Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 1. + BC Jadlovský Petr Naomi Dakota Petr Jadlovský 15,36 5:12:32 119,60
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 2. Lohrová (Tatoušková) Jana Berounka Fan club Shagya 14,58 5:29:06 108,60
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 3. Jadlovský Miroslav Kahira 1 Petr Jadlovský 13,93 5:44:37 107,60
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 4. Šebková Vladimíra Sihaska JS Concordia 13,65 5:51:33 106,60
6. 6. 2009 Třebušín S - 80km 5. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 12,50 6:24:00 105,60

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 1. Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 16,66 3:36:01 89,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 2. Doležalová Karin Allastar zahraniční 16,65 3:36:16 88,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 16,09 3:43:44 87,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 4. Hradecká Zdeňka Delta Golden Time JK Bystřany 16,03 3:44:32 86,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 5. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,06 3:59:05 85,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 6. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 15,02 3:59:39 84,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km 7. Terberová Natálie Muf JS Likoli 12,00 4:59:59 83,20
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km ELIM Škábová Lucie Žoly JK Natural - - -
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km ELIM Kyselá Kateřina Líra Stáj Kyselý - - -
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km ELIM Turzová Pavla Delirando JS Likoli - - -
6. 6. 2009 Třebušín L - 60km RET Hofmanová Václava Salem TJ Krakonoš Trutnov - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 1. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 17,64 2:16:04 70,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 2. Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon 17,63 2:16:06 69,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 3. Švecová Lucie Scott Al Sah´r (Saklavi IV-CZ) JK Shagya-Zborovice 17,44 2:17:35 68,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 4. Toncarová Hana Vrch JK Shagya-Zborovice 17,44 2:17:37 67,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 5. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 17,28 2:18:52 66,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 6. Němcová Sabina Urby B Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 17,28 2:18:53 65,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 7. Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli 17,15 2:19:56 64,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 8. Prikrylová Magdalena Kaiser zahraniční 16,98 2:21:18 63,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 9. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,07 2:29:19 62,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 10. Vavříčková Zuzana Fešná Stáj Straka Němčovice 15,41 2:35:47 61,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 11. Hrdina Antonín Deris Akademický jezdecký klub ČZU 15,32 2:36:37 60,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 12. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 14,50 2:45:31 59,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 13. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 14,50 2:45:32 58,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 14. Kopská Tereza Soma JK Mělník 14,14 2:49:42 57,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 15. Schovánková Jitka Morgana 1 PJS Dolní Chabry 12,79 3:07:38 56,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:18 55,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km 17. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 10,89 3:40:20 54,80
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km ELIM Voříšková Miroslava Cherry Monika JK Sambugaro - - -
6. 6. 2009 Třebušín Z - 40km ELIM Šnajdr Jan Beatiful Fay JK Natural - - -

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 1. Králová Hana Mistyk Sdr.př.chovu koní a jezd.sp.v H. B. 12,07 2:04:18 55,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 4. Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice 14,37 1:44:24 52,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 5. Moulisová Karolína Chantal JK R.I.Z. Chomutov 13,17 1:53:52 51,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 6. Chlup Kamil Shanty JK Shagya Vilémov 13,89 1:48:00 50,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 7. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,50 1:59:59 49,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 8. Žahourková Petra Alli 1 3V Třebušín 13,38 1:52:06 48,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 10. Karlíková Simona Kaštan JS Likoli 13,52 1:50:56 46,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 11. Borovičková Lenka Halo Holy JK Paseky 12,69 1:58:11 45,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 12. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 12,66 1:58:30 44,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 13. Plecitá Michaela Rachel 3 JK Farma Bukov o.s. 14,96 1:40:17 43,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 16. Kožuriková Noemi Shower JK Minifarma Sloup 11,62 2:09:02 40,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 17. Pajerová Michaela Attila JK Tamare 12,44 2:00:32 39,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 18. Lepková Petra Bob JK Minifarma Sloup 11,81 2:07:00 38,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km 19. Stanojkovičová Ljuba Bueno 1 JK Minifarma Sloup 11,46 2:10:55 37,00
6. 6. 2009 Třebušín ZM - 25km RET Hrnečková Anna Flint JS Likoli - - -

Celkový počet záznamů: 50


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz