Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK)

Soutěž : CEIYJ 2*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEIYJ 2* - 120 km FTQ/GA Sedláková Justina AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -

Soutěž : CEI 2*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 3. zahraniční jezdec Suraya zahraniční 18,40 - 169,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km 7. Škábová Lucie Umnyah JK Natural 15,80 - 163,80
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km FTQ/GA Teplá Kateřina Matyas 1 SSChK Podřipska - - -
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 2* - 120 km FTQ/GA Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. - - -

Soutěž : CEI 1* (2)

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 1* (2) - 80 km 7. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 14,90 - 91,30

Soutěž : CEI 1*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 1* - 80 km 5. Nováková Nikola Latif Ghazal JS Likoli 17,30 - 93,50
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 1* - 80 km 7. Kučerová (Benešová) Denisa Wictoria Ellis (CZ) JK Equis 16,30 - 91,30
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) CEI 1* - 80 km 8. Poláčková Alžběta Kar Zohar Almas Fan club Shagya 14,40 - 90,20

Soutěž : S2

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S2 - 80 km 1. Kubíková Lucie All Shamalgan JK Natural 15,40 - 87,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S2 - 80 km 2. Škábová Lucie Budvar JK Natural 15,40 - 86,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S2 - 80 km 5. Glodeková Pavlína Dahoman Bogár Jezdecký klub Murhof Jesenec, z.s. 14,80 - 83,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S2 - 80 km WD Provinská Tereza Lashirah JK Natural - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S - 80 km 5. Pártlová Pavla Shagya Ivanka JK Essa-Hippo 13,70 - 84,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S - 80 km 6. Bláha Jiří Haram SSChK Podřipska 13,70 - 83,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S - 80 km FTQ/GA Buštová Anna Bahie/Semiramis-16 JK Essa-Hippo - - -
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) S - 80 km FTQ/GA Beranová Zuzana Bobule 1 JK Equis - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) Z - 40 km 1. Pártlová Pavla Shagya - 326 (Shakal) JK Essa-Hippo 16,00 - 30,00
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) Z - 40 km 2. Kučerová Tereza Falad 2 Jezdecký oddíl Hranice s.r.o. 16,00 - 29,40
21. 7. 2019 Šamorín (SVK) Z - 40 km 9. Kopecká Tereza zahraniční JK Armanda (JK Habrovany) 13,60 - 25,20

Celkový počet záznamů: 20


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz