Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Sloup v Čechách

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 1. Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 17,59 4:32:51 106,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 2. Drásalová Martina Predátor Jezdecký oddíl La Sard 17,37 4:36:17 105,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 3. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,37 4:36:20 104,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 4. + BC Hemzalová Kateřina Arista JK Armanda (JK Habrovany) 17,37 4:36:21 113,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 5. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,91 5:45:05 102,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 6. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 11,83 6:45:45 101,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 7. Fiľakovská Ivana Hamir 1 JK Shagya Vilémov 11,83 6:45:46 100,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 8. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 11,46 6:59:02 99,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 11,45 6:59:05 98,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km ELIM Jadlovský Miroslav Samira El Nil Petr Jadlovský - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách MČRj,y - 80km ELIM Terberová Tereza Kiev de Villeneuve JS Likoli - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km 1. Jadlovský Petr Sultán Sharkasi Petr Jadlovský 12,89 6:12:26 110,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km 2. Pipová Markéta Zara Thustra JK Armanda (JK Habrovany) 12,49 6:24:16 99,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km 3. Švecová Lucie Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 10,29 7:46:35 98,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km 4. Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 10,29 7:46:37 97,80
3. 7. 2010 Sloup v Čechách S - 80km ELIM Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 1. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,84 3:47:18 88,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 2. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 14,94 4:00:56 87,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 3. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,86 4:02:19 86,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 4. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 14,01 4:16:59 85,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 5. Kopská Tereza Soma JK Mělník 12,95 4:37:55 84,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 6. Beňová Kateřina Šumava Fan club Shagya 12,94 4:38:08 83,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 7. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 12,79 4:41:27 82,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 8. Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia 12,79 4:41:30 81,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 9. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 11,56 5:11:24 80,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 10. Komoňová Barbora Charlota 2 JK Shagya Vilémov 11,56 5:11:28 79,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km 11. Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 10,36 5:47:21 78,60
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Matušková Anna Ajlat Hašachar JS Concordia - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Fazekašová Veronika Vránuška Ranč Vránov o.s. - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Hájek Petr Bint Watani Fan club Shagya - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách L - 55km RET Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 1. Šulcová Veronika Myahry Jezdecká stáj Elista 14,02 2:51:10 60,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 2. Šebek David Sihaska JS Concordia 14,01 2:51:20 59,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 3. Bíza Roman Artex 9 JS Karolína 13,27 3:00:52 58,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 4. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 12,99 3:04:48 57,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 5. Pajerová Michaela Attila JK Tamare 12,99 3:04:48 56,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 6. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,75 3:08:17 55,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km 7. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 9,48 4:13:06 54,40
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Prouzová Šárka Jessie 1 Občanské sdružení JK Donarova samota - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Brettingerová Kateřina Tom 5 JK Gate o.s. - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Myslivečková Veronika Svratka JK Dálkoplaz - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Lepková Petra Bentley 3 JK Minifarma Sloup - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon - - -
3. 7. 2010 Sloup v Čechách Z - 40km ELIM Smetanová Jana Tambor JK Equitacion - - -

Celkový počet záznamů: 46


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz