Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Černá

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 8. 2019 Černá S - 80 km 1. + BC Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha Stáj Kyselý 11,74 6:49:02 109,80
9. 8. 2019 Černá S - 80 km 2. Smudek Ladislav Uruk JK Wood-service Team 11,74 6:49:03 98,80
9. 8. 2019 Černá S - 80 km 3. Lohr Martin Berenika Společenství jezdců LoRez, z.s. 11,73 6:49:04 97,80
9. 8. 2019 Černá S - 80 km 4. Beranová Zuzana Abram JK Equis 11,63 6:52:46 96,80

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 1. Suchá Kateřina Naomi 8 Eques z.s. 14,24 4:12:50 62,10
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 2. Nováková Nikola Kaité JS Likoli 12,81 4:41:03 61,30
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 3. Bernardová Eliška Billie JK Equis 12,81 4:41:04 60,50
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 4. Terberová Táňa Joy Ramone JS Likoli 12,81 4:41:05 59,70
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 5. Kučerová Kateřina Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,24 4:54:06 58,90
9. 8. 2019 Černá L - 60 km 6. Machková Eva Aznavu JK Shagya Vilémov 12,24 4:54:08 58,10

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 1. Studená Věra Goya 634 Fan club Shagya 14,77 2:42:31 39,20
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 2. Studená Kateřina Med 6 Fan club Shagya 14,77 2:42:32 38,60
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 3. Vaňásková Šárka Lišák 1 Fan club Shagya 14,76 2:42:34 38,00
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 4. Juhászová Adéla Lady Elisabeth 1 TJ Krakonoš Trutnov 13,91 2:52:35 37,40
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 5. Abel Jan Ayan Ibn Rasim Eques z.s. 13,09 3:03:21 36,80
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 6. Kučerová Tereza Falad 2 Jezdecký oddíl Hranice s.r.o. 12,76 3:08:03 36,20
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 7. Koderová (Křtěnská) Barbora Viking 16 JS Concordia 12,75 3:08:15 35,60
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 8. Kulštejnová Marta Jane d´Arc JS Concordia 12,75 3:08:16 35,00
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 9. Pártlová Pavla Shagya - 326 (Shakal) JK Essa-Hippo 12,69 3:09:05 34,40
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 10. Fáčová Kristýna Vaccesa Jezdecký oddíl Hranice s.r.o. 12,69 3:09:07 33,80
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 11. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 12,24 3:16:06 33,20
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 12. Myslivečková Veronika Ilske JK Dálkoplaz 12,24 3:16:07 32,60
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 13. Benediktová Lenka Elle JK Laos 10,25 3:54:07 32,00
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km 14. Škarabelová Kamila Bayra Teke Stáj Kyselý 9,97 4:00:38 31,40
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km FTQ/ME Slámová Sabina Moon Shery Jezdecký klub Červená Voda - - -
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km FTQ/OT Bubelová Aneta Wahbi Jezdecký klub Červená Voda - - -
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km RET Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -
9. 8. 2019 Černá Z - 40 km RET Tůma Vladimír Hanibal 2 Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -

Celkový počet záznamů: 28


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz