Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Budislavice

Soutěž : CEI 2*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice CEI 2* - 120 km 1. Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural 13,11 9:09:17 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 2* - 120 km FTQ/ME Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia - - -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 2* - 120 km FTQ/OT Terberová Táňa Kaité JS Likoli - - -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 2* - 120 km FTQ/ME Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov - - -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 2* - 120 km RET Myslivečková Veronika Felskin JK Dálkoplaz - - -

Soutěž : CEI 1*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 1. + BC Sedláková Justina AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,59 5:07:50 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 2. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,59 5:07:52 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 3. Teplá Kateřina Matyas 1 SSChK Podřipska 15,04 5:19:13 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 4. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 15,04 5:19:14 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 5. Poláčková Alžběta Kar Zohar Almas Fan club Shagya 13,46 5:56:32 100,10
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 6. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,45 5:56:46 -
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 7. Škábová Lucie Hadyah JK Natural 12,58 6:21:36 97,90
1. 6. 2019 Budislavice CEI 1* - 80 km 8. Burda Robin Lucky 30 Sdružení AMBRA 12,24 6:32:06 96,80

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 1. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 16,64 4:48:31 148,80
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 2. Sedláková Justina AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,59 5:07:50 157,20
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 3. Vavrušková Kateřina Samanta 15 JK Shagya Vilémov 15,59 5:07:52 145,60
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 4. Teplá Kateřina Matyas 1 SSChK Podřipska 15,04 5:19:13 144,00
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 5. Abel Jan Darius 4 Eques z.s. 15,04 5:19:14 142,40
1. 6. 2019 Budislavice MČRj,y - 80 km 6. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 13,45 5:56:46 140,80

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice MČR - 120 km 1. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 14,34 8:22:00 212,80
1. 6. 2019 Budislavice MČR - 120 km 2. Krejčová Lucie Lamia 1 JK Natural 13,11 9:09:17 211,20

Soutěž : S:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 1. Kokořová Petra Safiyah JK Wood-service Team 14,54 5:30:13 93,00
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 2. + BC Kroupa Janek Madonna 1 JS Hrdina - Borotín 14,54 5:30:14 102,00
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 3. Pártlová Pavla Shagya - 326 (Shakal) JK Essa-Hippo 14,53 5:30:15 91,00
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 4. Smirnovová Helena Seraf JK Argos, z.s. 13,81 5:47:28 90,00
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km 5. Prchalová Dana Hagen 2 JK Shagya Vilémov 12,91 6:11:45 89,00
1. 6. 2019 Budislavice S: - 80 km FTQ/GA Jakešová Michaela Safia JK Natural - - -

Soutěž : L:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 1. Šimková Natálie Welinda Enfant Terrible s.r.o. 13,44 4:45:37 61,90
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 2. Vacíková Markéta Taro 1 Jezdecký klub Dvůr ALISA 3 KJ0UK9 Roudná z.s. 12,73 5:01:40 61,10
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 3. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 11,69 5:28:25 60,30
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 4. Buriánová Dominika Lashirah JK Natural 11,69 5:28:28 59,50
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 5. Pilníková Martina Vanilka 8 Ranč pod Skálou 11,65 5:29:43 58,70
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 6. Trojáková Petra Sáb Stáj Kyselý 11,15 5:44:27 57,90
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km 7. Kyselá Kateřina Stella 164 Stáj Kyselý 11,15 5:44:29 57,10
1. 6. 2019 Budislavice L: - 60 km FTQ/GA Jermanová Nikola Barunka 5 Stáj Equino, z.s. - - -

Soutěž : Z:

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 1. Kučerová Andrea Bazalka 1 Fan club Shagya 14,94 2:40:38 34,20
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 2. Koloniczová Vendula Šimon 10 Fan club Shagya 14,94 2:40:40 33,60
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 3. Prouzová Šárka Myška 2 Jízdárna Proruby 14,94 2:40:42 33,00
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 4. Pfauová Dana Kessie Fan club Shagya 14,87 2:41:25 32,40
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 5. Nováková Nikola Azgar Šal JS Likoli 14,54 2:45:04 31,80
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 6. Bernardová Eliška Andora JK Equis 14,54 2:45:05 31,20
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 7. Slaná Jarmila Mango JS Karolína 12,39 3:13:44 30,60
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 8. Slaná Petr Gazal II-6 Gerda JS Karolína 12,39 3:13:45 30,00
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 9. Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista 12,38 3:13:48 29,40
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 10. Novotná Marina Árina JK Wood-service Team 10,60 3:46:23 28,80
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 11. Tůma Vladimír Hanibal 2 Centrum jezdeckého sportu Čížov 10,34 3:52:09 28,20
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 12. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 10,34 3:52:10 27,60
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km 13. Milsimrová Kateřina Makid S JK Dolní Dvořiště 10,33 3:52:18 27,00
1. 6. 2019 Budislavice Z: - 40 km WD Volfová Michaela Desi AQ JK Wood-service Team - - -

Celkový počet záznamů: 49


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz