Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Pezinok, Slovensko

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEIYJ** - 120km 2. Jadlovský Miroslav Sioux Dakota Petr Jadlovský 15,02 7:59:25 120,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km 1. Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 17,08 7:01:29 127,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km 2. + BC Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,08 7:01:30 136,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km 4. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 15,02 7:59:26 124,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km ELIM Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský - - -
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km ELIM Doležalová Karin Allastar zahraniční - - -
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI** - 120km RET Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 17,24 4:38:27 95,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 3. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 15,73 5:05:14 83,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko CEI* - 80km 4. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 14,33 5:34:59 82,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 1. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 14,20 5:38:02 81,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,62 4:48:45 94,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 2. Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 16,10 4:58:09 83,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 3. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,11 5:17:40 82,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko S - 80km 4. Hemzalová Kateřina CW Aramis JK Habrovany 15,11 5:17:42 81,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 1. Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 18,57 3:13:51 69,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 18,57 3:13:52 68,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km 4. Pipová Markéta Zara Thustra JK Habrovany 15,58 3:51:07 66,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko L - 60km RET Machková Eva Charlota 2 JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko Z - 40km 5. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 14,81 2:42:03 50,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko Z - 40km 7. Kucharská Tereza Sirhael JK Šarkan 14,64 2:43:57 48,00
19. 6. 2010 Pezinok, Slovensko Z - 40km 10. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 14,20 2:48:59 45,00

Celkový počet záznamů: 22


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz