Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Most

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEI*** - 164km 2. Jadlovský Petr Sioux Dakota Petr Jadlovský 14,85 11:02:26 171,00
1. 10. 2010 Most CEI*** - 164km 3. Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 14,85 11:02:38 170,00
1. 10. 2010 Most CEI*** - 164km 5. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 14,85 11:02:44 168,00
1. 10. 2010 Most CEI*** - 164km 7. Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli 13,27 12:21:44 166,00

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEIYJ** - 125km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 16,63 7:30:59 139,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ** - 125km 2. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 13,34 9:22:04 128,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ** - 125km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 1. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,58 7:06:33 139,00
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 3. Doležalová Karin Allastar zahraniční 17,45 7:09:44 137,00
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km 4. + BC Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 16,63 7:31:01 146,00
1. 10. 2010 Most CEI** - 125km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km 1. + BC Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 17,08 5:12:44 104,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km 4. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,63 6:31:44 91,00
1. 10. 2010 Most CEIYJ* - 89km ELIM Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km 1. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 18,03 4:56:09 97,00
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km 2. Lorenzová Silvie Modem 29 JK Habrovany 17,18 5:10:52 96,00
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km 6. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 13,64 6:31:38 92,00
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km ELIM Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz - - -
1. 10. 2010 Most CEI* - 89km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most S - 89km 1. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 14,35 6:12:12 111,70
1. 10. 2010 Most S - 89km 2. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,63 6:31:40 110,70
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most S - 89km ELIM Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most L - 68km 1. Němečková Šárka Gabor S Jezdecký klub Sagyra 17,56 3:52:23 94,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 2. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 17,56 3:52:24 93,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 3. Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. 17,55 3:52:26 92,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 4. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 17,45 3:53:50 91,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 17,45 3:53:50 90,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 6. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 16,96 4:00:30 89,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 7. Jadlovský Petr Sultán Sharkasi Petr Jadlovský 16,36 4:09:25 88,30
1. 10. 2010 Most L - 68km 8. Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon 13,94 4:52:38 87,30
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor - - -
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Fazekašová Veronika Vránuška Ranč Vránov o.s. - - -
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Smudek Ladislav Nayla Hayek JK Wood-service Team - - -
1. 10. 2010 Most L - 68km ELIM Hájek Petr Šumava Fan club Shagya - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 10. 2010 Most Z - 51km 1. Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz 16,24 3:08:26 70,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 2. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 14,42 3:32:10 69,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 3. Pečová Tereza Usuaján JK Gate o.s. 14,42 3:32:11 68,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 4. Palečková Lenka Soneta 3 Jezdecká společnost Koloušek o.s. 14,42 3:32:12 67,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 5. Schovánková Jitka Kalifornie Statek Kováry o.s. 14,42 3:32:13 66,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 6. Pflugová Pavlína Esterella JS Karolína 14,34 3:33:22 65,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 7. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 14,18 3:35:50 64,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 8. Mesbahi Anahita El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 13,20 3:51:50 63,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km 9. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 13,16 3:52:30 62,70
1. 10. 2010 Most Z - 51km ELIM Bíza Roman Ken 1 JS Karolína - - -

Celkový počet záznamů: 46


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz