Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Slavošov

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Slavošov S - 80km 1. Kucharská Tereza Sirhael JK Šarkan 13,20 6:03:43 98,80
18. 9. 2010 Slavošov S - 80km 2. + BC Jadlovský Petr Sultán Sharkasi Petr Jadlovský 13,20 6:03:44 107,80
18. 9. 2010 Slavošov S - 80km 3. Kučerová (Benešová) Denisa Šumava Fan club Shagya 13,19 6:03:56 96,80

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 1. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 15,46 3:52:52 79,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 2. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 14,56 4:07:13 78,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 3. + BC Tůmová Kateřina Silván 1 JS Concordia 14,56 4:07:14 87,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 4. Fazekašová Veronika Vránuška Ranč Vránov o.s. 11,61 5:10:07 76,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km 5. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 11,05 5:25:45 75,60
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km ELIM Pajerová Michaela Attila JK Tamare - - -
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km RET Šteflíčková Tereza Sisi 12 Jezdecká stáj Elvis - - -
18. 9. 2010 Slavošov L - 60km RET Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 1. Řežuchová Eliška Aladar Endurance Lifestyle 15,02 2:39:47 56,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 2. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,02 2:39:49 55,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 3. Hájek Petr Nayla Hayek Fan club Shagya 14,82 2:41:54 54,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 4. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,77 2:42:27 53,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 5. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 14,77 2:42:28 52,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,73 2:42:57 51,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 7. Molcarová Vendula Lobin Ranč Vránov o.s. 14,26 2:48:22 50,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 8. Němečková Šárka Gabor S Jezdecký klub Sagyra 13,77 2:54:18 49,40
18. 9. 2010 Slavošov Z - 40km 9. Machková Eva Samira JK Shagya Vilémov 11,70 3:25:12 48,40

Celkový počet záznamů: 20


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz