Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Hoštka

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 1. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 16,47 4:51:27 90,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 2. Mrkáčková Petra Kailik JK Natural 16,15 4:57:17 89,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 3. + BC Smudek Ladislav Ibelin ibn Rasim JK Wood-service Team 15,78 5:04:15 98,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 4. Sedláková Justina AE Egyptian Hakeem Centrum jezdeckého sportu Čížov 15,68 5:06:06 87,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 5. Glacová Romana Sonador 1 Stáj JLB Komorní Lhotka 15,15 5:16:46 86,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 6. Řežuchová Eliška Santini 1 Stáj Kyselý 15,15 5:16:47 85,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 7. Abel Jan Jamal of Kadov Eques z.s. 14,83 5:23:36 84,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 8. Bláha Jiří Haram SSChK Podřipska 14,66 5:27:29 83,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km 9. Teplá Kateřina Matyas 1 SSChK Podřipska 14,66 5:27:30 82,00
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km FTQ/GA Bakulová Lucie Max L Ranč Wlkana - - -
30. 3. 2019 Hoštka S - 80 km FTQ/GA Sittová Kristýna Fiery Diamond Jezdecký klub Ladies - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 1. Henzlová Tereza Glen Larcon Ranč pod Skálou 17,62 3:24:18 59,20
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 2. Beranová Zuzana Bobule 1 JK Equis 17,47 3:26:01 58,40
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 3. Koderová (Křtěnská) Barbora Agent Jack JS Concordia 17,36 3:27:25 57,60
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 4. Novotná Marina Ajradah AQ JK Wood-service Team 16,75 3:34:54 56,80
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 5. Suchá Kateřina Lucia Ferra Eques z.s. 16,75 3:34:58 56,00
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 6. Hladiš Petr Budvar Eques z.s. 16,74 3:34:59 55,20
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 7. Doubková Monika Rašid Ibn Rasima Jezdecký spolek Ludvíkovice 16,67 3:35:55 54,40
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 8. Kučerová Kateřina Fakira JK Shagya Vilémov 15,56 3:51:21 53,60
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 9. Zahálková Kristýna Mirajj JK Shagya Vilémov 15,56 3:51:22 52,80
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 10. Kroupová Barbora Oušor III-58 JS Hrdina - Borotín 14,84 4:02:37 52,00
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 11. Kroupa Janek Madonna 1 JS Hrdina - Borotín 14,84 4:02:38 51,20
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 12. Myslivečková Veronika Felskin JK Dálkoplaz 14,82 4:02:52 50,40
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km 13. Benediktová Lenka Sony 1 JK Laos 11,52 5:12:23 49,60
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km FTC Smirnovová Helena Seraf JK Wood-service Team - - -
30. 3. 2019 Hoštka L - 60 km FTQ/GA Smudková Aisha Azgar Šal JK Wood-service Team - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 1. Plajner Martin Spirit of Sunrise JK Marko, z.s. 19,32 2:04:13 39,60
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 2. Juhászová Adéla Lady Elisabeth 1 TJ Krakonoš Trutnov 19,32 2:04:14 39,00
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 3. Šimková Natálie Welinda Enfant Terrible s.r.o. 19,31 2:04:19 38,40
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 4. Libjaková Kloubská Lucie Fastino Spolek Stáj Tivani 17,42 2:17:46 37,80
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 5. Koťátková Hana Klaret 1 Equicentrum - Jaroměř 15,50 2:34:50 37,20
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 6. Králová Kateřina Al Giada Bint Dubai Pasha Stáj Kyselý 14,90 2:41:04 36,60
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 7. Mašková Amálie Koheilan Jack JK Šerm Lochovice 14,90 2:41:06 36,00
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 8. Pilníková Martina Vanilka 8 Ranč pod Skálou 14,90 2:41:07 35,40
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 9. Trhlíková Klaudie Haidy 5 Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. 14,89 2:41:08 34,80
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 10. Janatová Milada Moccah 4 Horse Team 14,55 2:44:55 34,20
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 11. Rejl Vlastimil Hakim El Nil 4 Horse Team 14,55 2:44:56 33,60
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 12. Tůmová Lenka Efraim Centrum jezdeckého sportu Čížov 14,44 2:46:10 33,00
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 13. Halbrštatová Monika Kim 5 Equicentrum - Jaroměř 13,99 2:51:30 32,40
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 14. Vaňásková Šárka Lišák 1 Fan club Shagya 13,68 2:55:26 31,80
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 15. Studená Věra Goya 634 Fan club Shagya 13,68 2:55:27 31,20
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 16. Nováková Nikola Lashirah JS Likoli 13,12 3:02:57 30,60
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 17. Buriánová Dominika All Shamalgan JK Natural 13,12 3:02:58 30,00
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 18. Jakešová Michaela Safia JK Natural 13,12 3:02:59 29,40
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 19. Škábová Lucie Febrista JK Natural 13,12 3:03:00 28,80
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 20. Trojáková Petra Stella 164 Stáj Kyselý 13,07 3:03:35 28,20
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 21. Michalová Barbora Tobrok 1 Stáj u Lucky 12,76 3:08:07 27,60
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km 22. Schovánková Jitka Mogan 4 Horse Team 12,76 3:08:08 27,00
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km FTQ/GA Švarcová Jana Sulika 1 Sportovní klub Viktoria - Tic, o.s. - - -
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km FTQ/GA Pichlíková Jana Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km FTQ/GA Balcarová Bára Albert 60 Enfant Terrible s.r.o. - - -
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km FTQ/ME Princová Eliška GARCZ Jezdecká stáj Elista - - -
30. 3. 2019 Hoštka Z - 40 km RET Tůma Vladimír Hanibal 2 Centrum jezdeckého sportu Čížov - - -

Celkový počet záznamů: 53


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz