Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Lázně Bělohrad

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad S - 80km 1. + BC Kucharská Tereza Latenic JK Šarkan 11,57 6:55:00 117,60
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad S - 80km ELIM Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský - - -
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad S - 80km RET Terberová Tereza Sedrik 4 JS Likoli - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 1. Hrdina Antonín Deris Akademický jezdecký klub ČZU 13,67 4:23:19 85,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 2. + BC Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 12,93 4:38:31 94,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 3. Terberová Natálie Kaštan JS Likoli 12,43 4:49:39 83,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 4. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,43 4:49:43 82,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 5. Smudek Ladislav Hery JK Wood-service Team 12,41 4:50:10 81,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 6. Jadlovská Petra Sharon el Nil Petr Jadlovský 10,42 5:45:21 80,20
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad L - 60km 7. Jadlovský Miroslav Suhha el Nil Petr Jadlovský 10,42 5:45:22 79,20

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 1. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,85 2:31:26 63,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 2. Hacaperková Zuzana K - Triumf Karsit JK SS Quinta Hvězda 15,52 2:34:40 62,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 3. Prouzová Šárka Jessie 1 Občanské sdružení JK Donarova samota 15,22 2:37:43 61,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 4. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,22 2:37:44 60,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 5. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 14,73 2:42:57 59,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 6. Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko 14,49 2:45:37 58,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 7. Prikrylová Magdalena Boya zahraniční 14,48 2:45:42 57,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 8. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 13,22 3:01:31 56,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 9. Králová Kateřina Kanterwill Sportovní stáj Pyskočely 12,51 3:11:53 55,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km 10. Schovánková Jitka Lipan 3 Statek Kováry o.s. 9,04 4:25:32 54,80
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km ELIM Šnajdr Jan Beatiful Fay JK Natural - - -
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad Z - 40km RET Fiľakovská Ivana Shakira 4 JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 1. Králová Michaela El Gozali Sportovní stáj Pyskočely 13,27 1:30:24 38,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 2. Mašková Tereza Šarkán Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 12,71 1:34:23 37,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 3. Tůmová Lenka Argo JK Stáje Štětice o.s. 9,79 2:02:36 36,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 4. Tůma Vladimír Johan JK Stáje Štětice o.s. 9,96 2:00:30 35,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 5. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 12,17 1:38:36 34,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 7. Škábová Lucie Amurah JK Natural 11,61 1:43:22 32,40
20. 6. 2009 Lázně Bělohrad ZM - 20km 8. Pajerová Michaela Attila JK Tamare 12,43 1:36:34 31,40

Celkový počet záznamů: 29


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz