Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Most

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEI*** - 164km ELIM Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEIYJ** - 125km 1. Terberová Tereza Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,73 7:28:20 128,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEI** - 125km 7. Jadlovský Petr Sioux Dakota Petr Jadlovský 15,08 8:17:25 135,00

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEIYJ* - 89km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 19,50 4:33:47 102,00

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most CEI* - 89km 1. Doležalová Karin Allastar zahraniční 19,50 4:33:48 106,00
10. 10. 2009 Most CEI* - 89km 8. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 17,05 5:13:11 99,00
10. 10. 2009 Most CEI* - 89km 12. Jadlovský Miroslav Naomi Dakota Petr Jadlovský 13,72 6:29:15 95,00

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most MČR - 125km 1. + BC Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 16,13 7:44:54 164,30
10. 10. 2009 Most MČR - 125km 2. Jadlovský Petr Sioux Dakota Petr Jadlovský 15,08 8:17:25 -
10. 10. 2009 Most MČR - 125km ELIM Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky - - -
10. 10. 2009 Most MČR - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most ST - 125km 1. + BC Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU 16,13 7:44:54 -
10. 10. 2009 Most ST - 125km ELIM Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky - - -
10. 10. 2009 Most ST - 125km ELIM Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most S - 89km 1. Škábová Lucie Žoly JK Natural 19,33 4:36:13 115,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 19,33 4:36:15 114,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 3. + BC Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 19,28 4:37:02 123,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,76 4:44:38 112,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 5. Kučerová (Benešová) Denisa Bint Watani JK Falea 18,76 4:44:39 111,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 6. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 18,35 4:50:58 110,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 7. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Stáj Kyselý 16,63 5:21:05 109,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 8. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 15,31 5:48:52 108,70
10. 10. 2009 Most S - 89km 9. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 13,71 6:29:24 107,70

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most L - 68km 1. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 20,20 3:22:02 95,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 20,18 3:22:13 94,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 3. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 20,17 3:22:15 93,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 4. Pipová Markéta Arista JS Veveří 20,00 3:24:00 92,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 5. Poláčková Olga Velvet 3 JS Likoli 16,78 4:03:12 91,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 7. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 15,65 4:20:39 89,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 8. Hájek Petr Jussuf II-CZ (Jethro Tull) Fan club Shagya 15,47 4:23:43 88,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 9. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 15,39 4:25:04 87,30
10. 10. 2009 Most L - 68km 10. Hladiš Petr Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 15,22 4:28:09 86,30
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Beňová Kateřina Šumava Fan club Shagya - - -
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Grónská Michaela Barbarella-64 Siglavy - - -
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Keltnerová Hana Böjuss JS Likoli - - -
10. 10. 2009 Most L - 68km ELIM Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most Z - 51km 1. Veselá Martina Alakma JK T.G.Masaryka - Hektor 19,30 2:38:33 73,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 2. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 18,92 2:41:43 72,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 3. Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko 18,73 2:43:25 71,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 4. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 18,68 2:43:46 70,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 5. Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. 15,99 3:11:21 69,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 6. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 15,78 3:13:56 68,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 7. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 14,99 3:24:06 67,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 8. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 14,89 3:25:32 66,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,67 3:28:37 65,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 10. Kyselý Jakub Dezal Stáj Kyselý 14,67 3:28:39 64,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km 11. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 13,41 3:48:11 63,70
10. 10. 2009 Most Z - 51km ELIM Fazekašová Veronika Vránuška Ranč Vránov o.s. - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 1. Králová Kateřina Gina S Sportovní stáj Pyskočely 13,72 2:11:09 45,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 2. Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice 13,35 2:14:52 44,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 3. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 14,12 2:07:29 43,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 5. Pajerová Michaela Attila JK Tamare 14,46 2:04:31 41,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 7. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 14,14 2:07:15 39,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km 8. Smetanová Jana Tambor JK Equitacion 13,77 2:10:43 38,30
10. 10. 2009 Most ZM - 30km RET Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska - - -

Celkový počet záznamů: 55


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz