Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín ST - 100km 1. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 9,45 10:34:52 134,00
5. 6. 2010 Třebušín ST - 100km 2. Rejl Vlastimil Hamir 1 Endurance Lifestyle 9,45 10:34:54 133,00
5. 6. 2010 Třebušín ST - 100km RET Jadlovská Petra Koruška Petr Jadlovský - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 1. Jadlovský Miroslav Samira El Nil Petr Jadlovský 11,43 7:00:05 113,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 2. Jadlovský Petr Sultán Sharkasi Petr Jadlovský 11,43 7:00:06 112,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 3. + BC Janatová Milada Morgana 1 PJS Dolní Chabry 10,83 7:23:04 121,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 4. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:07 110,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 5. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 10,74 7:27:09 109,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km 6. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 10,00 8:00:05 108,60
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor - - -
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Hladiš Petr Leknín JS Karolína - - -
5. 6. 2010 Třebušín S - 80km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 1. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 12,69 4:43:45 84,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 2. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 12,53 4:47:17 83,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 3. Poláčková Olga Velvet 3 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,77 5:05:54 82,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 4. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 10,36 5:47:26 81,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km 5. Kopská Tereza Soma JK Mělník 9,32 6:26:24 80,20
5. 6. 2010 Třebušín L - 60km RET Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 1. Matušková Anna Ajlat Hašachar JS Concordia 15,18 2:38:08 64,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 2. Šmídová Tereza Copacabana JS Concordia 15,18 2:38:09 63,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 3. Fazekašová Veronika Vránuška Ranč Vránov o.s. 14,35 2:47:15 62,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 4. Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. 14,34 2:47:18 61,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 5. Němečková Šárka Gabor S Jezdecký klub Sagyra 14,20 2:49:02 60,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 6. Tůmová Klára Ghayathi JS Concordia 14,19 2:49:10 59,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 7. Tůmová Kateřina Lovely 1 JS Concordia 14,19 2:49:11 58,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 8. Lepková Petra Bentley 3 JK Minifarma Sloup 14,05 2:50:50 57,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 9. Šebek David Habib JS Concordia 13,16 3:02:20 56,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 10. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,16 3:02:21 55,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km 11. Keltnerová Hana Eros 6 JS Likoli 11,58 3:27:18 54,80
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km ELIM Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon - - -
5. 6. 2010 Třebušín Z - 40km RET Hacaperková Zuzana Kalup JK SS Quinta Hvězda - - -

Celkový počet záznamů: 31


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz