Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Pardubice

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 18,37 6:31:52 138,00
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km 2. Kucharská Tereza Chosita JK Šarkan 18,37 6:31:53 127,00
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km 4. Lorenzová Silvie Modem 29 JS Veveří 14,50 8:16:33 125,00
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km ELIM Trojáková Petra Eman 1 JK Stáj Adam - - -
3. 7. 2009 Pardubice CEIYJ** - 120km RET Hemzalová Kateřina Arista JS Veveří - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice CEI** - 120km 1. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 18,34 6:32:32 127,00
3. 7. 2009 Pardubice CEI** - 120km 4. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 13,95 8:36:01 124,00
3. 7. 2009 Pardubice CEI** - 120km ELIM Široký Jaromír Cezario Manfred JK Tedos - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice CEI* - 90km 1. + BC Jadlovská Petra Naomi Dakota Petr Jadlovský 15,20 5:55:21 105,00
3. 7. 2009 Pardubice CEI* - 90km 2. Jadlovský Petr Highlander Petr Jadlovský 15,20 5:55:22 94,00

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km 1. + BC Terberová Markéta Wellfare JS Likoli 18,37 6:31:52 -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km 2. Kucharská Tereza Chosita JK Šarkan 18,37 6:31:53 -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km 3. Jadlovský Miroslav Kahira 1 Petr Jadlovský 18,37 6:31:54 136,00
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km 4. Lorenzová Silvie Modem 29 JS Veveří 14,50 8:16:33 -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km ELIM Terberová Tereza Shekel JS Likoli - - -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km ELIM Trojáková Petra Eman 1 JK Stáj Adam - - -
3. 7. 2009 Pardubice MČRj,y - 120km RET Hemzalová Kateřina Arista JS Veveří - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice S - 90km 1. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 15,03 5:59:12 101,00
3. 7. 2009 Pardubice S - 90km 2. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 14,21 6:19:57 100,00
3. 7. 2009 Pardubice S - 90km 3. Terberová Natálie Muf JS Likoli 13,32 6:45:31 99,00

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 1. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,92 3:26:07 84,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 2. Králová Kateřina Daho Sportovní stáj Pyskočely 17,65 3:41:01 83,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 17,06 3:48:34 82,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,06 3:48:35 81,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 5. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 16,26 3:59:52 80,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 6. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 15,75 4:07:40 79,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 8. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 14,60 4:27:07 77,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 9. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,59 4:27:23 76,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 10. Timoftejová Nikola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:08 75,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 11. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 14,44 4:30:09 74,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 12. Pflugová Karolína Red´s Tinky JS Karolína 14,34 4:32:03 73,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km 13. Schovánková Jitka Morgana 1 PJS Dolní Chabry 14,25 4:33:42 72,50
3. 7. 2009 Pardubice L - 65km ELIM Fiľakovská Ivana Zar Al Hakim JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 1. Švecová Lucie Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 24,06 1:52:14 58,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 2. Kopská Tereza Soma JK Mělník 21,05 2:08:17 57,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 3. Záhorová Eva Silnet JK Samson 20,03 2:14:47 56,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 4. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 20,02 2:14:53 55,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km 5. Průchová Anna Jája 1 JK Minifarma Sloup 12,88 3:29:35 54,50
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km ELIM Prouzová Šárka Jessie 1 Občanské sdružení JK Donarova samota - - -
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km RET Škábová Lucie Beatiful Fay JK Natural - - -
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km RET Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany - - -
3. 7. 2009 Pardubice Z - 45km RET Beránková Bára Bob JK Minifarma Sloup - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 1. Moulisová Karolína Chantal JK R.I.Z. Chomutov 13,41 2:14:16 44,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 2. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 12,06 2:29:16 43,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 4. Juříková Nikola Dahir SK Pental Břidličná 13,71 2:11:16 41,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 5. Šulcová Veronika Myahry Jezdecká stáj Nissej-sport.o.s. 12,83 2:20:19 40,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 6. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 11,44 2:37:19 39,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 7. Tůma Vladimír Johan JK Stáje Štětice o.s. 9,92 3:01:25 38,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km 8. Tůmová Lenka Argo JK Stáje Štětice o.s. 9,81 3:03:29 37,00
3. 7. 2009 Pardubice ZM - 30km ELIM Koptová Marcela Vrch JK Shagya-Zborovice - - -

Celkový počet záznamů: 52


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz