Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Vilémov

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JS Veveří 15,22 5:15:17 101,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 2. + BC Pflugová Karolína Kevin 7 JS Karolína 15,22 5:15:18 110,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 3. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 15,21 5:15:40 99,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 4. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 14,99 5:20:09 98,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km 5. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 13,69 5:50:36 97,80
8. 8. 2009 Vilémov S - 80km RET Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 1. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 19,77 3:02:05 89,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 2. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,33 3:06:15 88,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 3. Švecová Lucie Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 19,33 3:06:16 87,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 4. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 16,81 3:34:08 86,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 5. Sýbková Hana Kahraba Talkha JK Draheničky 16,33 3:40:30 85,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 6. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 15,58 3:51:05 84,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 7. Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko 15,58 3:51:06 83,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 8. Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA 15,08 3:58:45 82,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 9. + BC Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA 15,07 3:58:49 91,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 10. Hemzalová Kateřina CW Aramis JS Veveří 14,50 4:08:12 80,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 11. Terberová Natálie Muf JS Likoli 14,36 4:10:43 79,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 12. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 12,65 4:44:32 78,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 13. Kopská Tereza Soma JK Mělník 12,00 5:00:03 77,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km 14. Hofmanová Václava Sedrik 4 TJ Krakonoš Trutnov 12,00 5:00:07 76,60
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km ELIM Pflugová Pavlína Split JS Karolína - - -
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km ELIM Schovánková Jitka Lipan 3 PJK Zahradnictví - - -
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km RET Škábová Lucie Žoly Stáj Kyselý - - -
8. 8. 2009 Vilémov L - 60km RET Kyselá Kateřina Fath Nour Stáj Kyselý - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 1. Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard 18,18 2:12:01 64,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 2. Kucharská Tereza Sirhael JK Šarkan 18,18 2:12:03 63,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 3. Kubíčková Veronika Nádherná Stáj Kyselý 17,46 2:17:25 62,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 15,32 2:36:38 61,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 5. Šteflíčková Tereza Al Sharisa Jezdecká stáj Elvis 14,42 2:46:25 60,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 6. Záhorová Eva Silnet JK Samson 14,38 2:46:55 59,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 7. Keltnerová Hana Böjuss JS Likoli 13,40 2:59:06 58,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 8. Hladiš Petr Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 13,40 2:59:09 57,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 9. Lorenzová Silvie Maikopchik 34 JS Veveří 13,34 2:59:53 56,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 10. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 13,34 2:59:55 55,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 11. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 13,14 3:02:39 54,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 12. Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov 13,13 3:02:46 53,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 13. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:01 52,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km 14. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 12,70 3:09:03 51,40
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km ELIM Šulcová Veronika Myahry Jezdecká stáj Nissej-sport.o.s. - - -
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km RET Hájek Petr Bint Watani Fan club Shagya - - -
8. 8. 2009 Vilémov Z - 40km RET Žofková Pavla Šumava Fan club Shagya - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 1. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 13,08 1:54:40 47,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 2. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 12,88 1:56:26 46,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 3. Crha Vojtěch Sarah JK Shagya Vilémov 13,36 1:52:14 45,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 4. Němečková Eliška Aron-h SK Pental Břidličná 13,01 1:55:20 44,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 6. Grónská Michaela Barbarella-64 Siglavy 14,30 1:44:52 42,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 7. Grónský Roman Gilla Siglavy 14,58 1:42:55 41,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 8. Deutscharová Veronika Wárny Ranč Patriot 10,68 2:20:30 40,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 9. Tůma Vladimír Johan Ranč Patriot 10,59 2:21:40 39,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 10. Kubásková Kateřina My Grave 2 JK Dálkoplaz 11,66 2:08:42 38,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 11. Toncarová Hana Vrch JK Shagya-Zborovice 10,46 2:23:23 37,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 12. Tůmová Lenka Argo Ranč Patriot 10,15 2:27:45 36,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km 13. Smetanová Jana Tambor JK Equitacion 9,35 2:40:22 35,30
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km ELIM Wimmerová Markéta Kadir JK Dálkoplaz - - -
8. 8. 2009 Vilémov ZM - 25km ELIM Hanousek Pavel Longbecca JK Helios - - -

Celkový počet záznamů: 55


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz