Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Sloup v Čechách

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 2. Jadlovský Petr Sioux Dakota Petr Jadlovský 17,73 4:44:21 108,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 3. Sedláková Miloslava Cenkeena JK New Wind 14,42 5:49:38 107,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 4. Kucharská Tereza Chosita JK Šarkan 14,38 5:50:22 106,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 5. Hrdina Antonín Juráš 6 Akademický jezdecký klub ČZU 14,38 5:50:23 105,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 6. Jadlovská Petra Naomi Dakota Petr Jadlovský 14,24 5:53:50 104,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km 7. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 14,24 5:53:52 103,60
9. 5. 2009 Sloup v Čechách S - 84km ELIM Suková Lucie Germaine JK New Wind - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 1. Škábová Lucie Žoly JK Natural 18,38 3:25:39 86,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 2. + BC Studničková Martina Amír Al Asmar Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,37 3:25:45 95,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 4. Machková Eva Sigita JK Shagya Vilémov 17,64 3:34:18 83,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 5. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 15,57 4:02:43 82,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 6. Terberová Markéta Joulik de Villeneuve JS Likoli 15,22 4:08:19 81,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 7. Šebková Vladimíra Habib JS Concordia 15,22 4:08:20 80,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 8. Hradecká Zdeňka Faloma JK Bystřany 14,24 4:25:31 79,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km 9. Timoftejová Nikola Bueno 1 JK Minifarma Sloup 13,96 4:30:44 78,20
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km ELIM Terberová Natálie Koryna JS Likoli - - -
9. 5. 2009 Sloup v Čechách L - 63km ELIM Keltnerová Hana Saklavi-Hasim JS Likoli - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 1. Hofmanová Václava Salem TJ Krakonoš Trutnov 19,23 2:11:02 67,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 2. Turzová Pavla Delirando JS Likoli 18,98 2:12:45 66,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 3. Rejl Vlastimil Hamir 1 JK Shagya Vilémov 18,98 2:12:47 65,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 4. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 18,97 2:12:50 64,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 5. Terberová Tereza Ganges des Pins JS Likoli 17,08 2:27:30 63,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 6. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 16,79 2:30:06 62,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 7. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 16,78 2:30:08 61,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 8. Kubíčková Veronika Nádherná Stáj Kyselý 16,73 2:30:36 60,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 9. Kyselá Kateřina Líra Stáj Kyselý 16,73 2:30:38 59,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 10. Schovánková Jitka Lipan 3 Statek Kováry o.s. 16,61 2:31:42 58,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 11. Kozáková Eliška Jupiter 6 JK Minifarma Sloup 16,47 2:32:59 57,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 12. Volfová Michaela Sinaed Sweet Little Girl Endurance Centrum Mníšek p. Brdy 15,55 2:42:05 56,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 13. Tůmová Klára Ajlat Hašachar JS Concordia 15,55 2:42:06 55,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 14. Kopská Tereza Sedrik 4 JK Mělník 14,98 2:48:16 54,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 15. Turková Gabriela Delta Golden Time JK Bystřany 14,59 2:52:45 53,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 16. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,10 3:28:18 52,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 17. Beránková Bára Jája 1 JK Minifarma Sloup 10,05 4:10:49 51,80
9. 5. 2009 Sloup v Čechách Z - 42km 18. Průchová Anna Hans JK Minifarma Sloup 10,05 4:10:49 50,80

Soutěž : ZM

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 2. Králová Hana Mistyk SSChK Podřipska 13,13 1:58:48 47,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 3. Lepková Petra Shower JK Minifarma Sloup 12,26 2:07:17 46,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 7. Suchomelová Martina Charlota 2 JK Shagya Vilémov 13,88 1:52:26 42,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 9. Suchomelová Eliška Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 13,63 1:54:28 40,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 10. Skalická Viola Bob JK Minifarma Sloup 12,05 2:09:29 39,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 11. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,74 2:02:27 38,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 12. Pajerová Michaela Attila JK Tamare 13,38 1:56:37 37,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 13. Jordánová Michala Santa Lucia JK Tamare 14,10 1:50:39 36,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 14. Plecitá Michaela Rachel 3 JK Farma Bukov o.s. 13,85 1:52:38 35,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km 15. Perlíková Magdalena Morgana 1 PJS Dolní Chabry 13,32 1:57:06 34,50
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km ELIM Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice - - -
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km ELIM Hacaperková Zuzana Kalup JK SS Quinta Hvězda - - -
9. 5. 2009 Sloup v Čechách ZM - 26km ELIM Vavříčková Zuzana Fešná Stáj Straka Němčovice - - -

Celkový počet záznamů: 48


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz