27. 10. 2016 Třeština Z - 40 km 5. Novotná Marina Ajradah AQ Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,90 2:52:43 28,80
5. 7. 2016 Borotín MČR senioři - 120km 2. + BC Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,03 9:12:28 253,12
26. 3. 2016 Hoštka S - 80km 1. + BC Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 18,32 4:21:57 111,00

2014

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 7. 2014 Borotín MČR - 160km 3. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,70 11:40:31 321,60
10. 5. 2014 Slavošov S - 80km 2. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,91 5:01:40 106,00
26. 4. 2014 Těšánky ST - 120km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 16,00 7:30:04 177,60
29. 3. 2014 Hoštka ST - 100km ELIM Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy - - -

2013

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
2. 11. 2013 Borotín L - 56km 7. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,31 3:54:46 59,04
28. 9. 2013 Paseky S - 84km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,93 5:16:24 128,00
24. 8. 2013 Kolesa S - 80km 6. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,90 5:01:58 104,00
20. 7. 2013 Úpořiny L - 63km 1. Novotná Marina Shahkiraa Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,88 4:14:04 68,16
5. 7. 2013 Borotín L - 66km 5. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,17 4:21:07 68,72
1. 6. 2013 Třebušín L - 60km 5. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 12,11 4:57:19 64,96
4. 5. 2013 Cehnice Z - 50km 8. Novotná Marina Fiery Diamond Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,40 3:43:58 39,30

2012

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
24. 3. 2012 Hoštka S - 80km 7. Novotná Marina Shakira Bint Sinaed Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,58 5:08:05 94,00

2010

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
14. 8. 2010 Vilémov S - 80km 3. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 13,99 5:43:06 103,80

2009

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 9. 2009 Vrchovany S - 90km 1. + BC Novotná Marina Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,53 5:47:39 124,90

2007

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 10. 2007 Vilémov S - 81km 2. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 14,71 5:30:25 102,00
15. 9. 2007 Paseky L - 70km 3. Novotná Marina Watan Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 16,29 4:17:49 87,70

Celkový počet záznamů: 30


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz