Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Břidličná

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 14,00 5:42:51 110,80
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 14,00 5:42:52 99,80
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 3. Pflugová Pavlína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 12,70 6:17:57 98,80
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km 4. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 11,31 7:04:18 97,80
15. 5. 2010 Břidličná S - 80km ELIM Jadlovský Petr Naomi Dakota Petr Jadlovský - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 1. Záhorová Eva Silnet JK Samson 15,42 3:53:27 77,60
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 2. + BC Řačáková Lenka Nadzih JK Dálkoplaz 15,28 3:55:36 86,60
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 3. Hemzalová Kateřina Maikopchik 34 JK Armanda (JK Habrovany) 15,27 3:55:43 75,60
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km 4. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 12,88 4:39:35 74,60
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km ELIM Pflug Tomáš Esterella JS Karolína - - -
15. 5. 2010 Břidličná L - 60km ELIM Kyselý Jakub Dezal Stáj Kyselý - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 1. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 20,19 1:58:51 54,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 2. Simonová Vanessa Dahir SK Pental Břidličná 20,19 1:58:52 53,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 3. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 14,51 2:45:27 52,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 4. Hladišová Dana Sisi 12 JS Karolína 14,50 2:45:31 51,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 5. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 14,19 2:49:05 50,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 6. Bíza Roman Ken 1 JS Karolína 14,18 2:49:13 49,40
15. 5. 2010 Břidličná Z - 40km 7. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 14,18 2:49:14 48,40

Celkový počet záznamů: 18


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz